Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono što sam ja video je dominacija Liverpoola prvih 40minuta glupo primljen gol,20faulova samo Toure dobio žuti,po meni Zabaleta i Fernando su morali da dobiju žuti,Can prvi faul žuti nije bio ni faul remplovanje klasično rame izgurao ga Can katastrofa sudjenje čak je mogao i penal nad Skrtelom da se svira,sve u svemu Liverpool je po meni više pokazao(moje mišljenje,imam pravo na to) zadovoljan sam igrom,jedino Džonson los kao i uvek ostali svaka čast.....
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Pa niste valjda ocekivali da dobijemo ovo. Glen ako jos jednom bude startao necu da gledam utakmicu uopste.

      Comment


      • Nisam ocekivao da cemo pobjediti ali nisam ni ocekivao ovako los Liverpul.
        Lovren prelos bacene pare Sako odma od sledece umjesto njega. Skrtel je jos uvijek nas najbolji stoper. Moreno dobar, jeste da je naivno ispao kod prvog gola a i kod treceg je morao bolje da zatvori Navasa. Hendo imao dve dobre situacije ali on se okrece ko sleper treba mu pola sata. Cou sve losiji i losiji treba mu jedan igrac uz njega kreativac da ga malo rastereti. SG solidan standard. Staridz ne moze sam nije taj tip igraca. Markovic napravio malu pometnju ali nista posebno (ima vremena za njega). Sterlinga su na iskustvo zatvorili ipak je on jos mlad da bi nosio ovaj tim. Alen nit mirise nit smrdi ne znam sta bih reko. Can los, Johnson jos gori ono sto on pokusava ne bi proslo ni u 5 ligi. Mislim da nas je City dobio pod rusnom. Ostaje nada da ce Lalana i Baloteli donijeti nesto novo nesto bolje jer mislim da ce odmah u prvu da udju.

        Comment


        • Originally posted by SOMI View Post
          Nisam ocekivao da cemo pobjediti ali nisam ni ocekivao ovako los Liverpul.
          Lovren prelos bacene pare Sako odma od sledece umjesto njega. Skrtel je jos uvijek nas najbolji stoper. Moreno dobar, jeste da je naivno ispao kod prvog gola a i kod treceg je morao bolje da zatvori Navasa. Hendo imao dve dobre situacije ali on se okrece ko sleper treba mu pola sata. Cou sve losiji i losiji treba mu jedan igrac uz njega kreativac da ga malo rastereti. SG solidan standard. Staridz ne moze sam nije taj tip igraca. Markovic napravio malu pometnju ali nista posebno (ima vremena za njega). Sterlinga su na iskustvo zatvorili ipak je on jos mlad da bi nosio ovaj tim. Alen nit mirise nit smrdi ne znam sta bih reko. Can los, Johnson jos gori ono sto on pokusava ne bi proslo ni u 5 ligi. Mislim da nas je City dobio pod rusnom. Ostaje nada da ce Lalana i Baloteli donijeti nesto novo nesto bolje jer mislim da ce odmah u prvu da udju.
          Prvih 40minuta su svi perfektno igrali,nije se došlo do gola naravno puno su faulova napravili sekli igru sudija to dopustio,i onda glupo primljen gol i sve što se gradilo je palo u vodu,drugo poluvreme slabije dosta,ali City nije ništa pokazao....Opet mislim da je Liverpool dobro odigrao i vreme će pokazati koliko može ova ekipa a ja verujem da može mnogo,sad se okrenuti Spursima i meč po meč ne treba sad da se pljuje po svim igračima.....
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Doslo je 9 novih igraca, otisao covek koji nije nezamenljiv ali ti uvek treba vremena da zamenis svaki bitan deo sistema, u vec losoj odbrani su dosla 3 nova igraca. Aman ljudi polako. Previse pionirskih gresaka protiv sampiona se kaznjava. Jebi ga, prosle godine smo dobili idelan raspored. Ove godine je tezi. Bitno je ne prosipati bodove protiv slabijih. Brendan je i u 2 sezone u Svonsiju i u 2 sezone u Liverpulu uvek dizao formu i cepao na prolece, nema nijedan razlog osim Balotelija da sad ne bude tako.
            sigpic

            Comment


            • Kakva ce macka da bude Lazar za koju sezonu sa Brendonom. Cim usao namestio dve sanse. Mesi u najavi.

              Comment


              • Pored Sturidgea stavis klasicnog napadaca i on je bolji za 50%.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Prvih 40minuta su svi perfektno igrali,nije se došlo do gola naravno puno su faulova napravili sekli igru sudija to dopustio,i onda glupo primljen gol i sve što se gradilo je palo u vodu,drugo poluvreme slabije dosta,ali City nije ništa pokazao....Opet mislim da je Liverpool dobro odigrao i vreme će pokazati koliko može ova ekipa a ja verujem da može mnogo,sad se okrenuti Spursima i meč po meč ne treba sad da se pljuje po svim igračima.....
                  Iz koje prilike da damo gol? Realno ni jedan gol nije glupo primjen, losa odbrana i gotovo. U ovom trenutku Liverpul je miljama udaljen od Sitija koji je neka druga klasa. Treba biti realan i reci da ovakvom igrom i zalaganjem Liverpul tesko moze do 4 pozicije i lige sampiona bar je tako sad. Brenadan ima jos dosta posla mozda i previse.

                  Comment


                  • Samo bez panike. Treba uigrati ove igrace malo iako oni vec sad osecaju igru koliko toliko i ne izgledamo kao raspustena banda. Drugo kolo, mec sa prvakom na strani u kojem ni oni nisu previse briljirali ali su koristili greske LFC-a.
                    Moreno je bas ono sto treba Brendanu po levoj strani, bez obzira na kiks, odigrao je sasvim solidnu utakmicu, ipak je ovo tezak debi. Gomila igraca podbacila, Hendo, Coutinho prednjace, Allen standardno nevidiljiv. Sterling odlican, a Danny opet nekako cini se previse uvucen u sredinu. Odbrana opet sistemski losa, previse povuceno to i usko izgleda.

                    Znao je Pelle sta da radi, nije nam pustio tranziciju i brze kontre, samo nam je prepustio posed iz kojeg mi nismo izvukli neku konkretnu stvar, mada nije da smo bili bez sansi, ali City konkretniji dosta i nedostatak samopouzdanja posle dva gola je prouzrokovao jos veci pad u igri. Ulaskom Lamberta cini mi se da smo se vratili u igru, da je Lambert ono ubacio, a ne pokusavsi asistirati, ko zna. Kao da se uplasio situacije. Markec imao solidan debi.

                    Sve u svemu, ne treba paniciti, mozda tek sledece nedelje moze, ako se dozivi poraz od Pevaca.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Tek 2. kolo gotovo.Samo polako...In Brendan We Trust....

                      Ovo je najteze gostovanje koje cemo imati u sezoni,a i poraz se realno receno ocekivao.Dajte ljudima malo vremena.Imamo losijih igraca u timu,i nadam se da ce Rodzers to primetiti,morao je do sad.Sledece kolo protiv Spursa,mozda cak i u najlosijem trenutku.Koliko sam ih gledao u ova 2 kola,igraju bolje nego prosle sezone.Vise presinga,vise pasova,tecniji su,precizniji...bice veoma teska tekma.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Moreno krivac za prva dva gola, treci gol odlicna lopta Navasa i Aguero hladnokrvno. Po meni je krivac Rodgers jer je ubacio Morena u vatru odma ali nema veze mozda bas zbog ovakve utakmice Moreno ce biti jos bolji. Sto Reise rece Sturridge cim ima napadaca uz sebe odma je bolji i tako ce nadam se i biti sa Balotelijem. Imali smo i mi dosta sansi ali sta nismo imali srece jbg, Lazota cim je usao narpavio lepu akciju sa Morenom, gde je ovaj drugi napamet vratio nazad umesto Sturridga da je pogledao samog, ali nema veze verujem da ce biti bolje.

                        Inace evo izasla potencijalna pesma za Sturridga. Ciji je instrumental isti kao sto je bila za Torresa.

                        Comment


                        • Liverpul ima najmanje 4 napadaca koji moraju da igraju malo su se zanelii,ali dobro u slucaju povrede...Markovic,Staridz,Sterling,Lambert i sada Baloteli,i jos Koutinjo koji je neki polu spic ili ofanzivni vezni.Tesko ce biti to uklopitit

                          Comment


                          • Ja bi izabrao triling Sterling-Baloteli-Marković

                            Comment




                            • Vec je napravio progres cim je dosao u klub, poceo je da trenira.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Imam osecaj da se ovaj sto se slikao sada nalazi u Balotelijevom stomaku...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X