Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Лебац ти ..... не могу да верујем какви смо малери, страшно. У шоку сам.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Ako ništa tu barem nismo limitirani, nagomilao je Rodgers igrača za rotacije, neće biti veliki problem izostanak Lallane, samo šteta zbog njega jer još je mlad ne bi valjalo da ga zaokupe povrede.

      Ja se iskreno nadam da Rodgers planira nešto za bekove. Johnson je bio sklon oscilacijama ili tačnije rečeno kritičan cijele sezone. Enrique (barem za sada) ne djeluje dobro, odnosno ne djeluje da bi mogao biti onaj stari. Flano je još uvijek neprekaljen i neiskusan, teško da može iznijeti još jednu sezonu na teretu. Ostale bekove ne treba ni spominjati, Kelly se protiv Rome oprostio od te pozicije za svagda. Ako ništa barem jedna strana da se kvalitetno popuni, pa se može i krpiti po drugoj do zime. Samo ne igrač tipa Bertrand, treba neka klasa.

      Can ako bude upijao ono što mu Rodgers bude izlagao može biti dobra opcija za pozadi uz Hendu/Gerrarda. Njegov problem je samo pozicioniranje, treba mu jasno odrediti primarni zadatak i to je to. Kada se juri rezultat dati mu više slobode naprijed jer je strašan sa loptom. Lucas se isto može koristiti u rotaciji, protiv Rome (mada i nije baš neko mjerilo) je dobro zatvarao, često je bio na vrijeme za blokiranje napada Rome kroz sredinu, što je dobra stvar. Vidjećemo, možda on još uvijek nije za staro gvožđe. Allena bih ostavio čisto radi dubine samo ako pristane na manju platu, ovako će bespotrebno zauzimati mjesto nekom omladincu i gušiti budžet kluba.

      PS. Kako najnovije informacije govore Lovren još treba odraditi samo ljekarski pregled. A cijena koja se spominje je €26m. Yebi ga Brendane, hoćeš da usereš i šefa i stanicu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Dive se pegavi Markecu, kaže kida i onda ide video, sasvim običan gol

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Liverpool XI in full: Jones, Johnson, Skrtel, Toure, Enrique, Gerrard, Henderson, Can, Sterling, Markovic, Sturridge.

            Substitutes: Ward, Coutinho, Coates, Lucas, Allen, Ibe, Kelly, Coady, Robinson, Lambert, Peterson.

            Da vidimo kako ce funkcionisati Sterling,Lazar i Stu.



            Lovren potpisao.Pojacanje koje mi se ne dopada,nadam se da ce me Lovren uvjeriti u suprotno.
            Last edited by Joe Cole 10; 27-07-14, 22:02.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Taman da vidimo Markovića na djelu i kako će funkcionisati taj ofanzivni dio ekipe.

              Izgleda da je transfer Lovrena na kraju bio €20m, što je ipak dosta prihvatljivije od onih ranije spominjanih 26 miliona.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Fino funkcionise ovaj vas SMS trio u napadu u 1. poluvremenu protiv Olimpiakosa.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Problemi sa srcem.

                  Ako je 20m evra stvarno za Lovrena, onda nemam primedbi, mada kad vidim koliko samo transfer Luiza utice na market.
                  Mnogo mi uplasen Markec veceras, Sterling jos jednom najkonstantniji igrac ekipe.
                  Koliko sam od Cana mogao videti danas, to je da ima dosta free role, ili ga je Brendan pustio sa lanca kako se to kaze, ili je on malo nedisciplinovan.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Koliko sam od Cana mogao videti danas, to je da ima dosta free role, ili ga je Brendan pustio sa lanca kako se to kaze, ili je on malo nedisciplinovan.
                    Nisam uspio odgledati tekmu, valja snimak hvatati, ali ovo citirano je baš ono što sam isticao nakon utakmice sa Romom. U pojedinim momentima izgleda doslovno kao muha bez glave. Al' ima vremena, dotjeraće to Rodgers.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Koji je dres uzeo Markovic?
                      - Partizan 50
                      - Benfika 50
                      - Liverpul ?
                      Mislim da englezi ne dozvoljavaju te nefudbalske ridiculous brojeve.
                      Last edited by White Hart Lane; 28-07-14, 08:25.

                      Comment


                      • Mislim da je uzeo 50
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Cudno. Ne mogu da se setim da neki bitniji igraci imaju tako visoke brojeve, u stvari ipak je Baloteli nosio 45. to je neka nova moda nije toga bilo ranije.
                          Last edited by White Hart Lane; 28-07-14, 08:44.

                          Comment


                          • Juce je nosio 50-ku ako se ne varam, a kao da sam pre negde procitao da ce i u PL nositi 50.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Sinoc je nosio 50 i mislim da ce tako i u PL
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Problemi sa srcem.
                                To je poznato od prije, 4 medicinska je vec pao Remy prije, ima rupu u srcu
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X