Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se vraca Mane?
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Trebalo bi da bude spreman za utakmicu protiv "pevaca".
      Sutra se igra kup utakmica protiv Burton Albiona, i verovatno ce Klopp pruziti sansu od starta Grujicu, Matipu i Origi.

      Comment


      • Kontam da ce Klop uzeti levog beka do kraja prelaznog roka, nebi ipak prodali Smitha, kojeg ja preferiram pre Morena, ali sta je tu je.

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Kontam da ce Klop uzeti levog beka do kraja prelaznog roka, nebi ipak prodali Smitha, kojeg ja preferiram pre Morena, ali sta je tu je.
          To sam i ja mislio dok nije počeo da forsira Milnera na beku. Ne znam stvarno. Neam predstavu šta će Kloppara uraditi.

          Da li on čeka da vidi kako će se Milner snaći na beku, ili jednostavno misli da su mu Moreno i Milner dovoljni....

          Ovo za Sakho-a mi je misterija. Ako on ode na pozajmicu, ostaješ faktički na 3 krštena štopera + povređeni Gomez i eventualno Lukas. A svi znamo kako se lako povredi Lovren, a i Matip mi deluje kao neko ko ume često da se povredi. Sa 1-2 povrede, ostaješ na Klavanu i Lukasu i eventualno povređenom Gomezu. Poprilično je to tanko...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ako neko nađe strim večeras za Barton na jutjubu, molim za link. Imam samo telefon na raspolaganju.
            I pored negiranja, ovo deluje kao logican sled dogadjaja, FSG je preuzeo klub onomad za daleko manju sumu, stadion se siri i klub postaje vredniji, a sada je verovatno najvredniji od one prve kupovine, i FSG bi nesumnjivo ovde dobro prosao, Ameri su to, njima je ipak novac najbitniji.
            Da. Odavno oni slušaju ponude, nisu oni tu zbog sportske priče, njima su prioritet Red Soksi. Međutim, pored izgradnje tribine, hteli bi i LŠ. Tada bi vrednost kluba bila maksimalizovana i tada bi verovatno usledila prodaja. Naravno, neće čekati doveka da Liverpul uđe u LŠ, ali smatraju da je to realističan domet koji brzo može da se ostvari i do tada sumnjam da će biti prodaje, sem naravno u slučaju neke bolesne ponude.

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • http://www.okgoals.com/match-highlights-1471988441---40
                Koliko nam znači Mane,skoro svaka bitna akcija je od njega krenula.

                Comment


                • Prica se da mozda Sakho na pozajmicu u Stoke.

                  Stivi i Robi laganica.

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Can i Origi neizvesni za Totenhem...

                      It’s Emre – there’s nothing really serious in the ankle but it’s ‘his’ ankle if you want, where he had a few problems in the past.

                      “It shouldn’t be too long, for sure, but maybe too long for the Tottenham game, I don’t know in this moment.

                      “It’s the same with Divock. It’s nothing serious really. But if you have cramp, whatever the cramp exactly is because [there are] different levels, you need to have a look at it too. So it’s not for sure that they will be available.”
                      Can nam baš treba na sredini...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Stavi Grujana

                        Comment


                        • Pre bi Grujica u onoj roli nego Hendersona sa onakvom formom.
                          Mada tu je i Lucas koji je skoro svaki put solidno odigrao, nije bolji od Cana, ali je solidan.
                          Last edited by Scouser; 25-08-16, 12:57.

                          Comment


                          • Prica se nesto o Hartu da ima zelju da dodje kod nas.

                            Odlican posao bi to bio, ali Citya, oteras kiksaru pritom ga uvalis rivalu.

                            Comment


                            • Hart je ogroman upgrade u odnosu na Mingolea, ali nema nista od toga.

                              Last edited by Brian McShtull; 26-08-16, 20:19.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pročitah negde da je i Cou neizvestan za sutra...

                                Can, Cou, Origi...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X