Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Da li je moguce da ti kazes da je Liverpool jedini pobedio jebeni Ludogorets, alo Ludogorets koji je odigrao dva puta sa partizanom nereseno, a da ne pricam da su pogodili stativu, i da je Liverpool dao gol iz penala koji je bio sumnjiv.
    Da a Partizan je mogao sinoc da dobije Spurse,i ne znam zasto vas toliko boli sto je Liverpool i pored ocajne igre jedini egleski klub koji je pobedio.....Transfer politika je da se dovode igraci koji ce biti u timu duze vreme a i svakako Vidala i Fabregasa Liverpool ne bi mogao sebi da priusti,nismo mi Siti,Arsenal,ManU,Chelsea cisto da te podsetim mi smo bili do skoro u dugovima ceo tim smo prodali,tako da je ovo sad fantasticna situacija.....Samo ne zelim da vidim pljuvace ovde kako hvale Rodgersa na kraju sezone.....
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by AleksaVP View Post
        Jako smesno,covek ne sme sad ni da se nasali ni najmanje a da vi to ne primetite i srecni postavite ovde.Proces lecenja je dug ali dostizan.Ne sumnjam da ce dr.psih. Brendan Rodgers njega srediti.Da sam ja ovako nesto postavio u MU temi davno bih bio banovan,dokle vise da cekate da Mario nesto uradi(mada ovde nista nije uradio)da bi ste ovde postavili post pa nije ovo tema Mario Balotelli.....
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          Da sam ja ovako nesto postavio u MU temi davno bih bio banovan
          Steta sto se nisi pojavio na forumu prosle sezone, dok nam je trener bio Mojzi, da vidis kako se pljuvalo po Junajtedu u nasoj temi.

          Da li te zanima br banova? 0.

          Tako da... slobodno izvoli, da se sprdamo zajedno.
          sigpic

          Comment


          • Dobro nije se banovima udaralo, al su letjele reputacije na sve strane
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Dobro nije se banovima udaralo, al su letjele reputacije na sve strane
              To samo u temi LS .
              sigpic

              Comment


              • Opusteno Pixar.

                Ja u onoj djavolskoj temi ne smem ni da provirim, odmah Erik lupa negativnu reputaciju, a ovamo javno shatro poziva da pises u toj temi

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Da a Partizan je mogao sinoc da dobije Spurse,i ne znam zasto vas toliko boli sto je Liverpool i pored ocajne igre jedini egleski klub koji je pobedio.....Transfer politika je da se dovode igraci koji ce biti u timu duze vreme a i svakako Vidala i Fabregasa Liverpool ne bi mogao sebi da priusti,nismo mi Siti,Arsenal,ManU,Chelsea cisto da te podsetim mi smo bili do skoro u dugovima ceo tim smo prodali,tako da je ovo sad fantasticna situacija.....Samo ne zelim da vidim pljuvace ovde kako hvale Rodgersa na kraju sezone.....
                  Problem je sto Liverpool kao veliki klub, sto jeste, ne sme da pravi igrace i kasnije ih prodaje. Odlicno bi bilo kad bi Lazar Markovic igrao i postao world class igrac i da ostane tu veci deo karijere, al kad on postane World class igrac, i ako postane, doci ce Real, dati pare i otkupiti ga. I onda ce Liverpool dovesti nekog novog mladog igraca i tako. Nije LFC Ajax, to je klub koji mora da dovodi najbolje igrace i da se takmici sa najboljima.

                  Comment


                  • Originally posted by Pobeda.. View Post
                    Problem je sto Liverpool kao veliki klub, sto jeste, ne sme da pravi igrace i kasnije ih prodaje. Odlicno bi bilo kad bi Lazar Markovic igrao i postao world class igrac i da ostane tu veci deo karijere, al kad on postane World class igrac, i ako postane, doci ce Real, dati pare i otkupiti ga. I onda ce Liverpool dovesti nekog novog mladog igraca i tako. Nije LFC Ajax, to je klub koji mora da dovodi najbolje igrace i da se takmici sa najboljima.
                    Mislis da mozemo da ponudimo platu Falcau ili Di Mariji ili nekom trecem world class igracu.Liverpool nema nikakvu zaradu od prodaje dresova i marketinski smo slabiji od konkurenata mislim na Arsenal i Junajted (sheike i ruse ne racunam).Mislis da Brendan ne bi voleo da je dosao Falcao pre Balotellija,ili Sanchez pre Markovica i Lallane.Mislim da bolji prelazni rok nismo imali u poslednjih 10godina.Nash je vec pisao o tome nekoliko puta necu da ponavljam.Jasno je da si zabrinut i postujem tvoje misljenje,ali ajde daj malo vremena Brendanu da sklopi sve kockice,ja verujem da mozemo do titule znam da ce se mnogi oglasiti kako sam nerealan,glup,corav ili sta god.To je moje misljenje i nema razloga da se pljuje po Brendanu i igracima....
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Mislis da mozemo da ponudimo platu Falcau ili Di Mariji ili nekom trecem world class igracu.Liverpool nema nikakvu zaradu od prodaje dresova i marketinski smo slabiji od konkurenata mislim na Arsenal i Junajted (sheike i ruse ne racunam).Mislis da Brendan ne bi voleo da je dosao Falcao pre Balotellija,ili Sanchez pre Markovica i Lallane.Mislim da bolji prelazni rok nismo imali u poslednjih 10godina.Nash je vec pisao o tome nekoliko puta necu da ponavljam.Jasno je da si zabrinut i postujem tvoje misljenje,ali ajde daj malo vremena Brendanu da sklopi sve kockice,ja verujem da mozemo do titule znam da ce se mnogi oglasiti kako sam nerealan,glup,corav ili sta god.To je moje misljenje i nema razloga da se pljuje po Brendanu i igracima....
                      I ja verujem da se moze do titule, pogotovu sto je sad tu rotacija, samo treba dati vremena da se uigra ova ekipa. Al je poenta sto Liverpool ne sme da prodaje svoje glavne igrace, to je radio Arsenal godinama i sta imas, 4 uvek.

                      Comment


                      • Izgleda sastav za danas: Mingolet,Manquillo,Lovren,Skrtel,Moreno,Lucas,Stev ie,Hendo,Sterling,Borini i Balo.Iskreno sredina terena mi se nikako ne svidja,da mi je neko pricao da cu misliti da Allen fali ne bi vjerovao.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Confirmed #LFC XI v @whufc_official: Mignolet, Manquillo, Moreno, Lovren, Skrtel, Gerrard, Henderson, Lucas, Sterling, Borini, Balotelli.
                          #LFC substitutes for the clash with @whufc_official: Jones, Toure, Enrique, Sakho, Markovic, Lallana, Lambert.
                          Hajde da vidimo hoce li sada biti promena u igri, mada ja stvarno ne vidim kako ce ovaj vezni red funkcionisati, Hendo mora da upali "Ozil mode".
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • S obzirom na Dzerardovu formu, kreativnost 0 u ovoj postavci. Opet Skrtel i Lukas, ziheraski potezi. Borini u prvoj, Kutinjo ni na klupi...
                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro sad bar ocekujem poraz sa Skrtelom i Lucasom bar se necu nervirati Od Evertona krecemo mi da meljemo.....
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Sterling ovde glavni, ako odigra lose, mi smo izgubili bodove unapred. A mozda i Balo ubaci sa 30m.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X