Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klajn ne ide ispod 15 miliona funti,ne znam zašto je uopšte Liverpul krenuo sa 10 kad zna da ovi neće prodavati po diskontnim cenama ,malo sam prelistao sautemptonov forum i vidim da se oni nadaju da će ipak potpisati novi ugovor...ko kod da ga dovede biće to fantastično pojačanje

    Za Ingsa ne mogu da tvrdim 100% ali sam siguran da bi bio pun pogodak,dečko je prava radilica,neće taj stajati u mestu nikako,bio bi to debeo upgrade u odnosu na Borinija,Lamberta,ono poslednje pojačanje oko koga se treba brinuti a imam neki dojam da bi sa Staridzom bio pristojan tandem još zna dečko igrati i glavom,još jedan plus,možda on na oko ne izgleda atraktivno a i činjenica da dolazi iz Barnlija,ljudi su malo skeptični

    Benteke tu već mogu da razumem neke stvari ali pre svega to za cenu i za stil/sistem igre ali kako vi i onako nemate definitivnu strukturu(jer tek treba rešiti pitanje sredine terena) ne vidim zašto njemu ne bi mogli malo da se prilagodite ono,nije on top klasa i verovatno nikada neće ni biti ali to i nije tolko bitno,poenta je u tome da on može da završi posao(ja sam već postao u temi Čelzi kolko ga cenim),nije on Drogba nivo ali je svakako bolji od Lukakua ,verovatno bi ga preplatili ako bi došo za 30 miliona jer dečko sigurno vredi 20 ali to i ne bi bilo tolko strašno jer i nemate baš mnogo opcija,sve što je provereno od napadača trenutno uvek bi pre izabralo,Junajted,Arsenal..ovako il da idete po nekog mladog il morate nekog da preplatite

    al totalno je besmisleno sad pisati o nekom menjanju sistema ako ostane Baloteli,dal taj Rodzers i dalje očekuje da ga samo stavi na teren i da to bude dovoljno ,smešan je Baloteli ali i takav može da bude koristan s tim da ne treba od njega očekivati nešto neverovatno,sa jakom vezom može zabijati i 15 +(dajte ga Arsenalu recimo,Sitiju ponovo) al bez toga lik nestaje i nema tu neke filozofije jer iako je talenat ,dosta je limitiran igrač još kad dodje posle Suareza to tek deluje komično.

    al kad bi baš morao da biram,pre bih pazario Ingsa,jer on može igrati to što neki navijači liverpula zagovaraju,visoki presing,kontre,da svi napadači jure licima prema golu,bez igre ledjima(benteke)

    ps:bilo bi dobro da se ta pitanja reše što pre,da se ne jure neka imena do poslednjeg trenutka i onda ponovo da završite sa Balotelijem
    doduše,promena trenera,neko zvučnije ime,Klop normalno,verovatno bi privuko dobra imena
    Last edited by saburo sakai; 29-05-15, 10:34.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Mislim da nasi trebaju da malo vise gledaju veznjake. Zadnji vezni je prijeko potreban, naravno i centralni. Ne znam sto se skauti ne okrenu Njemackoj odlicnih igraca ima tamo. Ali ne nasi samo gledaju "Engleze" pa me sad malo i cudo ovo sve oko Kovacica.

      Comment


      • Po meni Ings je prvo igrac koji grize, kao Suarez(ne bukvalno ), i u tom smislu se uklapa u moderan stil igre. Mislim da za jednog Engleza ima poprilicno dobru tehniku, cak odlicnu, ima izvrsnu kretnju i moze da cini partnerstvo sa bilo kim u napadu, brz i pokretan. U onakvoj sredini kakva je Burnley, dati 11 golova je zaista dobar skor, ali meni se vise svidja sto vuce na all round napadaca. Meni Borini nikad nije bio dobra opcija, a ovaj ce doci za jos manji novac (ako Spursi ne rese da nadmase sebe, a i nas) tako da ta kocka moze itekako da se isplati.

        Ja bih voleo da moze bolje od Bentekea, ali sta ? Od najboljih resenja, ja vidim Lacazettea ali nesto mi se cini da ce njega neko drugi pokupiti ili ce on ostati a ni on nije toliko sigurna klasa u najavi.
        I ja imam odbojnost prema visokim napadacima, ali Benteke je zaista jedan od retkih koji ima poprilicno kompletan skill set.

        Ma Balo ide, one way or another, ne zamisljam ga ni u kakvim planovima sledece sezone, moze Raiola da prica sta hoce.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Top igraca mozes privuci ili Ligom sampiona ili ogromnom platom,ove sezone posto nema LS mora da se odresi kesa... Tako da ne bi trebalo da budete nezadovoljni pojacanjem kakvo je Benteke,snazan sa dobrom zavrsnicom,sa iskustvom igranja PL vec nekoliko sezona... On i Staridz zdravi su garant da cete davati golove,vise se treba orijentisati na neprimanje istih

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Nema boljih igraca od trenutnih meta Liverpula da igraju u Bundesu i da su uz to dostupni.Francusko trziste je trenutno tanko, mozda bi jedino bolje pojacanje od Bentekea bio Lakazet.

            Spance i Portugalce izbegavati u sirokom luku zbog prenapumpanih cena.Slicna stvar je i kod Italijana samo ne u tolikoj meri.

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              On i Staridz zdravi su garant da cete davati golove,vise se treba orijentisati na neprimanje istih
              E ovaj deo mene interesuje najvise.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ako oni ozbiljno racunaju na Staridza za sledecu sezonu, onda su stvarno prsli. Pa decko nikad u zivotu nije sastavio celu sezonu, a ni Benteke raspali. Iskreno od ovih igraca koji se pominju samo bih bio zadovoljan Klajnom donekle. Ako bih birao napadaca za manje para, uvek bih pre doveo Ostina da bude baxkup nego Ingsa. Generalno nema nista od top4 ni sledece sezone, nama trebaju igraci da izmisle gol a ne da budu radilice.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • vidi @PiXarr,situacija vam nije bas daj sta das ali prosto niste u situaciji da privlacite top igrace jer im ne mozete garantovati borbu za trofeje,Ligu Sampiona a poznato je da ne preplacujete bas u pogledu godisnjih primanja... U skladu sa tim se i odredjuje transfer politika i ovo su neke realne mete za sadasnje stanje u klubu...
                  Top 4 naredne sezone tesko,jedino ako neko od top klubova dogura daleko u evropi pa malo posustane u sampionatu,no ima do toga jos mnogo i ceo prelazni rok,moze svasta da se desi ali takva je trenutna situacija

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Miletić View Post
                    vidi @PiXarr,situacija vam nije bas daj sta das ali prosto niste u situaciji da privlacite top igrace jer im ne mozete garantovati borbu za trofeje,Ligu Sampiona a poznato je da ne preplacujete bas u pogledu godisnjih primanja... U skladu sa tim se i odredjuje transfer politika i ovo su neke realne mete za sadasnje stanje u klubu...
                    Top 4 naredne sezone tesko,jedino ako neko od top klubova dogura daleko u evropi pa malo posustane u sampionatu,no ima do toga jos mnogo i ceo prelazni rok,moze svasta da se desi ali takva je trenutna situacija

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    Ne bih bas rekao da je takva situacija. Liverpul moze da dovodi vrhunske igrace i bez lige sampiona ali problem je sto oni ne zele da pretplate igrace i da im daju bas veliku platu kao sto je slucaj npr u Junajtedu. i jos jedan veliki problem je cijenkanje oko igraca i na kraju ga izgube za 2-3 mil. kao sto je to bio slucaj u par slucajeva do sad. Takoce, jos jedan problem je Brendan, koji je po pitanju odabira igraca na nivou klinca koji gleda samo zadnju sezonu tog igraca.

                    Comment


                    • Upravo to ti pricam,moras necim namamiti igraca u klub,ako ne mozes mogucnoscu osvajanja trofeja i LS,onda moras bar novcem... A ako to ne mozes/ne zelis,onda gubis moc i mozes mozda dovesti nekog na ime i velicinu kluba mada je takvih slucajeva sve manje,novi klinci su zainteresovani iskljucivo za $$$


                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Zagrizli su za Bentekea i to je to, on je glavna opcija. Sad je samo pitanje da li ce se kesirati klauzula ili ce moci da se odradi cash plus igrac, ili nekim cudom Villa pristane na manje, u sta sumnjam. Gledajuci ovako, stvarno i nema napadaca a da su bolji, i dostupniji i po pitanju cene i po pitanju situacije u klubu od Bentekea.
                        Jedini fakt koji mi se bas svidja, jeste taj sto Benteke ima tek 24 godine. Ali opet, ja sam uvek fan nizih i brzih napadaca.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Zagrizli su za Bentekea i to je to, on je glavna opcija. Sad je samo pitanje da li ce se kesirati klauzula ili ce moci da se odradi cash plus igrac, ili nekim cudom Villa pristane na manje, u sta sumnjam. Gledajuci ovako, stvarno i nema napadaca a da su bolji, i dostupniji i po pitanju cene i po pitanju situacije u klubu od Bentekea.
                          Jedini fakt koji mi se bas svidja, jeste taj sto Benteke ima tek 24 godine. Ali opet, ja sam uvek fan nizih i brzih napadaca.
                          Takodje, ne volim trome i spore napdace, mada Benteke je nesto izmedju jer se dosta dobro krece, ali kad bi ja bio Coach napadac samo uz uslov da je ispod 188 cm. osim ako je Ibrahimovic
                          Last edited by Scouser; 29-05-15, 17:40.

                          Comment


                          • Pa zato ja i nisam protiv Bentekea toliko, jer je vrlo pokretan za svoju visinu, a i ume vise od samog skilla da postigne gol.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ja nisam nikako za Bentekea jos po cijeni od 30 mil funti. Vjerujem da bi mogli dovesti Iguaina za 40 i bili bi mirni.

                              Ps jel zna neko sta je sa Nesom nema ga nikako?

                              Comment


                              • Razocarao se u BR-a i nece vise da pise.

                                60m Higuain, otpisao sam ga ja davno.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X