Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista sledece godine mora da osvoji LS, PL i evropsko pa mozda i dobije zlatnu loptu.
    Mislim da je ceremonija kao takva izgubila smisao, Mesi je najbolji igrac dok hoda ovom planetom i nema smisla onda dodeljivati na godisnjem nivou ovo.
    Ako gledamo samo ovu kalendarsku godinu, ja mislim da je Virgil zasluzio vise zlatnu loptu nego Modric prosle godine, drzi brutalan nivo, igra svaki sekund nerealno je sta radi Virgil.

    Bilo je boljih karijera, bilo je stopera koji su dominirali po 10/15/20 god, ali nivo koji je on dostigao sredinom prosle sezone je nesto sto ja nisam video u zivotu. Ove godine je taj nivo opao, nadam se da ce mu ovo drugo mesto biti motivacija da ode korak dalje iako mislim da nivo od prosle sezone vise niko nikada nece ponoviti.


    Last edited by Brian McShtull; 02-12-19, 21:14.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment







    • Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Last edited by DžonDon; 02-12-19, 22:35.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Može i večeras 2-1, ja se ne bih bunio.

        Kakvu sredinu očekujete sad kad nema Fabinja? Henderson kao DM a u prvih 11 ulazi Ox? Nešto ne vidim Keitu da igra od početka...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja bih voleo da mi malo produze zivot, i da rutinski odrade posao, to bi bilo bas lepo jednom u tri meseca da dobijemo mec bez trzavica i strepnje do 99.min...
          Red bi bio da peti najbolji igrac na planeti krene da igra fudbal.


          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja nisam gledao više od pola utakmica, tako da nije još stiglo do srčke.

            Ali bi valjalo da damo jedno 4 ovom Evertonu, pošto se trenutno raspadaju. Ali derbi je derbi...naložiće se maksimalno.

            Bez Allisona i Fabinja večeras, to su 2 veoma bitna faktora u odbrani. A i sa njima nismo nešto sigurni u poslednje vreme...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Večeras može pobeda, uz naša tri boda i izlazimo iz zone za ispadanje. Nemoj da zabrljate. [emoji23]

              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Salah je mnogo los ove sezone, verovatno i zbog ove povrede koju vuce od Lestera.
                On nam mnogo treba, ako on uspe da uhvati sad formu mogli bi da pocnemo da dobijamo utakmice po 3/4:0.
                A ovih mesec dana su nam kljucni, ako ovde izguramo do kraja godine sa svim pobedama u PLu, imamo sanse za titulu.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment




                • Očekivano da Mane malo odmori. Sviđa mi se što je konačno počeo da ih dozira. Volim kad vidim Keitu i OX-a u postavi, iako je Ox ofanzivniji.

                  Rekao bih ogromna utakmica za Keitu. Ajde, pokaži se majstore!
                  Last edited by z0La; 07-12-19, 14:57.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment




                  • Postici 10golova za nesto manje od dve sezone u dresu Liverpula je impresivan rezultat za stopera. Pritom je u tom periodu postigao 4komada za Holandiju.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment




                    • Keita ostao u prvih 11. Verovatno nagrađen za prošlu tekmu i Klopp hoće da iskoristi formu i momentum. Samo ostani zdrav! I da veže nekoliko utakmica.

                      Ostalo sve očekivano.

                      Mnogo važna utakmica. Poraz nas verovatno izbacuje iz LŠ-a. X dovoljan za prolaz, a pobeda za prvo mesto. Salcburg je opasna ekipa. Najviše me plaši što gubimo često lopte oko sredine, dok gradimo napade....to bi moglo da nam se obije o glavu večeras.

                      Ajmo Redsi!
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Lud je Salcburg, ali mislim da smo dovoljno stabilni da u ovakvom momentu ne dozvolimo ludu i nekontrolisanu utakmicu.

                        Comment


                        • Nadam se iskreno, jer ja očekujem nekih 2-2, 2-3, 3-3.

                          I to mislim da ćemo da jurimo iz minusa, pa ćemo da preokrenemo, pa će oni da stignu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Last edited by Brian McShtull; 12-12-19, 09:32.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • To onaj Japanac iz Salzburga što nam zabio volej u prvom meču ? Sa Japancima niskog težišta se zna, dobra kontrola lopte, taktički potkovani i dobri radnici, sve što treba Jurgenovoj mašineriji. Svaki dodatak na taj skilset je bonus.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Taj.
                                Hvalio sam ga u prvoj utakmici, ostvarila mi se zelja da dodje kod nas. Bas je tip igraca koji odgovara Klopu, mislim da ce ispuniti svoj potencijal kod nas.

                                Comment

                                Working...
                                X