Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Ma kakav Higuain vracamo mi Origija.
    Ja sam na pocetku sezone pricao da je trebalo dovesti odmah Origija.Imao je skoro 50utakmica prosle sezone plus SP.Koliko bi nam samo on znacio sad umesto ovog idiota.Sterling,Origi i Sturridge kakav ce to napad da bude,a iza njih Coutinho samo da crta po terenu
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Comment


      • Niko njega nece da kupi, bar ne za vise od 10mil. Treba vratiti i Ibe-a sa pozajmice pa neka igraju klinci, mi top igraca ne mozemo da dovedemo, ovog leta je bilo toliko top igraca za koje smo bili zainteresovani ali svi su presli u neki drugi klub koji je vise platio naravno. Mi dovodimo otpadke i psihicke bolesnike to je nasa realnost.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          Mi dovodimo otpadke i psihicke bolesnike to je nasa realnost.


          Kralju!

          Polako mi postajes omiljeni forumas.
          sigpic

          Comment


          • Higuain ove sezone samo 2gol-a i sve vise i vise pada, cini mi se kao da je dobio jos koju kilu, spor, trom nije toliko dobar s loptom samo sto ima sut. Nije neko unapredjenje u odnosu na Marija koji je cak i brzi, samo sto ne zna gde da trci a i mrzi ga, sto bi trcao. Ako vec imamo tih 30mil. bolje da kupimo Berahina i zavrsimo posao. Ali nama napad nije ni priblizno problem koliko odbrana koju treba menjati kompletno, od golmana bih ja poceo.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ne slažem se, napad nam je daleko veći problem od odbrane, ove sezone nas svi stiskaju bez respekta, pošto to jalovi napad ne može kazniti......
              Isti ovaj Liverpul, sa Zubom i Staridžom, umesto Balotelija i Alena bi uvaljao tri komada Realu, kad nemaš respektabilan napad, onda se svi okuraže da napadnu, napao nas je jedan KPR, pa gde neće Real.
              Za Brendana se slažem, u taktičkom smislu još nije dorastao eliti, ali o tome sam već pisao, verovatno je i to ukalkulisano, da i on sam raste sa ovom svojom ekipom...., malo sam razočaran sa potrošenim parama od Suareza, mada su to svi još uglavnom U21 igrači, pa može još da dođe do značajnijeg napretka.
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Ako je istina ovo da Baloteli ima jos dva mjeseca fore kod nas, mislim da je to jako neprofesionalno sa Brendonove strane. Pogotovo jer Baloteli nije najveci problem, znam da ne doprinosi ekipi ali mislim da i ne odmaze toliko. Brendon je jako tvrdoglav, zezno je stvar ali nista ne preduzima. Polako gubi konce i mislim da ce nas njegov ego i ta tvrdogavost skupo kostati. Ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da je ovoliko zasrao ovaj prelazni rok i sve vise sumnjam u njega ali jos uvijek se nadam da moze da popravi stvari i ako ja ne vidim kako. Previse je doveo prosjecnih igraca da bi mogao nesto da unaprijedi. Ako ne uspije mislim da treba da leti samo tako sa velikim zadovoljstvom na samo on vec i ostali koji su odgovorni za to. Vrijeme ce pokazati ali ovo sto sad trenutno pokazuje je da smo u zivom blatu.

                Comment


                • Zivo me zanima sta si pisao na kraju prosle sezone kada smo bili nadomak tituli. Brendan treba i mora da ostane na Enfildu jos dugo dugo godina. I mi sa tim "prosecnim" pojacanjima i dalje bolje stojimo na tabeli i od Arsenala i od Manchestera, koji su uspeli da dovedu "top" igrace. Doveli smo dubinu, mi prosle sezone nismo imali igrace ni da popunimo klupu. Sta mislis da igramo sa 10 igraca sve zivo i da oni to iznesu, nismo mi Siti i Celzi koji imaju po 5 igraca na svakoj poziciji, nama ako se povredi Sturridge mi nemamo zamenu za njega. Ti si verovatno ocekivao da Brendan osvoji LS i PL sa klincima. Ili je trebao da dovede jednog igraca za 100miliona i da igramo na 5fronta sa 10igraca. Nece igraci top klase da dodju u Liverpool, nije Brendan kriv zbog toga. On je pokusavao i Sancheza i Falcaa da dovede ali oni nisu hteli. Kod nas hoce samo igraci koje niko drugi ne trazi i samo takve mozemo da kupimo.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Nadam se da ce admini ovde uraditi svoj posao, doticnog gospodina nisam ni pomenuo u postu. Idemo sutra, to jest danas da pobedimo nezgodni Hull
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ovakva atmosfera na nasoj temi mi se nimalo ne svidja, jos jednom vidim bilo kakvo vredjanje ili inicijaciju na istu, bez obzira ko ucestvuje, ide na "hladjenje". Post Somija je obrisan, jer je nedolican i ne prilici uopste ovom mestu. Kao sto rekoh, sledeci put ostrije kazne.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ok fresko apsolutno si upravu. Nisam mogao da precutim na konstantne provokacije ovoga PIXarr koji ocigledno nema vise od 12 i koji provocira redom svakoga na forumu ne samo na ovoj temi. Pise gluposti a to se uveliko tolerise. Od mene toliko, do daljnjeg necu ucestvovati u diskusijama na ovoj temi. Pozdrav Redsi

                        Comment


                        • Ne dirajte mi Pixara breee

                          Comment


                          • Sta je sa Sakho-om ?

                            Danas bi bila idealna postava ovako
                            Mignolet
                            Mankiljo Lovren Sakho Moreno
                            Henderson Gerrard Allen
                            Sterling Coutinho
                            Balotelli

                            Comment


                            • Sad bas nesto zvrljam po fantaziju,i naidjoh ovo za njega...."Thigh injury - Expected back 25 Oct"....

                              Mislim da bi Lallana morao danas da igra.Igramo protiv Hulla kuci,valjao bi trojac Sterling-Coutinho-Lallana.Za napadaca ne znam sta da kazem.Balloteli ko Balloteli...ali Lambert je previse spor i trom....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • 3b96eaf3-9a23-4ffd-a2b5-492e0d41ecf3-379x420.jpg
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X