Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad nastavnikovu igru, jedino je to gore od ovoga.
    sigpic

    Comment


    • Nikad losiji Arsenal nismo uspjeli pobjediti...
      Ima napretka kao sto rece Sombiorac, ako nista ljepse mi je gledati ovakav Liverpul. Siguran sam da bi prosli dalje u ligi sampiona da je igrao sa ovakvom formaciom.
      Odbrana opet kriminalna kao i Dzons. Pohvale za Kutinja koji igra odlicno u zadnje vrijeme kao i Markovic koji je odigrao dosta dobro.
      Ceka se Staridz.

      Comment


      • Ne bi se složio, da je samo Vengerov fudbal lošiji od ovoga....
        Stvarno sam mišljenje, da nas samo sitnice dele od top4, eh da se šef nije *ajebao sa Mariom, verovatno bi tamo već i bili, a prošle sezone da mi je neko rekao, da pored Bazela i ludogoreca nećemo prezimiti u LŠ, pa smejao bi mu se.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Sef se nije zajebao s Mariom, bio je primoran da pristane. S Lovrenom vec jeste.

          Mora da se veze 4-5 pobeda pa da pricamo o necemu.
          sigpic

          Comment


          • I ja sam bio nešto razmišljao, da je bilo pritisaka da se neko dovede za prodaju dresova, drugo racionalno objašnjenje nisam mogao smisliti
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Aspas je Messi za Balotelija. Just sayin

              Da nam je ugrabiti Higuaina nekako

              Comment


              • Charlie Austin. Ne mogu da se smirim jos od Junajteda, da ne mozemo onolike sanse da iskoristimo, pa mi toliko sansi ni prosle sezone nismo stvarali, kao prosla tri meca u ovoj 3-4-3 formacijii. Protiv Junajteda i Arsenala skoro 50 udaraca ka golu.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Jay Riley @Jay_78_ · 14h 14 hours ago
                  Got told at the match, Mignolet won't play for #LFC again. If thats the case, we HAVE to sign a new Keeper in January, Jones not good enough
                  Lakazet je ono sto nam treba u januaru, kakav crni Carli Ostin i ostali ostrvski polovnjaci.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Lakazet je ono sto nam treba u januaru, kakav crni Carli Ostin i ostali ostrvski polovnjaci.
                    U potpunosti se slazem, Charlie jeste solidan ali cini me se da nije igrac za veliki klub.

                    Comment


                    • Je li neko primetio kako je Ture juce pustio loptu kod drugog gol??? Znaci lopta prolazi na pola metra od njega a on je pusta onom biseru da da gol . Ne mogu vjerovati kakve mi igrace imamo u odbrani sve poslati na kolektivno streljnje

                      Comment


                      • Zaboravite na Lacazettea.

                        Fab Romano javio, da smo skautirali Perina prosle nedelje, Genoa trazi 10m. Fair price, to se moze kesirati ?
                        Sta to znaci Nash "da nece vise ikad igrati" Mignolet ? Prodaja ?

                        Inace Sami Hyypia je podneo ostavku na mesto menadzera Brightona, eto nama zamene ako Brendan zasere jos vise.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Liverpool step up for Perin

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Sta to znaci Nash "da nece vise ikad igrati" Mignolet ? Prodaja ?
                            Ne vidim sta bi drugo moglo da znaci a i realno je da u slucaju dolaska jednog golmana ide drugi.

                            Riley je rekao da je Romero plan B ako ne dodje Perin.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma malo mi to preterano "ever again". Jeste on bio kriminalan, ali ocajna forma moze svakog golmana uhvatiti. Zato mi malo cudno, i bice mi ako ga se resimo u januaru vec, a deluje mi nekako nemoguce. BR sam kaze da je Migs bio slozan da bude na klupi, da li je lagao ili ne, videcemo.

                              Da se nadovezem na Lacazettea, predsednik a i trener su naglasili da on ne ide nigde u januaru, a takav splet okolnosti sam svakako ocekivao, s obzirom na poziciju koju drzi Lyon trenutno. Dakle 1% sanse da ga dovedemo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nista, daj Alana iz Salzburga ako ne moze Lakazet sad.

                                Kapiram da na leto nijedan od dva sadasnja golmana nece biti u klubu, sto je svakako dobro. Sad, ja bih malo drugacije radio. Uzeo bih Romera sad a Dzounsa zavalio negde u daleku Australiju. A na leto Simon out, pokusao sa Cehom pa ako ne prodje to okrenuo bih se Perinu, Kasilji, Lenou...

                                Vise sam za golmana iz Bundesa ili Primere nego za Perina ali i on je tata za ovo sto imamo. Samo sto je problem sto on mora jos da napreduje a tesko da ce moci radeci sa Ahtenbergom.

                                Moja zelja je Kiko Kasilja(tesko da ce Ceh kod nas).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X