Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • To je ta klasa

    Comment


    • BBC Sport
      23 mins ·
      Liverpool FC have agreed a £16m fee with A.C. Milan to sign Mario Balotelli - Official.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Comment


        • Ja se potajno nadam da je vrijeme da se uozbilji i iskoristi barem dio svog potencijala, ali jako teško za budalu onakvog kalibra. Teško njega iko može "izvesti na pravi put", tako da bi ovo moglo biti čisto bacanje para ilitiga panic buy, nakon što su ponude za sve bolje napadače propale i nakon utakmice sa Saintsima.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Comment


            • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 3h
                Mario #Balotelli wage with Liverpool will be €5,8M/year. Decided today with his agent. Tomorrow, Mario will sign everything. #LFC

                Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 4h
                Mario #Balotelli will fly tomorrow morning to Liverpool. He'll have medicals then he'll sign his contract for #LFC. Done deal.

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Ja se potajno nadam da je vrijeme da se uozbilji i iskoristi barem dio svog potencijala, ali jako teško za budalu onakvog kalibra. Teško njega iko može "izvesti na pravi put", tako da bi ovo moglo biti čisto bacanje para ilitiga panic buy, nakon što su ponude za sve bolje napadače propale i nakon utakmice sa Saintsima.
                  Ne moze ovo nikako biti bacanje para, pogotovo sto je doveden za 15 miliona funti. Baloteli ima reputaciju ubice u Engleskoj, sto ce mnogo uticati na protivnike kad je on u igri, dovoljno je to, kako god on igrao. Stvorice prostora za Sterliga, Kutinja i Staridza, uz njih ocekujem 20+ golova ove sezone Balotelija.

                  Igrao je on odlicnu u Sitiju, jer je imao masinice oko sebe, svima je jasno da je u Milanu igrao sa otpadima iz Premier lige, raznim Tarabtima i Biberima. Sve u svemu odlican posao odradio Liverpul.

                  Comment


                  • https://v.cdn.vine.co/r/videos/CB8CE...1iRWtBAKvJIKZk
                    Brat
                    Last edited by Lord Gangarić; 22-08-14, 03:46.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Bio sam ubedjen da od ovog transfera nece biti nista, ali kako stvari stoje, stvarno ce ga dovesti. Nije mi jasno cemu ovo, cemu dovodjenje ovog umisljenog kretena... Sve sto je za ove 2 godine Brendan uradio, moze da padne u vodu. Tip igraca koji moze sve da zajebe, ne mogu da nadjem logiku u svemu ovome. Popravice ponasanje, u suprotnom ide na tribine, ide qrac. Niti ce popraviti ponasanje niti ce ga izbaciti iz tima u tom slucaju... Decko je kompletni maloumnik, koji se nikad nece promeniti, sve ce raditi kao i do sada, skretati paznju na sebe postupcima van terena a na istom ce biti suvi prosek.

                      Comment


                      • Dal ce sin Mitar da dodje?

                        Comment


                        • Originally posted by Ukacca View Post
                          Bio sam ubedjen da od ovog transfera nece biti nista, ali kako stvari stoje, stvarno ce ga dovesti. Nije mi jasno cemu ovo, cemu dovodjenje ovog umisljenog kretena... Sve sto je za ove 2 godine Brendan uradio, moze da padne u vodu. Tip igraca koji moze sve da zajebe, ne mogu da nadjem logiku u svemu ovome. Popravice ponasanje, u suprotnom ide na tribine, ide qrac. Niti ce popraviti ponasanje niti ce ga izbaciti iz tima u tom slucaju... Decko je kompletni maloumnik, koji se nikad nece promeniti, sve ce raditi kao i do sada, skretati paznju na sebe postupcima van terena a na istom ce biti suvi prosek.
                          Полако.
                          Не делује БР као човек који ради било шта непромишљено.
                          Он је до сад радио са кловновима од тренера ово је ипак друга прича, ја верујем да ће Брендан да извуче много из њега и да га врати у сам врх.
                          Не треба сад навијачи Ливерпула да га одмах дочекају на тај начин и да га пљују јер треба дечку пружити подршку а ако се не покаже онда је пљување и љутња оправдана.

                          Comment


                          • Baloteli je vrhunski centarfor ima potencijal kao Van Basten bez problema. Ključna stvar sa njim je ko mu je trener/menadžer/selektor. Prandeli je na EVRU 2012 od njega napravio zver koja je raskomadala Nemačku.
                            Mislim da će Rodžers znati šta treba da uradi sa Balotelijem.
                            Na prvu loptu u formaciji 4-3-3 navala će biti Sterling-Baloteli-Kutinjo, mada bi ja stavio da igraju sa dva centarfora Lazar-Super Mario, a krila Sterling i Kutinjo.

                            Najvljen tim za derbi sa Sitijem u formaciji 4-2-3-1

                            Comment


                            • Originally posted by poacher View Post
                              Полако.
                              Не делује БР као човек који ради било шта непромишљено.
                              Он је до сад радио са кловновима од тренера ово је ипак друга прича, ја верујем да ће Брендан да извуче много из њега и да га врати у сам врх.
                              Не треба сад навијачи Ливерпула да га одмах дочекају на тај начин и да га пљују јер треба дечку пружити подршку а ако се не покаже онда је пљување и љутња оправдана.
                              nisu bas svi bili klovnovi.



                              iskreno , ne zelim da vredjam bilo koga ali mislim da je glup svako ko misli da je baloteli dobar potez. volim ja uvek da verujem u ljude i da se neke stvari mogu promeniti, ali lik je ispucao toliko kredita da vise nije ni zanimljivo, stavio je svima do znanja i oko toga se dobrano potrudio da zeli da ostane na nivou petogodisnjeg deteta i da mu je tako do jaja. U pocetku mi je bio gotivan ali je onda prestalo da bude smesno. hrabro mogu tvrditi da se nikada nece promeniti i da ako do toga nekom magijom dodje, da cu sam reci da sam pojeo govno i da nemam pojma o zivotu.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Mario je neverovatno glup potez,ali uz dolazak Eto-a to vec moze biti sasvim pristojno.Verujem u BR-a!

                                Da li ce Markovic i lalana biti spremni za City?ne mogu da gledam Henda na krilu....
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X