Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Podrzavam mislenje, dobar je Xhaka ali ne u toj meri kao sto se pise ovde.
    Kakav god da bio pobrinut ce se Wenger brzo da ga upakuje po svome. Eno gledam statsove covjek ima jebacki dugi pas, to ce bit prvo sto ce mu uzet. Elneny je rekao da mu je po dolasku Wenger prvo ubacio bubu da puca manje, a covjek odlicne dalekomente suteve ima i nazabijao se golova s distance.

    Comment


    • Originally posted by SOMI View Post
      O tom Xhaki se prica kao da je Makelele ili Vijera i samo je on trebao Arsenalu da pokori Englesku i Evropu... ma da kako ne, tripletari uzvracaju udarac ove godine sa sve Xhakom. A Liverpul je go kurac jer nije uspio dovesti Xhaku.... nemoj me zajebavati.
      Granit je strava igrac i tuga je sto ga je bas Venger uzeo. Pod Kloparom bi on i Emre pojeli sve u narednih par godina.

      Ja bih Banegu, Mutinja ili nekog treceg iskusnog i proverenog kao short term resenje potpisao ovog momenta.

      Krihovjak se ubio za nas ali nije meta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Henryj View Post
        Kakav god da bio pobrinut ce se Wenger brzo da ga upakuje po svome. Eno gledam statsove covjek ima jebacki dugi pas, to ce bit prvo sto ce mu uzet. Elneny je rekao da mu je po dolasku Wenger prvo ubacio bubu da puca manje, a covjek odlicne dalekomente suteve ima i nazabijao se golova s distance.
        Ja ne znam jesi ti glup il se pravis glup?

        Vrtis 5 razlicitih prica otkako si se pojavio na forumu. Prvo si srao kako je Wenger genije ovo ono, pa si onda dosao da govoris kakav je on idiot, kako on unistava Arsenal bla bla bla.

        A onda na kraju je jasno svima da ne znas ni da citas kako treba.

        ELNENY: BOSS TOLD ME TO SHOOT INTELLIGENTLY

        http://news.arseblog.com/2016/04/eln...intelligently/


        Fino kaze covjek rekao mu da puca inteligentnije, a ne da puca ko mazga svaki put kad vidi go, a ispred njega 17 igraca koji ce ga izblokirat i napravit kontru u 3 poteza, jer je ostalo pozadi bruka prostora.

        Veze o zivotu nemas, sve sto znas jeste kombinovati nakih 11 jezika u svojim postovima i pljuvat po svemu i svacemu. Naporan si do zla boga i molim te se mene okani.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja pricam o tom veznom redu (doduse ne i na ovom forumu od tada) od kada je Xabi prodat u Real. Pokusavani su tu neki uzaludni eksperimenti, Aquilani je pokazao u par navrata klasu, ali je bio stakleniji od Sturridgea. Meireles je imao neko polusezonsko ludilo kada je davao neke poluvoleje, ali ni to nije bilo to.

          Poslednja sezona u kojoj je Xabi bio faktor, LFC se borio za titulu. Nakon toga, 7, 6, 8, 7, 2, 6, 8. I to kada smo bili drugi, jednostavno se sve poklopilo, da imas dvojicu ludaka u napadu, od kojeg jedan potpuni ludak, Sterlinga koji se savrseno uklopio sa ovom dvojicom, i Hendersona koji se uklopio sa Gerrardom koji prvi put igra DLP rolu i to vrlo dobro.

          Koincidencija ? Ne bih rekao.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Jurgen Klopp will intensify his efforts to sign Mahmoud Dahoud. (Echo) #lfc
            Ae obraduj nas Jurgene.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Ae obraduj nas Jurgene.
              Ima lik koji je pratio ovu sagu sa Xhakom od pocetka i fan je Menhengladbaha, rekao je da bi trebalo puno puno vise da se on dovede nego sto je trebalo za Xhaku. Sto naravno ne znaci da nije moguce, vec jako jako tesko. Posebno sad kad su ostali bez jednog kljucnog veznjaka.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Voleo bih ja Dahouda ali vec dva vezna su pustili. Tesko...

                Na kraju cemo Stivena moliti da se vrati.
                sigpic

                Comment


                • Znaci samo u Bundesu pazarimo, kontam da ako Klopp stvarno hoce momka, dovodi ga bez problema, pitanje je koliko je to tacno, i da li zaista njega hoce. Pa rok jos nije ni poceo, svasta ce se jos desavati, bicemo povezivani sa jos najmanje hiljadu igraca. Uopste se ne brinem ja za pojacanja, zna Klopp sta mu treba, ono sto stvarno bude hteo i sto mu stvarno bude trebalo dovesce.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ima lik koji je pratio ovu sagu sa Xhakom od pocetka i fan je Menhengladbaha, rekao je da bi trebalo puno puno vise da se on dovede nego sto je trebalo za Xhaku. Sto naravno ne znaci da nije moguce, vec jako jako tesko. Posebno sad kad su ostali bez jednog kljucnog veznjaka.
                    Ma njihov direktor je jos ranije rekao da on nije na prodaju, ali prica se menja iz minuta u minut, jer Gladbach vec trazi zamene, a vec se pominju Rode, Kramer i jos par imena, tako da ce oni biti spremni da puste njega, ako dovedu to sto treba. Niko i ne ocekuje da tako lako puste Dahouda.

                    Gonçalo Lopes ‏@_GoncaloLopes 27m27 minutes ago
                    @LFC very close to sign @BrahimiOfficial, from FC Porto. Info @abolapt
                    Uf, uf, nisam zadovoljan ako zaista dodje do transfera jer ce biti dranje, ali izgleda da je situacija daj sta das. Jos se spominje klauzula od 45m, nema sanse da ce se to platiti.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Gonçalo Lopes ‏@_GoncaloLopes 12m
                      Info from @abolapt: Brahimi could cost @LFC around 60m€
                      Ako ovo plate stvarno

                      Comment


                      • Dobar igrac, ni blizu vredan tih para. Preferira levu stranu kao i Cou, carini loptu, petlja... Ne lici mi ovo na Kloparu a i tek je maj, nema potrebe za ovim.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma rekao sam ti jos onomad da nema sanse, a tek posle ovog pricetag-a sam uveren. Neki na twitteru cene da je ovo mozda smokescreen za nekog drugog igraca.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nema nikakve logike, onda je moglo i za Teseiru da se plati ono, slicnih godina i slicnog kvaliteta. Glupost cista!
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Juče sam bio na stadionu i gledao malog Grujića. Odavno sam hteo da ga gledam u reprezentaciji, i baš mi bi drago kad videh da ga Muslin ubacuje na početku drugog.

                              Može on da bude korisno pojačanje. Možda ne ove sezone, ali već sledeće. Ima mali lep pregled igre. Još uvek je malo nesiguran na lopti, ali vidi se da ima osećaj. Šteta što neće imati nekih dodatnih utakmica sledeće sezone, ali sigurno će napredovati kod Kloppa.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mislim da je za njega najbolje da je ostao jos jednu sezonu na Marakani, da igra evropski fudbal i stekne jos malo iskustva. Ovako ce igrati samo utakmice u kupovima i eventualno ne bitne utakmice u ligi na kraju sezone (i to ako bude sve jasno). U Zvezdi bi bio starter, a u Liverpoolu treca ili cak cetvrta opcija- zavisi od transfera.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X