Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alison se povredio. Gasi sezonu, motaj i pakuj kablove. [emoji57]

    Svidja mi se Keleher na golu pre Adriana. Jadni Gini na sredini, igra svaku mogucu utakmicu. Samo je pitanje kad ce i on da se povredi...

    Bice zaebano veceras...

    Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Jel ozbiljno nesto sa Alisonom?
      I jel se zna za Trenta nesto, on nam je najbitniji od ovih "lakse" povredjenih?

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Pise samo tight leg muscle. Saznacemo vise do sutra verovatno.

        Sto se tice Trenta, on je blizu povratka. Mislim da je sve posle Vulvsa moguce za povratak. Keita ce biti verovatno spreman za Vulvse.

        Alkantara nece igrati ove godine. Klopp rekao jos par sedmica...

        Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ne razumem da se golman ovoliko povredjuje jbte. Kao da je neki veznjak koji trci 10 km po tekmi...

            Keita, Alison i Trent da se vrate, bice to dobro.

            Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Uz sve probleme koje imamo, mi smo zavrsili prvi u grupi, i delimo prvo mesto u PLu.
              Velika steta sto su se ispustili bodovi protiv Brightona, ali za to je kriv Klopp zato sto je previse rotirao protiv Atalante. Gde smo mogli da zavrsimo posao, a onda je protiv Brightona pokusavao da odmara igrace. Na kraju se ipak sve dobro zavrsilo, sad da prezivimo ovaj decembar, a posle ce biti lakse. Nadam se jednom stoperu, pa da se Fabinho vrati u vezu, mnogo nam nedostaje nemamo nikakvu kontrolu.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Mora štoper da dođe u januaru. Koliko god Fabinjo bio dobar štoper, a jeste, treba nam u sredini. Ne možeš WC dm-a da izvadiš iz postave i da se ne oseti na tim. Jedva čekam u januaru Hendo-Fabinjo-Thiago sredinu.

                U sredu sad izvesti klince protiv Mitljanda. Ostaviti celu prvu postavu u Engleskoj da odmara. Dati minute Origiju, Minaminu i tako nekim igračima.

                Trent i Keita se vratili u pun trening. Možda čak i budu u prvih 11, ali će svakako biti na klupi. Izgleda da je i Ox sve bliži povratku. Odlične vesti.

                Mada je i Klopp rekao da je bilo par udaraca posle Ajaxa i da ne zna da li će svi biti spremni za Volvse...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Što se tiče VVD-a, mislim da se ne treba puno nadati ove sezone. Čak i da sve prođe savršeno, koliko li će mu samo trebati da uđe u formu za mečeve. Moja jedina briga i nada je da mu povreda neće uticati na nastavak karijere, tj. da će biti onaj stari VVD. Kod dosta fudbalera dođe do pada kvaliteta u igri. Neka ga do sledeće sezone, pa nek se vrati kao stari VVD.

                    Što se tiče Schuursa, bio sam oduševljen sa njim u prvom poluvremenu, kako je pravio Manea nemoćnim. Što je realno ultimativni test za defanzivca. Ali u drugom je bio onako prilično loćikav. Visok, jak i brz. Ako nije skup, što da ne. De Ligt za siromašne.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Što se tiče VVD-a, mislim da se ne treba puno nadati ove sezone. Čak i da sve prođe savršeno, koliko li će mu samo trebati da uđe u formu za mečeve. Moja jedina briga i nada je da mu povreda neće uticati na nastavak karijere, tj. da će biti onaj stari VVD. Kod dosta fudbalera dođe do pada kvaliteta u igri. Neka ga do sledeće sezone, pa nek se vrati kao stari VVD.

                      Što se tiče Schuursa, bio sam oduševljen sa njim u prvom poluvremenu, kako je pravio Manea nemoćnim. Što je realno ultimativni test za defanzivca. Ali u drugom je bio onako prilično loćikav. Visok, jak i brz. Ako nije skup, što da ne. De Ligt za siromašne.


                      Sto se tice VVD, sigurno da ne treba zuriti. Oni sto su zurili, F.Torres i Falcao bas su lose prosli upravo zbog zurbe da se oporave za SP. Ako nije previse sjebo meniskus, obicno je to usputna povreda, moze bit onaj stari. Eno ga Sane i dalje ima onu brzinu, a ocekivao sam da ce ga ova povreda usporiti kao i mnoge u proslosti. Ali u danasnje vreme mnogo se bolje ljudi oporavljaju od ACL-a nego ranije, nebo i zemlja.

                      Comment


                      • Nisam hteo u toku utakmice da baksuziram, odlicna partija Kellehera. Nekoliko dobrih zivih lopti, procena leta lopte, postavljanja... Mnogo bolja opcija od Adriana.

                        Jones vrlo dobar, puno ucestvuje u igri i ne manjka mu samopouzdanja. Williams solidan, nije imao lak zadatak.

                        Trebalo bi opet dati sansu Jonesu protiv Fulama, trebaju mu PL utakmice i protiv slabijih ekipa verujem da ce dobijati vise minuta cak i kada budu tu Thiago i Fabinho.

                        Comment


                        • I ovako malo ljudi na stadionu, moze da napravi dobru atmosferu. Ipak zna se ko su najbolji navijaci na ostrvu, i na kojoj tribini se pevaju najbolje pesme i pravi najbolja atmosfera.

                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post


                            Sto se tice VVD, sigurno da ne treba zuriti. Oni sto su zurili, F.Torres i Falcao bas su lose prosli upravo zbog zurbe da se oporave za SP. Ako nije previse sjebo meniskus, obicno je to usputna povreda, moze bit onaj stari. Eno ga Sane i dalje ima onu brzinu, a ocekivao sam da ce ga ova povreda usporiti kao i mnoge u proslosti. Ali u danasnje vreme mnogo se bolje ljudi oporavljaju od ACL-a nego ranije, nebo i zemlja.
                            Problem je što će Virgil na leto imati 30 godina. Da ima 24, rekao bih da će se sigurno vratiti na staro. Ovako sam malo skeptičan. Ali se slažem da se danas generalno sportisti brže oporavljaju od teških povreda. Tehnologija, izučavanje povreda i rehabilitacija je dosta napredovala, što baš pomaže.

                            A i Virgil je sam po sebi zverka, tako da očekujem još bar 3 sezone od njega na top nivou.


                            Keleher me oduševio. Ima više samopouzdanja u ove dve utakmice nego što su Adrijan i Karijus imali za celu svoju karijeru u Liverpulu. Siguran u svojih 16, nije linijaš. Lepo se služi sa obe noge. Lepo se postavlja. Sve odbrane dosad kako treba. Preskočio je Adrijana sigurno. Krivo mi je što nije on branio i ranije ove sezone kad je bio Alison povređen.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Trent kapiten veceras

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • A čekaj, da li je izveo Salaha i Fabinja na teren..Ajde razumem Trenta i Keitu, treba im minuta, ali izvedeš realno jednog od najvažnijih igrača u totalno nebitnoj utakmici. Fabinjo je možda igrač koji nam je najpotrebniji do januara. Ostavi ga u Engleskoj, nek sa ženom postavlja insta storije jbte.

                                Fabinjo, Matip, Gini, Henderson, Mane, Salah, Roberston. Ostaviš ih u Engleskoj, nek podignu noge, odmore jedan dan.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X