Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma solidan igrac Rudy kao i gotovo cijeli Hoffenheim,nista specijalno znam jer gledam zbog mog Seje Salihovica...meni tamo skoro svi prosjecni igraci
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • U ovakvom Liverpulu, nema sumnje da Rudi ima mesto bar na klupi umesto Alena. Svakako da sam za duplo boljeg igraca.

      Bogami nisam siguran da Mata ne ide ako im dodje dobra ponuda od nekog drugog. Bukvalno nas likovi obavestili da su dostupni Mozes i Mata i za prvog smo sigurno odreagovali, ovo drugo ako je tacno je smejurija. Cuj Mata na pozajmicu krv ti jebem. Mada je to info od talksport-a, Karl sad rece da nema takav info ali ne tvrdi ni da je netacno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        U ovakvom Liverpulu, nema sumnje da Rudi ima mesto bar na klupi umesto Alena. Svakako da sam za duplo boljeg igraca.

        Bogami nisam siguran da Mata ne ide ako im dodje dobra ponuda od nekog drugog. Bukvalno nas likovi obavestili da su dostupni Mozes i Mata i za prvog smo sigurno odreagovali, ovo drugo ako je tacno je smejurija. Cuj Mata na pozajmicu krv ti jebem. Mada je to info od talksport-a, Karl sad rece da nema takav info ali ne tvrdi ni da je netacno.
        Idi u nasu temu i procitaj sta je rekao na tu temu.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by bracala View Post
          Idi u nasu temu i procitaj sta je rekao na tu temu.
          Vidi, klub je obavesten da su dostupni Mozes i Mata i prvi ce verovatno doci. Drugom se niko ni ne nada. Meni je samo presmesno ako je tacno da smo ponudili pozajmicu za jednog Matu, brukanje cisto. Taj info da su dostupni je Karl dobio koji je zaista pouzdan lik, ako bi neko van PL uleteo s ponudom ja nisam toliko siguran u ostanak. U PL ne verujem da ce ga nekom prodati. Mada ne bi trebalo uopste da ide, nije valjda Mou tako lud.
          sigpic

          Comment


          • Ma meni je samo simpaticno sto su se dusmani odmah navlazili i govore kako Mou mrzi Matu. Sto bi ga mrzio? Ako ga kojim slucajem ne vidi u planovima, to ne znaci da ga mrzi. Ja mislim da on ostaje sada kad je sve ovo oko Rooneyja gotovo.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Vidi moras priznati da je sve to cudno sto se desava. Meni nista nije jasno, cak ni to zasto bi Celsi obavestio Liverpul direktno kao klub da su dostupni obojica? Taj info je iskocio, nakon toga smo momentalno odreagovali za Mozesa a do tad nije bio ni u kakvim planovima. Ne znam za primere da se to negde radi, jedino objasnjenje mi je da Mou zeli svom uceniku da pomogne da dodje do LS.

              Isto mi nije jasno dovodjenje Vilijana.

              Informacije dolaze od pouzdanih likova, ne od indykalie ili Tancredija Facepalmerija. Cudno i ne kapiram ali videce se sve za par dana.

              Hvala vam u svakom slucaju ako Mozes dodje, nasi ne bi reagovali da ih vasi nisu obavestili.
              sigpic

              Comment


              • Čuj pozajmica Mate. Nenadjebivo, zajebali su Wengera. Ne znam uopšte imamo li mi pare za Matu? Očigledno za Williana ili nije bilo ili su procijenili da je skup pa nisu dizali ponudu. Nerealno mi je to skroz, ovo izostavljanje njega od strane Mourinha je vjerovatno zbog toga što ne želi rizikovati sa njim, budući da je nosio onu povredu i da nije baš u potpunosti spreman, što je pokazala prethodna utakmica. Lud je Mou, al' nije valjda toliko da stavi na prodaju najboljeg igrača prethodne 2 sezone.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by s-nash View Post
                  vidi moras priznati da je sve to cudno sto se desava. Meni nista nije jasno, cak ni to zasto bi celsi obavestio liverpul direktno kao klub da su dostupni obojica? Taj info je iskocio, nakon toga smo momentalno odreagovali za mozesa a do tad nije bio ni u kakvim planovima. Ne znam za primere da se to negde radi, jedino objasnjenje mi je da mou zeli svom uceniku da pomogne da dodje do ls. :d

                  isto mi nije jasno dovodjenje vilijana.

                  Informacije dolaze od pouzdanih likova, ne od indykalie ili tancredija facepalmerija. Cudno i ne kapiram ali videce se sve za par dana.

                  Hvala vam u svakom slucaju ako mozes dodje, nasi ne bi reagovali da ih vasi nisu obavestili.
                  немогуће је да је челси обавестио ливерпул да је мата доступан за било какав трансфер. то од клуба није сигурно дошло.
                  синоћ је после утакмице мурињо изјавио да је потпуни нонсенс та прича око матиног одласка, а сад и о могућим позајмицама.
                  будимо реални, мата на позајмицу? :d
                  човек готово да није играо у предсезони, догодила се та повреда после и наравно да ће новинари да га селе одмах.
                  поготово сада јер је стигао и вилијан. одмах га мурињо не види у својим плановима, не свиђа му се његова игра ..итд.

                  вилијан је дошао јер је бољи од мозеса, мурињо је рекао да жели да ради са 22 играча и верујем да ће тако и бити.
                  мозес ће вероватно доћи код вас јер нисам приметио да се још неко интересује за њега, а и добро вама-добро нама.
                  Last edited by Avramovic; 27-08-13, 13:21.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Vidi moras priznati da je sve to cudno sto se desava. Meni nista nije jasno, cak ni to zasto bi Celsi obavestio Liverpul direktno kao klub da su dostupni obojica? Taj info je iskocio, nakon toga smo momentalno odreagovali za Mozesa a do tad nije bio ni u kakvim planovima. Ne znam za primere da se to negde radi, jedino objasnjenje mi je da Mou zeli svom uceniku da pomogne da dodje do LS.

                    Isto mi nije jasno dovodjenje Vilijana.

                    Informacije dolaze od pouzdanih likova, ne od indykalie ili Tancredija Facepalmerija. Cudno i ne kapiram ali videce se sve za par dana.

                    Hvala vam u svakom slucaju ako Mozes dodje, nasi ne bi reagovali da ih vasi nisu obavestili.
                    Meni je dovodjenje Williana upgrade na roster jer su svi ostali mladi i padace im forma a onda imas Williana da ih tjera da se kidaju na treninzima i tekmama.

                    Za Matu i dalje mislim da ostaje, to je neki osjecaj. Ornstein je napisao da on ostaje, njega ne pratim dugo pa ne znam koliko je pouzdan. Ja vjerujem i u taj dio da Mata nije jos 100% fit a bice potreban.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • de bre da prodaju matu pa nije mou sisao sa grane, vuce povredu i nije fit pa verovatno se ceka da bude 100% spreman, a tek price o pozajmici ?

                      ako dodje mozes da se udaramo nogom u dupe i da budemo sretni, ne treba sad preterivati sa matom

                      Comment


                      • kad bi imali malo vise kesa, mozda bi i mogli da ga platimo

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          немогуће је да је челси обавестио ливерпул да је мата доступан за било какав трансфер. то од клуба није сигурно дошло.
                          синоћ је после утакмице мурињо изјавио да је потпуни нонсенс та прича око матиног одласка, а сад и о могућим позајмицама.
                          будимо реални, мата на позајмицу? :d
                          човек готово да није играо у предсезони, догодила се та повреда после и наравно да ће новинари да га селе одмах.
                          поготово сада јер је стигао и вилијан. одмах га мурињо не види у својим плановима, не свиђа му се његова игра ..итд.

                          вилијан је дошао јер је бољи од мозеса, мурињо је рекао да жели да ради са 22 играча и верујем да ће тако и бити.
                          мозес ће вероватно доћи код вас јер нисам приметио да се још неко интересује за њега, а и добро вама-добро нама.
                          24. avgust

                          Karl ‏@Karlton81 24 Aug
                          #LFC have been informed that both Victor Moses & Juan Mata are available, but whether the club will make a move for either is unclear.
                          26. avgust

                          Karl ‏@Karlton81 23h
                          Moses loan is looking close. #LFC
                          Pre toga Mozes ni u kakvoj prici. Celsi je obavestio klub i BR je reagovao.

                          Nece Mata u Liverpul naravno ali ne bih iskljucio transfer ako se neko van PL ukljuci. Za to su sanse male tako da za sad ostaje.
                          sigpic

                          Comment




                          • Pozajmica mislim sa pravom otkupa, neka smesna suma od 3m...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mislim da Stouk ima 3 miliona i da su mogli odmah to da rese al' ajde i ovo je dobro. Jedan manje. Sta je jos ostalo? Skrtel, Alen, Borini. Za nas koji smo navikli na gomilu balvana ovo je brutalno. Lukas i Henderson isto ne bi trebali da su u Liverpulu al' od njih mozes tu i tamo da izvuces korist.
                              sigpic

                              Comment


                              • Taj Henderson je taman poceo nesto da pokazuje u drugom delu prosle sezone, ko zna, mozda nastavi i ove sezone, tek je dva kola proslo...
                                Problem je na koju poziciju ga staviti, on je neki ofanzivni/centralni vezni, ali nije bas za 4-2-3-1, ne moze kao 10-ka, a ne moze ni pozadi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X