Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi igramo odlicno protiv napadackih ekipa,bicemo dobri...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Mi igramo odlicno protiv napadackih ekipa,bicemo dobri...
      Odlicno??
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Mnogo,mnogo bolje nego protiv bunkera...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ne znam,ali QPR nije igrao bunker i oppet nismo mogli da se sastavimo.Igrali su presing po celom terenu,i to dobrih 60minuta,nismo mogli loptu da prenesemo u njihovo polje....
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • QPR je mnogo bolje poceo tekmu.Stisli su nas prvih 20-30ak minuta,mozda i vise..gol je visio u vazduhu.Igrali smo realno ocajno.Mislim da su pogodili 2 precke u prvom poluvremenu.Minjole je lepo branio,ali je opet napravio jednu veliku gresku.Kod centarsuta se zaleteo da boksuje loptu,otisao u prazno totalno,al smo imali srece da je Fer(mislim on) pogodio precku.Odbrana opet busna,prolazili su kako su hteli.Enrike odigrao lose,jedva cekam da se vrati Moreno.Pozitivno je to sto smo vezali 2 pobede,iako ne igramo kako bi trebali....
            Za Ballotelija ne treba trositi reci.Konacno uspemo da organizujemo neki napad(nije ih bilo mnogo),on davi sa loptom,ili cak suta neke debilne suteve.Toliko nam je usporavao napad,da je to neverovatno.Moze on pricati koliko hoce da se ne oseca pod pritiskom,ali onaj omaseni prazan gol je pravi primer kad igrac podlegne pritisku i nema samopouzdanje da moze da postigne gol.Sve u svemu,losa igra,ali smo pobedili.Ako ne pocnemo bolje da igramo,ne znam koliko se mozemo ovako izvlaciti...
            Real nam dolazi bas kad ne treba.Mi igramo ocajno,a oni buse koga stignu.Mislim da su na zadnjih 4-5 tekmi dali 25 golova.Mada,pozitivno je to sto njih za vikend ceka Barsa,pa ce biti vise fokusirani na El klasiko nego na nas.Verujem da ce igraci biti prilicno nalozeni protiv Reala,i da nam tu stoji neka(kakva takva) sansa da probamo nesto da izvucemo....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sta mislite o ovoj postavi??? Mingolet Johnson-Lovren-Skrtel-Moreno Gerrard-Henderson-Allen Coutinho-Sterling-Lallana. Mislim da dobijamo mnogo na pokretljivosti i sigurnosti na sredini terena,Pepe i Varane ce imati veliki problem da jure za Sterlingom a Coutinho i Lallana ce imati puno prostora plus ce Allen biti velika pomoc u odbrani.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Tako sam i ja nesto slicno zamisljao, ali bice Balo u postavi, a mozda i Lambert, sto znaci da Coutinho sigurno klupa, dok ce vezni biti bas ovakav.
                Imam osecaj da ce Glen pokidati veceras protiv CR-a.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mislim da si pogresio u rasporedu igraca. Lovren je korektor leve strane, a tebi stoji iza Dzonsona. Deep role je mesto za Dzerarda, tako da on i Henderson rotiraju mesta u odnosu na ovo tvoje. Sterling je igrao centralnu poziciju i prosle i ove sezone i on nije ekskluzivno krilo, ali je igrao centralnog na sredini nikada nije bio sol strajker.
                  Dakle manje vise izbor igraca je ok, uz neke greske po pitanju mesta u timu, ali mi malo neverovatno deluje da se Rodzers odluci da LS na Anfildu odigra bez centarfora.
                  Da izvede tim pred Kop bez devetke? No way!

                  Comment


                  • Ma znam,nema nista od toga.Igra Mario million posto,ali sam ubedjen da Coutinho pocinje ne znam sto.Kakav god sastav da izadje bice noseni atmosferom na Enfildu i ocekujem da pruze vise od svojih mogucnosti.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ocekujem cudo da se desi ipak je Anfield poznat po tome.

                      Comment






                      • Na Anfieldu niko nije lako dobijao pa ni kad smo najgori bili i ocekujem utakmicu sa dosta golova jer je i Real pozadi dosta nesiguran.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Mingolet Johnson-Lovren-Skrtel-Moreno Gerrard-Henderson-Allen Coutinho-Sterling-Balotelli
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment




                          • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Mozda Baloteli ne zna protiv lelemuda da igra, ali protiv Velikih kao da ga hoce

                              Comment


                              • Confirmed @realmadrid team v #LFC: Casillas, Arbeloa, Varane, Pepe, Marcelo, Kroos, Modric, Rodriguez, Isco, Ronaldo, Benzema
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X