Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste da je flop, sa sistemskom greškom al' je naš i ja ga ne bi menj'o.....


    ¡Si Señor!

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • U vremenu iz Liverpoola najbolji napadac na svetu. Moj omiljeni igrac. Ubica Vidića. El Nino. Srecno u penziji.

        Sto se tice ovog poredjenja, bolji je Suarez igrac.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          U vremenu iz Liverpoola najbolji napadac na svetu. Moj omiljeni igrac. Ubica Vidića. El Nino. Srecno u penziji.

          Sto se tice ovog poredjenja, bolji je Suarez igrac.
          Mozda je bolji igrac( ne napadac), ali meni uopste nije bilo zao kad je otisao Suarez. Kad je otisao Torres ja sam prestao da gledam fudbal narednih nekoliko godina, srce mi se slomilo, to mi je poslednja fudbalska ljubav. Od tada vise ne gledam na fudbalere na takav nacin. Cak sam i za ljigavu Spaniju navijao zbog njega.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Realno, to koliko si se ti vezao za nekog igrača nema mnogo veze sa njegovim kvalitetima. I meni je El nino ako sada pogledam unazad verovatno mnogo drazi igrac, i vise me je pogodio odlazak. Medjutim, misljenja sam da je Suarez nesumnjivo bolji igrac, a i bolji napadac.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Sta mislite o mladjoj i mnogo jeftinijoj verziji De Ligta?
              Trenirao ga je Stamm, a od sada ce trenirati sa Van Dijkom, sta ocekivati od ovog klinca?

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Realno, to koliko si se ti vezao za nekog igrača nema mnogo veze sa njegovim kvalitetima. I meni je El nino ako sada pogledam unazad verovatno mnogo drazi igrac, i vise me je pogodio odlazak. Medjutim, misljenja sam da je Suarez nesumnjivo bolji igrac, a i bolji napadac.
                Meni je Torres bio uvek bolji finišer od Sukija. Ali isto tako mi je Suki uvek imao veću inteligenciju za samu igru i učestvovanje u napadima. Torres mi je imao taj pravi napadački šmek, dok je Suki više bio onako dobar za sve. Ne znam baš kako najbolje da objasnim. Možda je to samo subjektivni osećaj.

                Da mi u timu treba samo napadač, znači klasičan špic koji će imati dosta šansi i samo treba da rešeta...uvek bih pre uzeo Torresa. A da mi treba neko ko će dosta učestvovati u igri i olakšavati drugim saigračima...onda je to Suarez.


                Originally posted by Adam The Llama View Post
                Sta mislite o mladjoj i mnogo jeftinijoj verziji De Ligta?
                Trenirao ga je Stamm, a od sada ce trenirati sa Van Dijkom, sta ocekivati od ovog klinca?
                Jbm li ga, nemam pojma kakav je igrač u pitanju. Vidim da su ga jurili i drugi odlični klubovi, tako da verujem da je ogroman talenat. Nadam se da će od njega ispasti TAA 2. A u krajnjoj varijatni, doveli smo ga za siću, i uvek možemo da ga prodamo za solidne pare. Win win situacija.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Marko Grujic will remain with @HerthaBSC on loan for the 2019/20 season.
                  Gruja ostaje u Herti. Čista pozajmica, bez prava o kupovini. Uzećemo oko 2 miliona.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Comment


                    • Slabo šta se događa u ovom roku. Baš smor...

                      Da li mislite da ćemo dovesti bar 1 igrača? Osim možda nekog mladog levog beka, ne vidim da će neko doći. Klopp voli rane transfere.

                      Opet krenula priča oko Coutinha...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Comment


                        • Milner svake sezone kad dođe na pripreme bude najbolji. Znam kad se tek okupe pa imaju oni testovi da vide ko je u kakvoj kondiciji....da oduva sve.

                          Inače....Kloppara o budućnosti u klubu.

                          Klopp asked how long he sees himself staying as #LFC boss: “We will see. At least 3 years, that’s the answer!”
                          'The age group of the boys is good; my age is good for what I have to do. The owners like what I do; I like what the owners are doing. I will not leave before the contract is ending. That is my side.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Mislim da smo dosta neozbiljno usli u ovaj rok, koliko god tim bio dobar uvek postoje neke rupe koje preko leta treba zakrpiti.

                            Ryan Sessegnon bi bio idealno pojacanje, mlad, ne bi bio toliko skup s obzirom na situaciju u Fulamu i moze da pokrije vise pozicija.
                            Takodje bih ponovo probao sa Fekirom, eto npr Fekir i Sessegnon bi za mene bio sasvim ok prelazni.

                            Vidim da se i Kutinjo provlaci kroz medije, ja iskreno njega ne bih vracao ni u ludilu.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            Last edited by Brian McShtull; 19-07-19, 16:25.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Izgleda se OX opet povredio, ne trenira danas sa ekipom...

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Mislim da smo dosta neozbiljno usli u ovaj rok, koliko god tim bio dobar uvek postoje neke rupe koje preko leta treba zakrpiti.

                                Ryan Sessegnon bi bio idealno pojacanje, mlad, ne bi bio toliko skup s obzirom na situaciju u Fulamu i moze da pokrije vise pozicija.
                                Takodje bih ponovo probao sa Fekirom, eto npr Fekir i Sessegnon bi za mene bio sasvim ok prelazni.

                                Vidim da se i Kutinjo provlaci kroz medije, ja iskreno njega ne bih vracao ni u ludilu.
                                Slažem se. Prvenstveno levi bek i rotacija za krila. Znam da Milner može da pokrije levog beka, ali je po meni bolja solucija dovesti mladog beka i polako ga uvoditi u tim.

                                Da ne pominjem da ako se povredi Firmino, ostajemo na Origiju i Brewsteru kao špicevima. Što je prilično neozbiljno za tim koji se bori za titulu.

                                Ne znam čemu ovoliko ciganisanje. Ne treba nam neki VAU rok, ali bar 2 pojačanja da popunimo šta treba.

                                Ma kakav Coutinho, taj voz je prošao. Za te pare uzmemo nekog vrh mladog igrača.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X