Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Salah i Robbo povredjeni, Salah najverovatnije mesec dana out za Robba se nista jos ne zna.

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Zao bi mi bilo gledati ga kako sedi na klupi. Ali bolje opcije da pokrije sve tri pozicije kvalitetno nema.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Ne zezaj NSG, za ovakvog igrača bi se napravilo mjesto.
            sigpic

            Comment


            • A koga staviti na klupu?

              +: Ja strasno cenim Sona, on mi je jedan od igraca koje volim gledati. Ali sva 4 zdrava ne mogu opstati a za mir u kuci bi Son bio taj koji bi veci deo vremena sedeo na klupi.
              Last edited by engleski_dopisnik; 20-11-19, 00:27.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Pomjeriš Firmina iza i igraš sa dva DM-a.
                sigpic

                Comment


                • Svidja mi se opcija, ali je Klop izbegava. Mozda zeli da mu formalna stoje tri vezna koja vise trce a manje kreiraju a da tako da vise prostora bekovima i Firminu.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Da se vratimo mi u realnost s obzirom da nema ništa od toga. Dosta je Liverpulu ovo što trenutno ima, ionako su najbolji tim na svijetu.
                    sigpic

                    Comment




                    • Mislim da je jasno ko treba da nam bude meta posle Kloppa.

                      Sent from my motorola one action using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Naravno da je jasno, mozda vec i reseno. Vreme je da za kapitena da se vrati tamo gde pripada.
                        Last edited by mark !t zer0; 21-11-19, 11:49.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • A da ostane Klopp još jedno 5-6 godina? Ja sam najviše za tu opciju.

                          Posle može Stivi da preuzme. To je sudbina.

                          Koja transformacija Fabinja. Kad se samo setim početka i sad...nebo i zemlja. Dočekali smo da imamo krštenog golmana i DM-a. A setite se priče pre par godina ovde. Golman, štoper i DM....a gle sad.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            A da ostane Klopp još jedno 5-6 godina? Ja sam najviše za tu opciju.

                            Posle može Stivi da preuzme. To je sudbina.

                            Koja transformacija Fabinja. Kad se samo setim početka i sad...nebo i zemlja. Dočekali smo da imamo krštenog golmana i DM-a. A setite se priče pre par godina ovde. Golman, štoper i DM....a gle sad.
                            Ne znam sto se ljudi pale na taj hype cele te price oko Stivija, to sto je legenda kluba sto je bio kapiten ne znaci da je dobar strucnjak. Ako on dodje zavrsicemo kao Junajted sa Ole-om. Treba dobro preispitati njegov radi i njegov kvalitet, a ne zaposljatavi nekoga zato sto je legenda kluba, takvom politikom mozemo samo ici nazad.
                            Sto se mene tice Pep Ljinders mora da ostane u klubu jos min 10god.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Ne znam sto se ljudi pale na taj hype cele te price oko Stivija, to sto je legenda kluba sto je bio kapiten ne znaci da je dobar strucnjak. Ako on dodje zavrsicemo kao Junajted sa Ole-om. Treba dobro preispitati njegov radi i njegov kvalitet, a ne zaposljatavi nekoga zato sto je legenda kluba, takvom politikom mozemo samo ici nazad.
                              Sto se mene tice Pep Ljinders mora da ostane u klubu jos min 10god.
                              Cekaj, takvom politikom mozemo ici samo nazad? Mozda cemo zavrsiti kao Celsi sa Lampardom a ne kao UTD?

                              A politikom da zaposlimo coveka koji nema nijedan aganzman kao trener profesionalnog kluba na osnovu tvog osecaja mozemo da idemo u napred?

                              Pogledaj malo Rangers kako igra i rezultate koje Gerrard pravi ove godine, 1000000000000 puta vise ima logike da dodje on nego Xabi.
                              Last edited by mark !t zer0; 21-11-19, 14:27.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X