Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzeno! On i Alison doneli sve sto je nedostajalo ovom timu.

    Moram potraziti one diskusije od pre koji mesec, gde su neki npr Godina (ako se ne varam) stavljali ispred.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Idi jos nazad, dok su pisali kako su Baji i Smoling bolji od njega, al dobro ljudi nisu dovoljno gledali Virgila dok je bio u Sotonu, a on je i tamo dominirao.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • Jos jedan neozbiljan potez, igracu koji ne moze jednu celu sezonu da spoji davati cetvorogodisnji ugovor. Ajd kontam treba nam rotacija, i dobro je imati vise igraca, ali meni je OX novi Staridz, gubljenje vremena i para.

              Last edited by Brian McShtull; 23-08-19, 19:53.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pokazuju veru u igrača. Ovo mu dođe kao boost posle povrede. Meni je to ok. Očigledno da ga Klopp vidi kao važnog igrača.

                Sve je rizik u fudbalu. Videćemo da li će se isplatiti.

                Mene više brine Keita. Ubiše ga povrede. Ovi iz nacionalnog tima su ga upropastili. Nije bio spreman za repku, oni ga isforsirali...i Klopp izjavio da ga neće biti još par sedmica. Još dok se uigra....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Pokazuju veru u igrača. Ovo mu dođe kao boost posle povrede. Meni je to ok. Očigledno da ga Klopp vidi kao važnog igrača.

                  Sve je rizik u fudbalu. Videćemo da li će se isplatiti.

                  Mene više brine Keita. Ubiše ga povrede. Ovi iz nacionalnog tima su ga upropastili. Nije bio spreman za repku, oni ga isforsirali...i Klopp izjavio da ga neće biti još par sedmica. Još dok se uigra....
                  Ma on covek vec 10 sezona, ne moze da spoji jednu sezonu. Prosto je glupo da ti greje klupu igrac sa platom 100k+.
                  A sigurno nece imat nijednu celu sezonu, to svi znamo.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ma on covek vec 10 sezona, ne moze da spoji jednu sezonu. Prosto je glupo da ti greje klupu igrac sa platom 100k+.
                    A sigurno nece imat nijednu celu sezonu, to svi znamo.
                    Deki Lovren? 110 ili 120k sedmično...

                    A dobro sad, ništa nije sigurno. Ja lično mislim da se isplati rizik. Možda prokine, ko zna. Doziraće njega Klopp, rotiraće. Neka izvuče ove sezone 30 utakmica, ja zadovoljan.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Valjda cemo ga prodati do kraja roka, to je to. Oslobodili smo se luzera, sad mozda i osvoji koji trofej. Samo da se Salah ne naljuti sto mu odlazi najbolji drug.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ne sviđa mi se što ostajemo na 3 štopera. Posebno kad imaš Matipa i Gomeza koji se lako povređuju. Ok, i Fabinjo može da uskoči na štopera, ali mi se opet ne sviđa.

                        Trpeo bih ja Dekija do kraja sezone, ili bar do januara. Nek bude 4. štoper, ne škodi nikome.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ono sto raduje, je cinjenica da mi od pocetka sezone ne igramo toliko dobro a bez vecih problema smo uzeli sve tri pobede na startu.


                          Mislim da smo morali na sva tri meca da prodjemo bez primljenog gola, ali kod 4:0/3:0 i 2:0 smo lopte koje su u opasnoj zoni umesto da izbacimo loptu na protivnicku polovinu mi im maltene dajemo cistu poziciju za gol. Lako je mogao Soton da nas kazni zbog toga, a ni sinoc kod 3:1 nisam bio siguran da necemo primiti jos koji gol. Morace Klopp da poradi na tome, da prilikom bilo kog rezultata koncetracija ostane na visokom nivou, sinoc TAA umesto da izbaci loptu u aut on im vraca loptu u noge i primamo debilan gol bez potrebe.
                          Ako Siti ne uspe da nas pobedi na Enfildu ja ne znam ko ce, i to ne samo ove sezone vec narednih nekoliko godina. Ono sto ce ove sezone odluciti, da li cemo ici do kraja u borbi sa Sitijem su top6 gostovanja, koja moraju da budu bolja, npr mislim da Arsenal i Junajted moraju da se dobiju u gostima, kao i Celsi sto prosle sezone nismo uspeli. Ne mislim da ce to biti lako, ali mora tako da se pristupi tim mecevima, ako mislimo da idemo korak napred.

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ne igramo mi "toliko dobro" odavno. Čak i polovinu druge sezone nismo igrali toliko dobro na oko. Ali rezultati su se nizali. Igramo koliko nam treba. Rutinski nekako, što je odlično. Sviđa mi se ovakav Liverpul. Svako zna šta treba da radi i većina obavlja svoje zadatke. Postali smo mašinerija.

                            Što se tiče primljenih golova, malo smo nesigurniji pozadi nego inače. Ali opet kad zagusti, stisnemo se i ne damo da padnemo psihički. Evo ja se ne sećam utakmice kad smo vodili npr. 2 razlike pa primili 2 gola kasno u meču i uprskali. A to nam je pre bila odlika. Ako se i desi da primimo jedan, odmah se dižemo u odbrani na sledeći nivo.

                            Na Enfildu smo mnogo jaki. Ne pamtim kad smo bili jači. Siti će biti ultimativni test. Slažem se za top6 gostovanja.

                            Ključno je da nam igrači ostanu zdravi. To će nam odlučiti sezonu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nesto Klop u poslednje vreme cesto govori o tome sta ce raditi posle Liverpula.. Uopste nije vreme da se to pominje. Mozda mu je to neki mind game.

                              Ne mogu trenutno da zamislim trenera u Liverpulu koji bi bolje radio posao od Klopa.

                              Comment


                              • Istina, smaraju mnogo novinari u Engleskoj. A počeli su u poslednje vreme dosta sa tim pitanjem.

                                Ali je naglasio više puta da će ostati sigurno do kraja ugovora, koji je mislim 2021 ili 2022....nisam siguran.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X