Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam da krece Coutinho super,mislim da unosi mnogo vise kreativnosti od Lallane.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Mislim da je i odmorniji, tako da ovo nije los potez, a uvek Lallana moze napraviti impact sa klupe. Sve ostalo ocekivano. Realov vezni red je mozda slaba tacka u defanzivnom smislu, a s obzirom da im ni odbrana nije cvrsta, tu se moze traziti velika sansa.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Lallana moze napraviti veliku razliku ako udje sa klupe cak bi vise voleo da je poceo, ali ne bunim se ni za ovu postavu.

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Realov vezni red je mozda slaba tacka u defanzivnom smislu, a s obzirom da im ni odbrana nije cvrsta, tu se moze traziti velika sansa.
          Ovo je veliki test za Modrića. Sa Di Marijom i Ćabijem Alonsom je uništavao timove a sa Krosom, Hamesom i Iskom tek treba da pokaže na kom su nivou. Ja nikada nisam sumnjao u Modrića i očekujem totalnu dominaciju Reala večeras. Jednostavno su prejaki.

          Comment


          • Jedino pozitivno u svemu je sto je Ludogorec pobedio Bazel.Umuljase ga u nadoknadi...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Prvi gol Lovren direktan krivac,a i Ronaldo je zahvatio na najbolji moguci nacin.Drugi gol i treci Mingolet,kod treceg ulece nogama na loptu umesto da se baci i uhvati je rukama.Kod drugog je morao da istrci lopta letela dva dana.Coutinho je prolazio vezu Reala kao decu na igralistu ali ispred nema nikog,tacnije ima Mario Super koji ne planira da trci u dubinu.Sterling umorno kao i Henderson.Johnson me odusevio u nekoliko navrata je fantasticno reagovao samo neka nastavi ovako.Sve u svemu treba izvuci pozitivne stvari iz ovog meca,Sterling i Coutinho sa Sturridgem ispred bice ubitacni i nema razloga za brigu sto se napada tice.Odbrana je tuzna nijedan stoper nije siguran treba komplet da se menja ovako ne ide vise.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Od Lovrena smo navikli na to.

                Comment


                • Prica se da je smo sve blizi saradnji sa Higuainom za 31,5 mil. funti, a nama je i dalje najveci problem odbrana Lovren igrao kao u Lyonu.

                  Comment


                  • Prica se sve vise da ste zaintresovani za Neta (golmana Fiorentine) i da on odbija da produzi ugovor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Prica se da je smo sve blizi saradnji sa Higuainom za 31,5 mil. funti, a nama je i dalje najveci problem odbrana Lovren igrao kao u Lyonu.
                      Higuain nam je najmanje potreban,i to je previse para.Mada kad je moglo 20za Lovrena i Markovica moze i za njega.Taj transfer nista ne bi resio,samo bi nagomilao igrace. Opet ovaj kadar ima velike takticke propuste,odbrana ne saradjuje ne postavljaju se dobro,samo gledaju loptu ko idioti.Kod prvog gola se tacno vidi svi gledaju loptu niko nije gledao Ronalda kako utrcava.Kod drugog gola isto svi gledaju kako lopta leti pola sata i niko nista da uradi.Bas me zanima sta rade na treninzima jel neko radi to s njima ili u svaki mec ulazimo kao amateri,tako mi deluju. Brendan definitivno ne zna da postavi takticki igru i da radi sa odbranom.To je ono sto je do sada pokazao.Nijedan mec nije dobio takticki,vec na sposobnost ofanzivnih igraca da postignu gol vise.Imam osecaj da svaki put kada protivnik ubaci loptu u 16 da primamo gol. Coutinho mora da bude glavni igrac i da sve ide preko njega,takvu lucidnost i pregled igre nisam vidjao.Samo jos da spic i krila trce u dubinu i ocekuju pas u svakom momentu,sto su i radili prosle sezone Suarez i Sturridge.Gotovo smo sve golove dali iz kontri i polu-kontri.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Bice to odlican potez dovesti Higuain-a,Neka leti Ballo na zimu.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Bice to odlican potez dovesti Higuain-a,Neka leti Ballo na zimu.
                          Meni se ne svidja Higuain ni malo, a gde da leti Ballo?? Mislis da ce neko da ga kupi .
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Zasto ti se ne svidja?Covek ima odlicno kretanje i mislim da bi se bas uklopio sa Sterlingom i Staridzom.Potreban nam je jedan dobar zadnji vezni....
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Brendan definitivno ne zna da postavi takticki igru i da radi sa odbranom.To je ono sto je do sada pokazao.Nijedan mec nije dobio takticki,vec na sposobnost ofanzivnih igraca da postignu gol vise.Imam osecaj da svaki put kada protivnik ubaci loptu u 16 da primamo gol.
                              Poenta svega. On ume da postavi igru u napadu, da imamo kretnju, napadamo, igrmao lep fudbal. Al takticki ne zna.

                              Comment


                              • Ma kakav Higuain vracamo mi Origija.
                                Last edited by Scouser; 24-10-14, 18:21.

                                Comment

                                Working...
                                X