Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    13ti mec bez poraza.
    Šesta tekma za redom da nismo primili gol u gostima u PL-u....
    Steta sto Dani nije dao ovaj gol na kraju, potrebni su mu golovi...

    Last edited by z0La; 16-03-15, 21:59.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Mignolet nas je izvukao u prvom poluvremenu, u kojem su domaćini bili bolji i konkretniji. Međutim, Rodgers je to na kraju nekako izvukao - rutinski reklo bi se. Teško izvoljevana, ali itekako vrijedna pobjeda.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • mnogo bitna pobeda. dzo alen danas mislim da je bio jedan od, a ako ne i najbolji pojedinac na terenu uz minjolea. staridz vidi se totalno van forme. kutinjo neprimetan...

        ko je slagao can-a da je stoper ? imao je neke dobre blokove , ali i dosta gresaka danas. neke od tih su mogle da nas kostaju gola...

        sledece kolo da ugazimo bagru najgoru, i onda da grabimo ka drugom mestu

        Comment


        • Rodzers je jednom izmenom uspostavio totalnu kontrolu i promenio tok meca, nista bolje nego kad trener resi utakmicu. Igrali smo nesto tipa 3-4-3 uski dijamant ili 3-1-2-3-1. Ovo je ono sto Dzerard treba da radi i sto moze u ovoj fazi karijere.
          sigpic

          Comment


          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Ja sad usao u temu da postavim isto pitanje, bilo bi bas dobro da bude spreman za zavrsnicu sezone, jer donosi odredjenu sigurnost u veznom redu, odlicno obavlja defanzivne zadatke, iako ruku na sce u napadu ne doprinosi gotovo nista.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ne sećam se kada se povredio, ali su onda rekli oko mesec dana pauze.....
                Ali kako Alen igra, sada već par utakmica u nizu, i nije takva frka, mada bez sumnje bi značio i on za finiš.
                Ja sam ispada neki kontraš, ali moram napisati, po meni juče motm je Škrtel, ali nije nezasluženo što je Migs proglašen, i složio bi se da je i Alen bio blizu.
                Što se Brendana tiče, ja sam već pre izvesnog vremena ovde pisao da sve češće pronalazi prava rešenja kada ne krene baš sve po planu,
                i po meni je sada ovaj Brendan bolji čak i od onog prošlogodišnjeg, koji se borio za titulu do kraja.
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Treba nam normalan stoper da moze Can da igra u sredini.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Jako bitna 3 boda, uz malo srece, obezbedjena. Minjole, Alen i Skrtel odlicni, Staridz jako, jako los.

                    PS. https://vine.co/v/OV1BTQL2njT Lajk a boss.

                    Comment


                    • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pearce vec napravio clanak, u kojem je receno da LFC nece dati Sterlingu ono sto trazi. Bice to a la Suarez saga na leto, vec vidim ja.
                        I cenim da je prvi City u redu da ga uzme. Ako se to i desi, svakako cemo debelo naplatiti, ali cenim da nema nista od toga, i da ce Raheem uvideti i prihvatiti ono sto mu je vec nudjeno, ili bar nesto vise od toga ako LFC napravi kompromis.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Hendo je za razliku od njegovog agenta zadovoljan, on ce ostati. Raheem sumnjam ali imamo Ibe-a srecom. Samo se nadam da nece dolaziti Depaj koji je dobar ali nam krila ne trebaju. Spic, vezni, stoper, golman, desni spoljni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dobro je, sto je ovo ostavljeno za resavanje na leto. Vidi se na terenu, da Sterling uopste ne igra na nivou, koji je u nekoliko navrata ove sezone prikazivao, a gotovo konstantno prosle. Treba totalan fokus na predstojece meceve, treba nam dosta bolji Raheem ako zelimo da se nadjemo na kraju sezone tamo, gde je i zacrtano na pocetku sezone.

                            A Hendo zaista ne moze da ode iz LFC, ja ne vidim gde bi on i mogao uspeti van ovog sistema.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Hendo je lud ako sad ode bilo gde. Izgradio je sebi sigurno mesto u klubu gde ga svi vole, i gde ga ceka odlicna buducnost. Sto se tice Sterlinga, sve je moguce. Sitiju ce trebati krilo sledece sezone sigurno. Pod pretpostavkom da Milner odlazi i da ce oterati Navasa(i vreme im je), tu im ostaje upraznjeno mesto....
                              Koliko treba te agente istrebiti sa lica zemlje, sve redom....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kad vec pomenuste Sterlinga videh sada ovo, mada nisam isao na Di Marzijevu stranu da proverim.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X