Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • I meni se sviđaju.

      Samo kad smo maknuli one ljubičaste, od prošle sezone...

      Ja ne mogu da opišem koliko se meni ovaj golmanski sviđa. Ako budem uskoro kupovao neki dres, biće ovaj.

      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Meni je lepsi beli mnogo, ovaj mi je ciganski zlatno preko crnog...svidja mi se sto je v izrez.
        Zola bas nemas ukusa, a jos pijes i Heineken.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 07-06-19, 16:37.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Meni je lepsi beli mnogo, ovaj mi je ciganski zlatno preko crnog...svidja mi se sto je v izrez.
          Zola bas nemas ukusa, a jos pijes i Heineken.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          E bre Pixi, ne znaš osnove.



          Što se tiče Hajnikena, tu grešiš...big Virg nam je to pokazao.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Last edited by Brian McShtull; 07-06-19, 17:44.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Iskreno, posle ovakve sezone Liverpula, taj trofej Lige nacija je nebitan. Nema ko drugi sem njega da uzme Zlatnu loptu. Jedino što bi svoj ugled još više podigao, jer je ubjedljivo najbolji igrač u toj Holandiji. On je glavni razlog zašto se Holandija vraća polako gdje joj je mjesto.

              P.S. Čestitke
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Iskreno, posle ovakve sezone Liverpula, taj trofej Lige nacija je nebitan. Nema ko drugi sem njega da uzme Zlatnu loptu. Jedino što bi svoj ugled još više podigao, jer je ubjedljivo najbolji igrač u toj Holandiji. On je glavni razlog zašto se Holandija vraća polako gdje joj je mjesto.

                P.S. Čestitke
                Hvala, cestitke i vama na Ligi Evrope...

                Nikada Virgil nece imati ugled kao Ferdinand npr, ili neki drugi vrhunski stoperi. Zato sto je igrac Liverpula, i to mu je mozda i najveca greska u karijeri, ali hvala mu na tome.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ja mislim suprotno. Pogledaj kraj utakmice u porazu Liverpula sa Sitijem kad svi igrači Sitija idu da ga pozdrave i da ga pohvale, jer prepoznaju veličinu. U igračkom smislu, preko ovoga što je on uradio ove sezone ne može bolje. Još da uzme Zlatnu loptu, pa ćeš vidjeti kako će na njega da gledaju.

                  Sad kad se budu dovodili štoperi, prvo pitanje će biti 'može li biti on ovom timu ono što je VVD Liverpulu'.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ne mogu da verujem da je Mane presao u Bolton

                    Comment




                    • Bas je tesko navijacu Liverpula da gleda ovo, a da ne zaplace. Kakav je Klopp car, sta je napravio od kluba...

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • TAA protiv Svajcaraca 5-6 namestenih sansi a Robertson van terena oko 6 nedelja zbog povrede.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • #LFC’s opening 10 PL games of the 2019/20 season ....

                          09/08 Norwich City (h)
                          17/08 Southampton (a)
                          24/08 Arsenal (h)
                          31/08 Burnley (a)
                          14/09 Newcastle (h)
                          21/09 Chelsea (a)
                          28/09 Sheffield United (a)
                          05/10 Leicester City (h)
                          19/10 Manchester United (a)
                          26/10 Tottenham (h)
                          Solidan raspored.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            TAA protiv Svajcaraca 5-6 namestenih sansi a Robertson van terena oko 6 nedelja zbog povrede.
                            ''Frustrating to miss last nights game and to end an incredible season on a small low. Now it's time to switch off, recover and get ready to do it all over again with club and country''
                            Možda bude i manje. Izgleda da Sky nema pojma šta piše, nego čisto spekuliše. Imao je povredu, ali ne zna se još uvek koliko bi stvarno mogao da bude OUT.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Možda bude i manje. Izgleda da Sky nema pojma šta piše, nego čisto spekuliše. Imao je povredu, ali ne zna se još uvek koliko bi stvarno mogao da bude OUT.
                              Mislio sam da Sky ima info više, tek jutros videh status Dinnery-ja. Još bolje, samo neka mašinu zaobiđu povrede
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X