Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real platio Bejla 100 miliona a mi 12.

    sigpic

    Comment


    • Pa prošle sezone je isto imao na raspolaganju tandem Skrtel,Sakho pa smo primali u proseku po 3komada....Lovren i Sakho danas clean sheet zasto ne nastaviti sa njima,Lovren je imao gresaka ali imao je i nekoliko fantasticnih poteza,Sakho siguran u defanzivi samo ga treba preskakati s loptom i to je to....I danas sam primetio nesto novo uvek smo imali problema da branimo prekide,ali danas svaki prekid smo super odbranili.....
      Last edited by Brian McShtull; 31-08-14, 22:05.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Idi posjeti oftalmologa onda.

        U prvih 20 min, dok sam gledao s paznjom, prosuo je 3 lopte i napravio jos 3 situacije gdje je dodao igracu pod ociglednim pritiskom, a imao je 2 opcije pored toga, a razmak izmedju stopera veci od 15 m.
        Ako kazem da je Sakho bolji od njih, ne kazem da je Sakho najbolji stoper u premier ligi.

        Lovren danas mu prvo bezi Adebajor isto kao sto mu je Aguero pobegao.
        Pa onda skace sa Adebajorom i masi loptu dok Chadli izlazi 1vs1 srecom lose je sutirao.
        Lovrenu Tadic petom loptu dodaje pored njega, dok Skrtel kasni i tako je Liverpool primio gol u prvom kolu.
        Skrtel da ne pricamo koliko puta je davao autogolove.

        Protiv Citya za jedan gol indirektno kriv Lovren, a direktno Moreno.
        Za drugi gol opet Lovren je bio kriv na neki nacin.
        Treci gol direktno kriv Lovren.
        Danas je mogao da bude za dva kola kriv DIREKTNO.

        Comment


        • Naravno da ce da mu pobegne Aguero koji je duplo brzi od njega,Sakho je jos i sporiji od Lovrena,a Skrtel se lose krece i uvek kasni.....Sakho Lovren moj izbor.....
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Teska je pozicija CB-a za uigravanje. Uvek CB imaju tendenciju da naprave koji kiks kada dodju u novi klub, posebno ako nema jos jedan WC stoper da igra sa njima i da im pomogne da se sto pre adaptiraju. Sakho je mlad i ne moze on imati uticaj na svog partnera u odbrani kao na primer Ferdinand, koji je klasa i autoritet istovremeno. Skrtel... msm sta reci za njega

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Teska je pozicija CB-a za uigravanje. Uvek CB imaju tendenciju da naprave koji kiks kada dodju u novi klub, posebno ako nema jos jedan WC stoper da igra sa njima i da im pomogne da se sto pre adaptiraju. Sakho je mlad i ne moze on imati uticaj na svog partnera u odbrani kao na primer Ferdinand, koji je klasa i autoritet istovremeno. Skrtel... msm sta reci za njega
              Apsolutno se slazem sa tobom,ali me zanima sta Nash misli o ovome,od kad je dosao Balotelli sve manje pise u ovoj temi😞
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                Ako kazem da je Sakho bolji od njih, ne kazem da je Sakho najbolji stoper u premier ligi.

                Lovren danas mu prvo bezi Adebajor isto kao sto mu je Aguero pobegao.
                Pa onda skace sa Adebajorom i masi loptu dok Chadli izlazi 1vs1 srecom lose je sutirao.
                Lovrenu Tadic petom loptu dodaje pored njega, dok Skrtel kasni i tako je Liverpool primio gol u prvom kolu.
                Skrtel da ne pricamo koliko puta je davao autogolove.

                Protiv Citya za jedan gol indirektno kriv Lovren, a direktno Moreno.
                Za drugi gol opet Lovren je bio kriv na neki nacin.
                Treci gol direktno kriv Lovren.
                Danas je mogao da bude za dva kola kriv DIREKTNO.
                Dzaba ti to objasnjavas, ljudi vide ono sto im odgovara a to je da je Lovren nas najbolji stoper

                Comment




                • Kenny jedini bolji u prvih 100 utakmica.

                  Rodgers: "I said to Mario, 'You're picking up a man at [defensive] corners'. He said: 'I don't mark at corners'. I said: 'You do now'"



                  Boljeg trenera nismo mogli naci,a ni on bolji klub da ispise novu historiju.

                  Danas kokoske dobile standardno po usima,da svaku igramo protiv njih prosetali bi se ligom.Moreno po onome sto sam mogao vidjeti vjerovatno nas najbolji bek u posljednjih 7-8 godina.Sterling nastavlja da se igra,rekao sam odmah na pocetku sezone sa odlaskom Suareza da ce postati nas najbolji igrac.

                  Bodovni ucinak nakon 3 kola odlican s obzirom na protivnike.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Mislim da treba da pustimo Brendana da radi covek svoj posao,i ne treba da brinemo sredice on i odbranu,jako je vazno sto smo danas bez primljenog gola zavrsili...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Odlicno je bilo danas, par propusta u odbrani ali bit ce i to bolje. Treba nastaviti igrati sa Lovrenom i Sakhom, da se i oni uigraju fino. Sterling ocekivano. Balotelli me iznenadio pozitivno, steta sto nije pogodio ali ocekujem od njega gol vec u sledecem kolu. Jos jednom se videlo da Stu dosta bolje igra uz jos jednog napadaca.

                      Sledeca 2 meca bi trebalo da dobijemo, a onda derbi, gde takodje ocekujem 3 boda

                      Comment


                      • Borini i Lucas sto se tice odlazaka.

                        Valdes prica dana, free agent imate vremena do oktobra/novembra za njega..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Izgleda da vam (kako kaze debeli Milinkovic) Kouts! ide u Sanderlend na loan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Suarez jutros vidjen na treningu Liverpoola
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Došao da podučava Balotelija kako da grize

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Suarez jutros vidjen na treningu Liverpoola
                                Luis Suarez posjetio je svoje bivše suigrače danas te svakom dao po jedan dres sa svojim potpisom.

                                Comment

                                Working...
                                X