Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Mislio sam da je Celzi lud sto nije zadrzao Staridza, ali sad vidim da nisam u pravu. Nego sta mislite protiv Palas s kojim timom izaci?
    Pixar ne seri, do juce si drko na Staridza, sad ti je visak. Ali slazem sa postavom bas bi voleo da vidim Lallanu i Coutinha vise zajedno.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Pixar ne seri, do juce si drko na Staridza, sad ti je visak. Ali slazem sa postavom bas bi voleo da vidim Lallanu i Coutinha vise zajedno.
      Nisam rekao da ne gotivim Staridza, za mene je on savrsen napadac i ovako mi je simpatican lik. Jednostavno ispostavlja se da ne moze da spoji pola sezone bez povrede, kao takvog ne mozes racunati na njega kao prvu opciju, nazalost.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Vrhunski sto Dzekson ima vise glasova od Jovete i Bonija.
          sigpic

          Comment


          • Sve sto zelim u ovom trenutku...

            sigpic

            Comment


            • http://www1.skysports.com/football/n...-years-to-come

              Comment


              • Comment


                • Balo propusta danasnji mec, odlicne vesti. Sad Brendan nema izbora nego da stavi Lallanu i Coutinha zajedno, uz Henda, i Stivi kao holding mid, Sterling u napadu pored Borinija. A moze i Can mesto Henda, jer je ovaj u zadnje vreme ocajan.

                  O Ibeu ne treba vise ni trositi reci, po meni i opasniji talenat od Sterlinga, jer ima izuzetan osecaj za gol, pravi krilni napadac.



                  Ipak Rickie umesto Borinija i Allen umesto Henda. Ali ono sto sam zeleo da vidim, dobio sam.
                  Mada kada bolje razmislim, koji djavo Allen ima prednost u odnosu na Cana.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • A sta je sa Hendom? Povredjen, ili...? Vidim nema ga ni na klupi...
                    Zasto Allen umesto Cana jbte?

                    Konacno trio na terenu od pocetka... Sterling,Lallana i Coutinho....
                    p.s. Lambert i Coutinho strelci.....ajmo!
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ja zaboravio na LS za tri dana, otuda Allen u postavi i Glen levi bek.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Lallana i Coutinho napokon.

                        Comment


                        • Nisam dugo pisao ali sad jednostavno moram.

                          Razocaran sam a jos vise ljut nako danasnjeg poraza. Cega sam se i pribojava na pocetku ove sezone to se i dogodilo. Brenadan je imamo sve u svojim rukama da napravi odlican rezultat ove godine, da dovede igrace koji zasluzuju da igraju za ovaj klub, da dovede igrace koji ce prije svega da zamijene Suareza ako je to uopste moguce jednom rijecju da dovede IGRACE. Imao je novac imao je i tu famoznu ligu sampiona bukvalno je imao sve u svojim rukama. Nazalost bio sam u pravu kad sam rekao da nas ovo njegovo trosenje moze skupo kostati ali opet sam se nadao da nece usrati motku. Sto se tice igre izgleda da je ona iz kola u kolo sve gora i gora. Brendan se pogubio skroz, tjera po svom uprkos ociglednim cinjenicamo. Forsira to dodovanje izmecu golmana i centralnih bekova i tako u nedogled. Lovren mu glumi zadnjeg veznog a izmedju odbrane i ostatka tima rupa kao i ismedju napada i sredine. Dzerard mu igra cijelu utakmicu a Alen ulazi dok Lalana sjedi na klupi. Odbrana mu ninasta ne lici, Lovren i Skrtel kao da nikada nisu igrali zajedno bekovi isto dosta nesigurni a napada ni nema. A on nista ne mijenja a i sta da promijeni kad je doveo brdo polovne robe. Sto se tice igraca Lovren mi nije nikako jasan ali sta ce nije on kriv sto je zavrsio u slavnom Liverpulu (Ture je za njega izmislio odbranu ali opet ne igra) kao i vecina igraca koje je Brendan doveo. Po mom misljenje, Brandon treba da dobije otkaz ko vrata i to sto prije jer tim koji potrosi 100 miliona treba da se bori za titulu kako je i ona sam rekako u slucaju Totenhema. Jednostavno Brendan je najveci krivac i nema opravdenja za ovako lose rezultate. Kakav njegov sistem kakvi bakraci. Prosle godine su nas izvlacili Suarez i Staridz zajedno sa Sterlingom I Kutinjom. Odbrana je bila losa ali je napad davao vise golova nego sto odbrana moze da primi. Ove godine je jos gora situacija. Napada bukvalno i nemamo a odbrana nastavlja da prima golove kao na traci. Iskreno poslije proslogodisinje situacije i tog drugog mjesta ponadao sam se da ce i Liverpulu konacno svanuti ali uvijek postoji ono ali. Brendone daleko ti lijepa kuca.

                          Comment


                          • Jebote Hodgson je imao bolju sezonu, a u istoriji Liverpool je imao samo u jednoj sezoni manje bodova polse 12 tekmi nego sad, a to je bilo 92-93.
                            Cekati do kraja sezone i ako Brendo ne uspe u LS, pokusati Kloppa dovesti.

                            Comment


                            • Liverpool have managed just eight shots on target in their last three league matches.
                              Since Brendan Rodgers claimed "coaching defending is easy" (27/04/14), Liverpool have conceded 27 goals in 17 games, keeping 2 clean sheets.
                              Liverpool: Only QPR (8) have lost more games in the Premier League this season than Liverpool (6)
                              Nema tu mnogo sta da se komentarise...

                              Comment


                              • Ovo je bruka za Liverpul, nisu navijaci zasluzili ovo, ne secam se kad je neki trener imao ovoliko podrske i poverenja, i sve ono sto je gradio dve godine zasrao je dovodjenjem Balotelija. Pretpostavljam da ne moze da se izvuce iz ovih govana, a kad dodje novi sve ispocetka i tako u nedogled.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X