Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Klop ispade ali je i on prilicno lukav. Murinjo sav pritisak stavlja na sebe i radi to maestralno. Kad x igrac odigra uzasnu partiju i Murinjo ga iskritikuje, niko ne prica o slaboj partiji tog igraca vec o Murinju koji ga javno kritikuje. Dva dana posle slabe partije protiv Liverpula se prica samo o Murinjovom ugovoru a ne o slaboj partiji protiv Liverpula. Slucajnost? Ne bih rekao. Ok, verovatno i jeste donekle nezadovoljan poslovanjem Vudvarda, ali je tajming prilicno cudan, mora se priznati. Slicne stvari radi i Klop ponekad, samo sto mu u ovom trenutku ne bi pomoglo ni da izvadi prangijato i ljulja ga u ritmu despasita pred novinarima jer imate krizu rezultata koja se ne moze sakriti i deo krivice svakako da moraju snositi i igraci a ne samo trener.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Klop stvarno u posljednje vrijeme kenja ali posteno. Nikada ne priznaje gresku i uvijek izvuce nesto pozitivno iz loseg rezultata, a opet mu se desavaju iste greske. Mnogo je tvrdoglav i bojim se da ce mu se ta tvrdoglavost obiti o glavu. Najveca greska mu je sto je prelazni rok lose odradio, ovaj tim uz jos 2-3 vrhunska pojacanja je mogao da bude tim koji ce se boriti za trofeje. Ovako opet isto, borba za 4 mjesto.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        samo sto mu u ovom trenutku ne bi pomoglo ni da izvadi prangijato i ljulja ga u ritmu despasita pred novinarima


        Ovo za Murinja je moguce, opasan je to psiholog, ali mi se cini da su navijaci Junajteda vecinom vec prihvatili taj bod kao ok ishod. Ipak, za to je velikim delom zasluzno stanje na tabeli i gol razlika, ne verujem da bi ovako reagovali na ovaj remi, a da su 7. na tabeli.

        Comment


        • Sećam se kad je Klopp davao neki intervju, da su ga baš pitali za ponašanje na terenu. On sam je rekao da ne zna šta mu se dogodi na terenu i da ne može to da objasni. U privatnom životu je totalno drugačiji, ali kad izađe na teren, luda kuća. Čak je i rekao, kad bi sam sebe posmatrao sa strane da bi rekao' ovaj nije normalan'.

          E sad, sigurno to neko 'ludilo' ostane i posle tekme, pa ne može da se unormali 100% kad daje izjave.

          A ima i do toga da je lukav, naravno.

          Danas nema izgovora ako ne pobedimo. Ne zanimaju me ni povrede, ni sudije, ništa. Samo 3 boda.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Olaksavajuca okolnost je sto se derbi protiv Totenhema igra u nedelju, tako da ima vremena za odmor, ali opet ne smemo da preforsiramo kljucne igrace. Bilo bi idealno kad bismo danas u prvom pol. dali gol ili dva i da kasnije spustimo ritam i ne umaramo igrace.

            Prvih pola sata da odigramo sa 100% snage i mislim da ce biti dovoljno.

            Comment


            • Ox i Robertson bi po meni trebalo da budu u prvih 11.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Sećam se kad je Klopp davao neki intervju, da su ga baš pitali za ponašanje na terenu. On sam je rekao da ne zna šta mu se dogodi na terenu i da ne može to da objasni. U privatnom životu je totalno drugačiji, ali kad izađe na teren, luda kuća. Čak je i rekao, kad bi sam sebe posmatrao sa strane da bi rekao' ovaj nije normalan'.

                E sad, sigurno to neko 'ludilo' ostane i posle tekme, pa ne može da se unormali 100% kad daje izjave.

                A ima i do toga da je lukav, naravno.

                Danas nema izgovora ako ne pobedimo. Ne zanimaju me ni povrede, ni sudije, ništa. Samo 3 boda.
                Pa to sto sam pokusao da objasnim "djavolima", vidi se da je ekstra lik, npr. kako se pozdravlja sa svim protivnimckim igracima bilo da je izgubio ili poebedio, ali emocije ga previse vuku.
                Slazem se da danas nema izgovora, 3 boda su neophodna.

                Comment


                • A protiv Newcastlea/Watforda/Burnleya nisu bila neophodna?


                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Ox i Robertson bi po meni trebalo da budu u prvih 11.
                    Da, i mozda Klavan umesto Lovrena jer i dalje nije potpuno zdrav

                    Comment


                    • Solanke.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Da, i mozda Klavan umesto Lovrena jer i dalje nije potpuno zdrav
                        Ma ja bi Gomez-Matip, mada odmarace Gomeza sigurno.
                        Solanke bi trebalo da dobije minute, Sturridge je lose iskoristio svoje minute.

                        Comment


                        • Ako je Gomez fit, Matip-Gomez štoperi, Aronld na beka. Klavana neka u kupu kad bude.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kad vec niko nije...

                            U odnosu na United, Milner, Trent i Karius umesto Hendersona, Gomeza i Mignoleta.
                            Ocekujem Solanke i Oxlade u drugom delu.

                            Comment


                            • Očekivao sam svakako više rotacije, ali ajde, ima vremena da odmore. Tek u nedelju igramo.

                              Jako da se zapne, da resimo ovo u prvih 45 minuta.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jel ovo bukvalno prva tekma u kojoj nije bilo neizvesnosti? Nije bilo hvatanja za glavu i slično. Neobičan osećaj moram priznati.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X