Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Sta je sa Markovicem???
    • Out: Lazar Marković (suspended) - isključen u polufinalu Lige Evropa u Torinu na meču Juventus-Benfika (bio zamenjen na klupi kada je dobio crveni karton).

    Comment


    • http://hotsport.rs/2014/09/11/kop-je...tartu-ls-foto/


      jel bila ova koreografija, nisam gledao od pocetka ?

      Comment


      • Originally posted by nikola_bg View Post
        http://hotsport.rs/2014/09/11/kop-je...tartu-ls-foto/


        jel bila ova koreografija, nisam gledao od pocetka ?
        Da,osim toga sve ostalo je bilo za zaborav,ustvari i gol Marija je od ogromnog znacaja mislim da ce sada igrati mnogo bolje i bez pritiska.Jos jednom je pokazao da moze da bude normalan.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Mi vec drugu tekmu za redom nemamo igru, ovo vec postaje zabrinjavajuce ali se nadam da cemo bar imati igru protiv WH ali i da cemo pobediti.
          Konacno i da Mario dao gol sad ce biti opusteniji ali kako sam se smorio kad je ulazio Lucas auuu . Coutinho je u poslednjim tekmama katostrofalan ima po neki bljesak ali nije to onaj Coutinho, samo cekam da se vrati u njegovu staru formu.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Mi vec drugu tekmu za redom nemamo igru, ovo vec postaje zabrinjavajuce ali se nadam da cemo bar imati igru protiv WH ali i da cemo pobediti.
            Konacno i da Mario dao gol sad ce biti opusteniji ali kako sam se smorio kad je ulazio Lucas auuu . Coutinho je u poslednjim tekmama katostrofalan ima po neki bljesak ali nije to onaj Coutinho, samo cekam da se vrati u njegovu staru formu.
            Coutinho je takav igrac kad ima svoj dan crta po terenu kad nema onda je katastrofa,kako je samo odigrao onaj prijateljski protiv Dortmunda tacnije sve pre-season tekme je odigrao vrhunski i kad je pocela sezona ne primecuje se a i Sterling dosta losije igra poslednje dve tekme.Tesko cemo mi da dobijemo WHU to je trenutno stanje i realna situacija,sezona je duga sve ce se to promeniti ni Celzi nece moci celu sezonu ovako da igra.Dobro je za nas sto ce se sad i ManU ukljuciti u trku za titulu tako da je svasta moguce.Branio sam Lovrena dugo delovalo mi je kao da ce biti pravi vodja u odbrani,ali on iz meca u mec pravi kardinalne greske,protiv Ville direktno je kriv kod prvog gola gde ga Senderos nadskace a ovaj ni ne gleda loptu,i onda sad protiv jakog Ludogoreca.Ako cemo realno ni Skrtel nije trajno resenje ne zna se ko je gori,Skrtel dobro igra kada brani igraca s loptom ali kada mu utrcavaju igraci u prostor on je uvek lose postavljen i kasni ali bolje nemamo
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment






            • Nadajmo se da ce Mario sad resetati.

              Comment


              • Lose je sinoc bilo isto kao i protiv Vile.
                Po meni ova ekipa mora pocinjati sa dva napadaca pogotovo protiv "slabijih" ekipa pa makar taj drugi napadac bio i Borini uz Balotelija naravno dok nema Staridza. Inace igra nam ninasta ne lici, lopta se puno puta vraca nazad i nama igraca koji pravi razliku na terenu. Odbrana je posebna prica, Sako los Lovren jos gori, Mignolet nemam rijeci, nesiguran i ne razmislja uopste gdje je on posao kod gola (ista situaciaj je bila protiv sitija) to niko ne zna, jos gori je kod prekida. Izvukli smo se sinoc iz nepostojeceg penala ali sto je jos gore ne vidim sta se konkretno u igri moze promjeniti, fali mnogo Staridz pa i Alen o Skrtelu da ne govorim.
                Jos bih za kraj pohvalijo bekove Morena i Manqilja momci se zaista bore pogotovo ovaj prvi. Manqiljo je vec sad bolji od Jonsona dok me Moreno oduzevljava iz utakmice u utakmice, trci naprijed, ucestvuje u akcijama, sutira na gol, vraca se se nazad, pomaze odbrani igra kao da je vec dugo u timu zasluzuje sve moguce pohvale, za mene do sad najbolje pojacanje.

                Comment


                • Veliki je problem, sto Stivi nije uopste na svom nivou, a on je taj koji treba da distribuise loptu dalje, totalno je ziheraski igrao i pod presingom jako lose izgleda, a pri kontrama je uvek ispadao, a tu krivce vidim i u Hendersonu i Coutinhu koji niti su njega pokrivali, a niti bekove kada ovi odu napred, pa je onda pri gubitku lopte ostavljan ogroman prostor za igrace Ludogoretsa, gde se Lovren i Sakho obicno pogube.

                  Ono sto je lose, jeste da nama stoperi kreiraju igru, jer Stivi nema podrsku u ovoj dvojici iz veze, pogotovo Coutinhu ciji je posao da svojim pasom i kretnjom napravi nesto, pa onda Stivi vraca loptu nazad do stopera ili golmana i tako u krug.
                  Jedino kad lopta stigne do Sterlinga, ovaj onda pokusava prodorom napraviti visak, ali zbog svoje staticnosti, Balotelli niti ostali igraci to ne koriste, i tu lezi jos jedan problem, nema kretnje bez lopte igraca, kao pre. A zatim nema ni tranzicije i brze igre u kojoj smo najbolji, protiv bilo kakve kompaktnije odbrane, mi uglavnom gusimo igru beskonacnim dodavanjima dok neko ne izgubi loptu. A pravi je paradoks da Brendan zeli da bazira svoju igru na posedu, a mi smo skoro uvek najbolje partije pruzali kada imamo manji posed, ili kada iz tog poseda nesto konkretno pravimo.

                  Dakle problemi su lose forme pojedinih igraca od kojih nam zavisi kreiranje igre, i odbrana, alarm za Rodgersa da vidi kako ce to da ispravi, vec protiv WH-a cemo videti da li ce se ovaj trend nastaviti, znajuci kako Big Sam igra, to ce verovatno biti jos jedna teska tekma.
                  Treba li da dodam koliko samo Sturridge fali ?
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Sve si u pravu Fresko ali...
                    Ne mozes ocekivati od Stivija da ide naprijed i da kreira akcije pogotovo ako je tu Coutinho i Lalana a koliko se sjecam nije to ni radio do sad uglavnom je pokusavao dugim loptma. Problem je isto tako sto u ovoj ekipi nema igraca koji moze da predribla svog cuvara i da ostvari prednos, uglavnom igraci tipa Coutinha i Lalane primaju loptu okrenuti ledjima ka protivnickom golu nesto kao centri u kosarci zatim vracaju loptu nazad pa tako u krug kao sto si rekao. Jedini igrac koji moze da primi tako loptu da se okrene ka golu i predribla igraca je Sterling zato ga i Brendan koristi tako cesto u sredini. Henderson je isto tip igraca koji ne smije a i ne moze da ostvari prednos u tom smislu jedino svojim pasom i eventualno nekom presjecenom loptom. Zbog toga je Suarez davao jednu nevjerovatnu dimenziju nasoj igri jer je on igrac koji je radio upravo to sto ovi navedeni nisu u stanju. Zbog toga je Coutinho izgledao kao madzionicar zbog toga je uvijek imao resenje da gurne loptu u prostor za Suareza koji se nevjerovatno kretao kad nije mogao da predribla igraca. Ja se uzdam u Staridza jer on radi nesto slicno kao i Suarez ali kada je povredjen to je onda bas veliki gubitak za nas. Sve u svemu Brendan mora da nadje resenje inace svaka utakmica ce nam izgledati kao ove protiv Vile i Ludogoreca sa pregrst pasova izmedju Lovrena Saka i Stivija.

                    Comment


                    • Brendan je kukao na teren jos posle Sautemptona. Treba sacekati da odigramo jos par meceva kuci i u gostima i onda uporediti i videti stvarno da li je to toliki problem.

                      Ponovo smo ocajni 2 meca posle reprezentativne pauze. Ne kapiram o cemu se tu radi ali mi smo pod Brendanom posle pauze samo dobili Reding u sezoni 12/13 jedva 1:0 kuci. Sve ostalo bar jedan ako ne i dva kiksa posle pauze ili taj drugi mec dobijemo jedva kao ovo sinoc.

                      Doslo je 9 novih igraca. Potrebno je malo vremena. Bice to ok. Prolaz grupe i 3. mesto koje garantuje opet LS, bice to. Kljuc je da Baloteli nema negativan uticaj ni na koga u ekipi.

                      Sledece leto moraju da se pljunu pare za zadnjeg veznog jer Stiv ne moze vise kao starter. Sa klupe svakako jos par sezona.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nadam se da ce to sve biti ok. Iskreno vrlo tesko cemo do tog 3 mjesta. Liga je prejaka ove godine i pored ovih plavaca i jedni i drugi tu je Arsenal i Everton koji ima velike sanse za to 4 mjesto igraju jako dobro i ako budu imali malo srece mogu biti cetvrti. Nama ostaje nada da Staridz ove godine provede sto vise na terenu i da Baloteli nastavi kao i do sad mirne glave prije svega.

                        Comment


                        • Dejan jebeni lvoren. za koga smo mi bacili pare

                          a jos mi vise krivo zbog agera koji bi siguran sam odigrao bolje i motivisanije od njega

                          Comment


                          • Originally posted by nikola_bg View Post
                            Dejan jebeni lvoren. za koga smo mi bacili pare

                            a jos mi vise krivo zbog agera koji bi siguran sam odigrao bolje i motivisanije od njega
                            Lovren je motivisan i tacno se vidi da mu je stalo i komunicira dok mutavi Mingolet ne zna gde se nalazi,Lovren jeste imao kikseve ali i fantasticnih poteza,da je pretplacen jeste ali kad moze za Markovica 25 moze i za njega,meni je Markovic najvece razocarenje.A sto se tice lige i nase forme sve ce se to iskristalisati u januaru ce se videti ko moze da se bori za titulu a ko ne,Celzi sigurno nece biti u ovakvoj formi jos dugo u to sam siguran,sta ce biti kad Lallana vrati formu kad Coutinho pocne da igra sve ce doci na svoje mesto ;)
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by nikola_bg View Post
                              Dejan jebeni lvoren. za koga smo mi bacili pare

                              a jos mi vise krivo zbog agera koji bi siguran sam odigrao bolje i motivisanije od njega
                              Ajde sad po Lovrenu svi,a covek gine na terenu,pas sinoc ide sa 60metara i nikog u veznom da presece to,a mutavi Mingolet je najgori od sve dece gde je on krenuo??Kakvo trece mesto,mi igramo za titulu,za koga vi navijate??
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Ajde sad po Lovrenu svi,a covek gine na terenu,pas sinoc ide sa 60metara i nikog u veznom da presece to,a mutavi Mingolet je najgori od sve dece gde je on krenuo??Kakvo trece mesto,mi igramo za titulu,za koga vi navijate??
                                Daj druze ne pisi gluposti kakav Lovren kakvi bakraci, covjek je kiksara teska sad trenutno e da li ce to popraviti na njemu je. Mi izgleda da smo svi slijepi samo ti vidis i branis tog covijeka. Druga je stvar ako si Hrvat pa si pristrasan ne vidim zbog cega bi ga inace branio ali to me ne zanima samo nemoj da nam solis pamet o Lovrenu. I kakvu titulu ti pominjes pa jel gledas ti ligu uopste?

                                Comment

                                Working...
                                X