Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni sinoćnja rola Lucasa nikako nije jasna. Ako je išao na to da rastereti Gerrarda i ostatak veznog reda, kako to da smo prelagano ispali u veznom redu kod pogotka Ludogoretsa. A ako mu je dao nešto ofanzivniju rolu, onda stvarno ne vidim smisao u tome, jer svi znamo koliko se loše snalazi u tome, pogotovo što smo morali juriti rezultat... Lucas je na pripremnim tekmama nešto kao i igrao, nije bio odron, ali ovo sada postaje sve gore i vjerovatno ćemo uskoro shvatiti kako je njegov opstanak u klubu greška.

    Što se odbrane tiče, stoperi su baš bili nesigurni od samog početka. Dijelom zbog toga što su i (pre)visoko postavljeni, a i činjenica je da imamo prave kiksare u odbrani. Ne znam zašto Sakho onako u grču reaguje kad treba primiti loptu, pa brate mili nije granata, mora biti staloženiji. Plus kod primljenog gola opet je radio nepotrebno (zakašnjelo!) uklizavanje. To je ona stvar koju smo odmah primijetili kod njega kada je stigao, a eto sinoć je demonstrirao da mu je to još uvijek rak rana. Mora probati Škrtela u narednoj utakmici, do sada smo djelovali dosta sigurnije sa njim (iako znamo da je i on kiksara). Bekovi su solidno odradili svoj posao, Moreno je agilan, ali istovremeno dobro zatvara pozadi tako da on može igrati ofanzivnije. Manquillo je već bio znatno povučeniji, očigledno da on slabije može igrati na oba dijela terena i na vrijeme zatvarati. I ono što mi je upadalo u oči su slabi centaršutevi. Prije onog za Balotellija kad smo dali gol, smo imali možda 1 upotrebljiv centaršut iako je prostora bilo. Mora se i na tome proraditi i da se koristi Balotellijeva visina, te skočnost Borinija kada uđe sa klupe.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by SOMI View Post
      Daj druze ne pisi gluposti kakav Lovren kakvi bakraci, covjek je kiksara teska sad trenutno e da li ce to popraviti na njemu je. Mi izgleda da smo svi slijepi samo ti vidis i branis tog covijeka. Druga je stvar ako si Hrvat pa si pristrasan ne vidim zbog cega bi ga inace branio ali to me ne zanima samo nemoj da nam solis pamet o Lovrenu. I kakvu titulu ti pominjes pa jel gledas ti ligu uopste?
      Znas kako liga se igra 38kola a proslo je tek 4 ako ti na osnovu 4 kola sto ti je manje od 5% utakmica cenis da mi nemamo sanse za titulu nemoj da navijas za Liverpool imas Celzi pa za njih posto vidim da ih hvalite kao da su ne znam sta uradili evo veceras ne mogu da dobiju slabasni Salke kod kuce,a tek da ih vidimo protiv Sitija a posle toga jos 33kola eeej,pa moze pola tima da se povredi a tek se ukljucuje MU tu ce svako svakome da skida bodove svasta moze da bude pa cak i da Liverpool osvoji titulu ako mi navijaci Liverpoola ne verujemo da mozemo do titule ko ce???I pogledaj citat velikog Senklija na Merlinovom postu i razmisli zasto navijas za Liverpool
      Last edited by Brian McShtull; 17-09-14, 22:05.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Minjole je trenutno najveca rak rana ekipe ali to ljudi ne vide ili ne zele da vide zbog nekih ludackih odbrana.

        Vracanje Skrtela je najziheraskiji potez, macarijevski, mojesovski, mancinijevski, Bata Djora potez, ne znam ni kako da ga nazovem. Covek je tu 6 godina i sad neko misli da on moze doneti nesto novo posle svega sto smo videli. To je najlakse uraditi. Imamo dva nova, dobra stopera, koji pricaju na francuskom i mozda mogu vremenom da se uklope. Individualne karakteristike su im dobre i imaju potencijal da budu bruka tandem kroz godine. Sa Skrtelom postoji limit i uvek ce postojati. Ager ne moze da iznese vise PL fudbal zbog povreda, covek je to sam izjavio a vi izmisljate toplu vodu.

        Nema tog stopera koji ne bi imao problema u Liverpulu zbog mutavog golmana i nedovoljne podrske veznog reda i ofanzivaca u odbrani. Neverovatno je koliko zahtevne role trenutno imaju ti momci. Za neke greske ne mogu da ih pravdam ali ova dvojica, tacnije ova cetvorka pozadi mora da ostane i sto duze da se uigrava jer jedini imaju perspektivu. Dzonson, Enrike, Skrtel i Ture - nema leba. Skrtel je i dalje upotrebljiv, Kolo i Dzonson za kupove mozda a Enrike je najgori igrac ekipe trenutno.
        sigpic

        Comment


        • Ja ne znam da li ce neko objasniti Minjole-u da treba celu tekmu da se dere i da urla i postavlja saigrace.Golman ima najbolji pregled od svih igraca na terenu.Poslednji covek odbrane,koji treba da komanduje drugima,rasporedjuje,lupa cuske i ostalo.Minjole je previse tih,a to je za golmana smrt! Sto Nash napisa,mutav covek.Ima on reflex odlican,ni 1 na 1 mu nije los,ali mu treba par velikih "kohonesa"...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nash kao da mi je brat blizanac sve sto on napise isto to mislim,pisao sam ovde nekoliko puta o Mingoleu covek ima problem u komunikaciji ali niko mu ne ukazuje na to i to se vuce tako iz utakmice u utakmicu svaki korner treba da strepim dal ce on da promasi loptu sto je i najmanji problem.Kad imas iza sebe golmana koji zna da govori lako mozes da se branis a Sakho i Lovren imaju moju podrsku a i Mingolet samo nek treneri krenu da rade sa njim na ovom nedostatku.....Jedini smo pobedili u LS od svih engleskih klubova a nismo ni blizu forme,dok Celzi u vrhuncu forme ne moze da dobije Salke i taj gol su dali posle cistog faula Fabregasa.......
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by PiXarr View Post
              Znas kako liga se igra 38kola a proslo je tek 4 ako ti na osnovu 4 kola sto ti je manje od 5% utakmica cenis da mi nemamo sanse za titulu nemoj da navijas za Liverpool imas Celzi pa za njih posto vidim da ih hvalite kao da su ne znam sta uradili evo veceras ne mogu da dobiju slabasni Salke kod kuce,a tek da ih vidimo protiv Sitija a posle toga jos 33kola eeej,pa moze pola tima da se povredi a tek se ukljucuje MU tu ce svako svakome da skida bodove svasta moze da bude pa cak i da Liverpool osvoji titulu ako mi navijaci Liverpoola ne verujemo da mozemo do titule ko ce???I pogledaj citat velikog Senklija na Merlinovom postu i razmisli zasto navijas za Liverpool
              Ja ne navijam za Liverpul zbog titula i ako Celzi uzme 20 titula nikad necu navijati za njih vec iznosim svoje misljenje a to je da su ispred nas kao i Siti a ti mjesas zabe i babe kao po obicaju.

              Comment


              • Druze navijamo svi mi za Liverpool i verujemo u titulu, ali treba biti i realan. Prosle godine bi nam lakse bilo da nismo dizali euforiju nego posle svima zivot skracen za 10 godina kad se Stivi okliznuo. Ove godine tesko do titule, ganjamo opet LS i to je to. Pa vidis li koliko rupa imamo u timu i to u svakom segmentu.Napad,sredina,odbrana, nista ne funkcionise kako treba. A i ako sve ide po planu, opet moramo da strepimo jer imamo takve kiksare pozadi da je to smesno.

                Ne znam jeste li videli onaj graficki prikaz kretnje Manuela Neuera? Volio bih da prikazu i nesto na slican fazon pricanja sa igracima, mislim da Mignolet ne otvara usta celu utakmicu.

                Comment


                • Jos par stvari.

                  Hiks i Zile pre svih, a sa njima Rafa, Keni i Komoli su napravili toliko sranja i toliko je bila losa klupska politika da je mozda i uspeh to sto smo bili par sezona oko 7. mesta sa takvim vodjenjem kluba. FSG kad je dosao Keniju i Komoliju je samo receno da zavrse transfer a da ce novac dobiti. Kad su ovi napravili sta su napravili, poceli su da ogranicavaju Rodzersa vec po dolasku. Klub je i dalje u velikom rebuildingu u svakom smislu te reci. Igracki kadar, akademija, marketing, trziste, stadion... Ovo 2. mesto prosle godine je nesto slicno ovome sto su sad srpski kosarkasi napravili. Neocekivano je iz nicega stvoreno nesto. Cak i titula da se uzela, mi bismo i dalje bili u rebuilding procesu. Da li bi iko promenio misljenje o Lukasu, Dzonsonu i ostalima koji treba da odu iz kluba da se osvojio trofej?

                  Obnavljamo akademiju, rastemo marketinski na globalnom nivou, renoviramo Enfild, imamo coveka s vizijom, sistem igre, perspektivan tim... Ide se iskljucivo uzlazno. A sad cu vas podsetiti proslosezonskih razmisljanja vecine.

                  Jul 2013: "Suarez ide, ne igramo LS, FSG vodi cudnu politiku, daj boze i 7. da zavrsimo."

                  Avgust 2013:"Dobro je sto je Luis ostao ali i dalje smo tanki na dosta pozicija. Propustili smo Vilijana i Mkitarjana i samim tim i borbu za LS. Bicemo 6."

                  Oktobar 2013: "Ovaj Boas pojma nema. Totenhem ima dubinu ali totalno su bezidejni. Bicemo 5. na kraju."

                  Decembar 2013: "Mojes nista ne zna. 90% smo u LS."

                  Februar 2014: "Koji crni Venger, izlapotina, bicemo verovatno 3. i idemo direktno u LS."

                  Mart 2014: "Murinjo igra ocajan fudbal, ne mogu da se sastave. Ispred njega smo verovatno, moze se i do titule."

                  April 2014: "Aaaaaaaaaaaaa najjaci smo na svetu kakav bre Siti, placenici najobicniji, plodi Brendaneeeee!"

                  Verujem da cemo na kraju biti zadovoljni ili bar delimicno zadovoljni sezonom. Samo bez panike. Imamo mi jos dosta da radimo da bi vazili za nekog favorita i pretili bilo kome ali to se nazire.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by PiXarr View Post
                    Jedini smo pobedili u LS od svih engleskih klubova
                    Ti uporedjujes Salke, Bajern, Dortmund (dva Nemačka super kluba i Salke kao solidan) sa Ludogorecom? Jesi ozbiljan?

                    Comment


                    • Mignolet je u kanalu jos od prosle sezone cini mi se, i sve je gori. Najvise me nerviraju njegova ispucavanja i resenja. Prosto me cudi da Rodgers nije doveo Valdesa koji se pominjao, Simon prakticno nema nikakvu konkurenciju, mislim Brad Jones je vic.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Deni View Post
                        Ti uporedjujes Salke, Bajern, Dortmund (dva Nemačka super kluba i Salke kao solidan) sa Ludogorecom? Jesi ozbiljan?
                        Da si procitao lepo video bi da poredim formu Liverpoola koja ne moze biti gora i formu Celzija koja ne moze biti bolja....i pored toga nisu uspeli da pobede Salke kod kuce po meni dosta slab tim....Od Sitija niko nije ocekivao pobedu a ni od Arsenala,ne vidim u cemu je problem jel nije istina da je Liverpool jedini pobedio?? Nash ocigledno da je Liverpool dobio dosta serijskih navijaca koji samo kada se pobedjuje mogu nesto pozitivno da prokomentarisu i ne vide razvoj i napredak u klubu i tu zdravu atmosferu koja nigde na svetu ne postoji ali ako kojim slucajem nesto dobro budemo uradili isti taj Lovren ima da bude najbolji stoper na svetu.Nijedan klub nema potencijal kao mi sto se Premier Lige tice svi kupuju da popune svoje redove sto pre i osvoje titulu sto pre tako se osvaja titula jednom ili dva puta maksimalno tri,a tim koji se pravi godinama moze mnogo vise.....
                        (Sterling,Coutinho,Manquillo,Moreno,Markovic,Origi ,Suso,Ibe,Flanagan,Sakho,Mingolet....to su sve mladi perspektivni momci koji ce igrati za LFC jos minimum 5godina osim ako se nesto ne predvidjeno desi)
                        Last edited by Brian McShtull; 18-09-14, 00:29.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Da li je moguce da ti kazes da je Liverpool jedini pobedio jebeni Ludogorets, alo Ludogorets koji je odigrao dva puta sa partizanom nereseno, a da ne pricam da su pogodili stativu, i da je Liverpool dao gol iz penala koji je bio sumnjiv.


                          Meni je najveca enigma Rodzersova transfer politika ovo leto. Umesto da dovedes igraca koji igra na sredini terena i jednog zadnjeg veznog tipa Vidal i Fabregas, ti dovedes Markovica za 25m, a posaljes Origija na pozajmicu. Umesto da uzmes provereno dobrog stopera, ti dovedes Lovrena za 25m koji je kriv za dobar broj golova ove sezone i za koga se zna da je kiksara. Umesto da dovedes Tadica koji razbija vec, i fali nama takav igrac koji ume da izmisle asistenciju s obzirom da je Suarez otisao, a Coutinho vec duze vreme igra lose, ti das za Lallanu 25m...

                          Comment


                          • Suso ode u Milan, izgleda da su Rossoneri postigli dogovor sa igracem, imace 1,5m evra po sezoni, ostaje pitanje samo da li ide u januaru za neku sicu, ili u junu za free, kaze Di Marzio. Ne mogu reci da mi nije zao, ali momak nije dobio sansu kakvu je mozda trebao, jednostavno pored sve konkurencije ni nema mesta, znajuci da mu ugovor istice, ocekivano je bilo da ode.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Comment


                              • sad sa big sam om u nedelju. lose nam se pise ako ponovimo partiju kao protiv bugara

                                Comment

                                Working...
                                X