Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da se nadovezem na ovu gore pricu, meni je stvarno nejasno da Barsa nije ni razmisljala o Eriksonu kao pojacanju, mislim da bi im odgovarao vise od Kutinja(kao zamena za Inijestu naravno, ne kao krilo). E sad da li bi Liverpul dobro prosao sa prodajom Kutinja za 120 i kupovine npr VVD i Sigurdsona za te pare, moje licno misljenje je da bi, imali bi mnogo veci balans a Sigurdson na sredini terena bi imao slican ucinak kao i Kutinjo, ali ovde pricamo o situaciji koja je tesko ostvarljiva u ovom trenutku ali ne i nemoguca. Sa druge strane razumem i zasto niste za odlazak Kutinja, romantika i ostale sitnice, pa i meni je on drag kao igrac jos iz vremena dok je igrao u Interu ali ako je igrac nezadovoljan treba ga prodati i taj novac uloziti u pojacanja.
    sigpic

    Comment


    • Prodas wc igraca, da bi doveo limitiranog Gilfy-a.
      Al kontam da troluju.

      Osetili su oni prosle sezone, koliko je Kutinjo dobar, kad je ugasio dvomec jednim potezom.
      Tako da nije ni cudno, sto bi voleli da ode u Barsu.
      Last edited by Brian McShtull; 06-08-17, 09:04.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Izvini, ali ovo je tolika glupost da je neverovatno. Imao je Gylfi svoj transfer pa se veoma brzo vratio u mrtvi Swansea, izgleda da je to njegov limit.
        Zapravo, glupo je da sudiš tako, po jednom kriterijumu bez osvrta na pozadinu. U Svonsiju je prvi put bio na pozajmici i odigrao samo pola sezone, pa je u Totenhem kupljen od Hofenhajma.
        Gde je čovek koji ga je doveo i koliko je on bio uspešan? Kako je slagao tim i formaciju? Kakav je taktičar bio?
        Došao kod AVB-a koji je kupio Dempsija i forsirao ga iza napadača dok nije i Balea tu premestio. Koliko je spretan AVB, videlo se u Čelsiju i u sezoni nakon prodaje Balea kada su stigli moćni Capue, Paulinho, Chadli i drugari. Eriksen je isto stigao tada, ali za njega sam već rekao da mi je bolji igrač.

        Siggi se vratio u Swansea jer je hteo da igra, u trenutku kada je delovalo da može da se sagradi ozbiljan tim koji bi konkurisao Evertonu recimo, i to je bilo bolje za njegovu karijeru nego da se gura sa Eriksenom za mesto kod čoveka koji mu nije verovao. Svakako, islanđanin je jedan od retkih igrača u ligi koji nema oscilacije u formi i konstantno ponavlja učinak.

        E da, u Totnemu je to na kašičicu što je igrao imao isto golova koliko i Kutinjo u Interu sa još dve pozajmice. ;)

        Comment


        • Originally posted by Abel View Post
          Zapravo, glupo je da sudiš tako, po jednom kriterijumu bez osvrta na pozadinu. U Svonsiju je prvi put bio na pozajmici i odigrao samo pola sezone, pa je u Totenhem kupljen od Hofenhajma.
          Gde je čovek koji ga je doveo i koliko je on bio uspešan? Kako je slagao tim i formaciju? Kakav je taktičar bio?
          Došao kod AVB-a koji je kupio Dempsija i forsirao ga iza napadača dok nije i Balea tu premestio. Koliko je spretan AVB, videlo se u Čelsiju i u sezoni nakon prodaje Balea kada su stigli moćni Capue, Paulinho, Chadli i drugari. Eriksen je isto stigao tada, ali za njega sam već rekao da mi je bolji igrač.

          Siggi se vratio u Swansea jer je hteo da igra, u trenutku kada je delovalo da može da se sagradi ozbiljan tim koji bi konkurisao Evertonu recimo, i to je bilo bolje za njegovu karijeru nego da se gura sa Eriksenom za mesto kod čoveka koji mu nije verovao. Svakako, islanđanin je jedan od retkih igrača u ligi koji nema oscilacije u formi i konstantno ponavlja učinak.

          E da, u Totnemu je to na kašičicu što je igrao imao isto golova koliko i Kutinjo u Interu sa još dve pozajmice. ;)
          U pravu si, bolji masu Sigurdson, nisam znao ove podatke. ;)
          sloboda ili ništa

          Comment


          • To ti kažem.




            EDIT: nije bolji, sve ti nacrtam i opet pogrešno zaključiš. Ono što sam pisao da je bolji je zbog arogantnog tona koji koristite u debati, dok gurate igrača koga niste ni, očigledno, gledali pod tepih bez detaljnijeg skeniranja.
            Dovoljno dobar za top klub, pogotovo bi vama legao zbog razloga koje je Srđan gore naveo.
            Last edited by Abel; 06-08-17, 10:05.

            Comment


            • Moram reći da uopšte nisam zadovoljan ovim prelaznim rokom. Osim dovođenja Robertsona sve drugo mi se ne sviđa. Umesto da se potrude i probaju da dovedu Mareza, oni zapeli za Salaha. Meni izuzetno odvratan igrač. Liverpulu treba jedan pravi napadač, svetske klase. Onu blamažu sa Van Dajkom ne treba ni pominjati, a i to koliko je vremena uzalud potrošeno na Keitu.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Nisam detaljno gledao, zbog toga ni ne zelim da ulazim u neku debatu. Ali ono sto sam gledao mi je dovoljno da zakljucim da ne bih dao Kutinja ni za 3 Sigurdsona.

                I ne znam odakle podatak da je Cou nezadovoljan? Uglavnom su samo naadjanja, ne znam sta se desava ali iskreno mislim da nece otici ovo leto, mada ne iskljucujem u postpunosti tu opciju.

                A ti golovi i asistencije koje brojis su 90% iz prekida, penala, covek samo aute sto ne izvodi u Svonsiju. Uostalom svaka raspravka je besmislena, jer mi nismo zainteresovani za njega ni u jednoj prici. Dok se Gyflijeve noge svadjaju sa loptom, i sve nekako drveno izgleda, Kutinjo plese fudbal i tek ce ove sezone da eksplodira, samo gleajte.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Citao da je FSG odobrio prodaju Kutinja u Barsu, ali Klop ne pusta Kutinja...


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Moram da se nadovezem na ovu gore pricu, meni je stvarno nejasno da Barsa nije ni razmisljala o Eriksonu kao pojacanju, mislim da bi im odgovarao vise od Kutinja(kao zamena za Inijestu naravno, ne kao krilo). E sad da li bi Liverpul dobro prosao sa prodajom Kutinja za 120 i kupovine npr VVD i Sigurdsona za te pare, moje licno misljenje je da bi, imali bi mnogo veci balans a Sigurdson na sredini terena bi imao slican ucinak kao i Kutinjo, ali ovde pricamo o situaciji koja je tesko ostvarljiva u ovom trenutku ali ne i nemoguca. Sa druge strane razumem i zasto niste za odlazak Kutinja, romantika i ostale sitnice, pa i meni je on drag kao igrac jos iz vremena dok je igrao u Interu ali ako je igrac nezadovoljan treba ga prodati i taj novac uloziti u pojacanja.

                    Nikakve veze dovođenje Virgila sa odlaskom (ili ne) Kutinja nema, ne vidim zašto bi Soton popustio ako sada ne popušta....
                    A druga stvar, ako si klub koji želi bilo kakav renome, nećeš prodati svog najboljeg igrača koji je vezan sa petogodišnjim ugovorom
                    Što se drugog bolda tiče, možda i jeste ali to još nije nigde pokazao ili izjavio, mali je skroman i vaspitan dečko, tako da neka njega tu još 2-3 sezone, pa posle će da vidimo
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Citao da je FSG odobrio prodaju Kutinja u Barsu, ali Klop ne pusta Kutinja...


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                      U daily mailu ili mirroru, gde si citao?

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        Nikakve veze dovođenje Virgila sa odlaskom (ili ne) Kutinja nema, ne vidim zašto bi Soton popustio ako sada ne popušta....
                        A druga stvar, ako si klub koji želi bilo kakav renome, nećeš prodati svog najboljeg igrača koji je vezan sa petogodišnjim ugovorom
                        Što se drugog bolda tiče, možda i jeste ali to još nije nigde pokazao ili izjavio, mali je skroman i vaspitan dečko, tako da neka njega tu još 2-3 sezone, pa posle će da vidimo
                        Ma nisam ja ni mislio da odlazak Kutinja ima neke veze sa dolazkom VVD kao sto nisam ni rekao da je ovaj nezadovoljan u Liveru nego samo stavio kao mogucnost koja se ujedno i spominjala u medijima, a svi znamo sta se desi sa igracima kad Real i Barsa pokucaju na vrata, tako da ne treba da se lazemo oko toga. Prvenstveno sam zelio reci da bi Liver bio jaca ekipa bez Kutinja a sa dva prava pojacanja nego da ostane ovakva ekipa kakva jeste, a sad da li ce doci do nekih transfera ili ne nema apsolutno nikakve veze sa zeljama navijaca.
                        I jos jedna opaska, ako se vec u ovom prelaznom roku ne mogu dovesti kvalitetna pojacanja i prvenstveno pojacanja koja Klop trazi i ne treba da prodaje jednog od najboljih igraca tima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Moram da se nadovezem na ovu gore pricu, meni je stvarno nejasno da Barsa nije ni razmisljala o Eriksonu kao pojacanju, mislim da bi im odgovarao vise od Kutinja(kao zamena za Inijestu naravno, ne kao krilo). E sad da li bi Liverpul dobro prosao sa prodajom Kutinja za 120 i kupovine npr VVD i Sigurdsona za te pare, moje licno misljenje je da bi, imali bi mnogo veci balans a Sigurdson na sredini terena bi imao slican ucinak kao i Kutinjo, ali ovde pricamo o situaciji koja je tesko ostvarljiva u ovom trenutku ali ne i nemoguca. Sa druge strane razumem i zasto niste za odlazak Kutinja, romantika i ostale sitnice, pa i meni je on drag kao igrac jos iz vremena dok je igrao u Interu ali ako je igrac nezadovoljan treba ga prodati i taj novac uloziti u pojacanja.
                          Bila je zainteresovan jos pre ovoga sa neimarom,al on ih licno odbio,Eriksen

                          Comment


                          • Originally posted by Liverpool FC View Post
                            Moram reći da uopšte nisam zadovoljan ovim prelaznim rokom. Osim dovođenja Robertsona sve drugo mi se ne sviđa. Umesto da se potrude i probaju da dovedu Mareza, oni zapeli za Salaha. Meni izuzetno odvratan igrač. Liverpulu treba jedan pravi napadač, svetske klase. Onu blamažu sa Van Dajkom ne treba ni pominjati, a i to koliko je vremena uzalud potrošeno na Keitu.
                            Не могу Салах и Марез да се пореде. Салах класу изнад.

                            Comment


                            • Ma Salah kao tip igraca vise odgovara Klopovom sistemu nego Marez.

                              Comment


                              • Toliko sam zamrzeo ovog Balaga u poslednje vreme ali ovo je istina.Zagrizla je Farselona i puni su ko brod..

                                Comment

                                Working...
                                X