Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kako bez Nabya crni Jurgene.

    Prilika idealna za Sturridgea da vidimo tačno gde je.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Idemo Daniiiiiii

      Comment


      • Mnogo velika greska sudija. Kavani direktno ucestvovao kod gola a bio u ofsajdu.

        Comment


        • Kakav spektakl na Enfildu!

          Da li je moguce da Gini, Henderson i Milner cine jedan od najboljih veznih redova na svetu? Tolika samouverenost, pozrtvovanost, inteligencija, to nisam mogao da ocekujem nikad od ove trojke. Kljucna stvar zbog koje smo izdominirali na sredini je velika razlika u fizickoj spremi izmedju njihovih i nasih veznjaka. Ubili smo ih tempom. Toliko su iznemogli da su im najprostiji pasovi cesto zavrsavali u autu ili u nogama nasih igraca. Kakvi su ovo fizikalci, cini mi se da su jos ceo mec mogli da izoru.

          Pohvala i za Trenta, ucio je najskupljeg igraca na svetu da izgleda kao neki Berahino. Uvek na pravoj distanci od igraca, fantasticno pozicioniranje za ovako mladog momka, doprinos napadu vise nego solidan, steta za onaj slobodnjak. Ali za centarsuteve, Robbo je tata. Maestralno propadanje lopte tacno na glavu Staridzu. Imao je manjih problema sa Mbapeom doduse, ali uz Milnerovu pomoc sve je to bilo prilicno bezopasno.

          Salah opet los. Osim one poklonjene lopte kod primljenog gola, imao nekoliko mlohavih resenja u napadu. Nije mi jasno da za tako kratak period posle sjajne sezone potpuno izgubi formu. Klasu je dokazao i mislim da je dovoljna samo jedna utakmica u kojoj ce pokidati da se vrati euforija koja ce podici nivo igre ubuduce. Mane za razliku od prosle sezone vuce ceo tim svojim potezima, pravi ogromnu razliku, i dalje u zavrsnici nije izvanredan ali sa ovakvim pristupom igri siguran sam da ce pokazati mnogo vise do kraja sezone.

          Bobiju hvala sto je vratio zasluzene bodove. Majstor...

          Comment


          • Comment


            • Што се тиче утакмице,нисам веровао да ћу ово икада рећи,али рутински одиграно,тако лако,сигурно,као да смо играли против неке осредње екипе.
              Судије су биле јако лоше,много грешака на обе стране,једна судијска грешка нас је коштала гола и потенцијално два испуштена поена.
              Гомез-Ван Дајк су зид,одбрана на другом нивоу тотално!
              Милнер и Вајналдум су у топ форми.
              Мане је мотор али његово доношење одлука је лоше,све одради како ваља али та крајња одлука је скоро увек лоша и то му је увек била бољка.
              Не знам зашто сви скачу на Салаха да је био лош,имао је неке изванредне потезе,нека додавања која су била страшно добра,подићи ће он форму. Иако је крив за гол,био је ок. Чини ми се да је он једини играч у екипи који није успео да подигне форму.
              Фирмино показао каква је класа,кренуо сезону тромо,споро али на време подигао форму.
              Стариџ класа [emoji41] само да остане здрав. Добар и Шаћири.

              Comment


              • Da sam na vasem mestu, najvise bi me radovalo to sto je Salah bas patio na poslednje dve utakmice i nije se video.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Nisi na nasem mestu,na mestu si koje se zove pozicija broj 8.

                  Comment


                  • Originally posted by Alukard View Post
                    Nisi na nasem mestu,na mestu si koje se zove pozicija broj 8.
                    Hteo sam samo da pohvalim Klopa kako je uspostavio sistem u kom se uopste ne zavisi od forme najboljih igraca te se rutinski resavaju i ozbiljne ekipe bez Keite, bez Salaha i sa 20 minuta Firmina. Al dobro, znamo svi vec da si zivce negde pogubio, pa ako ti takvi postovi pomazu da se izduvas i osecas bolje u vezi sebe, samo udri, meni ne smeta.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ma imam ja živce,ne brini ;)
                      Ako tebe leči da kucaš u temi Lfc onda samo izvoli. Razumem da nije lep prizor bio sinoc za vas.
                      Ali ja bih svakako voleo da vi prodjete grupu.

                      Comment


                      • Originally posted by Alukard View Post
                        Ma imam ja živce,ne brini ;)
                        Ako tebe leči da kucaš u temi Lfc onda samo izvoli. Razumem da nije lep prizor bio sinoc za vas.
                        Ali ja bih svakako voleo da vi prodjete grupu.
                        Sto nije lep prizor? Meni bas drago zbog Klopa a i generalno fudbal je mamojebacki. Temu redovno posecujem oduvek, ne znam zasto ne bih to radio. Za zivce se ne bih slozio, al aj ako ti je tako lakse.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Bas si mi za tri meseca preko foruma provalio zivce. Za takve kao sto si ti imam ih sasvim dovoljno ;)
                          Drago mi je da ti je drago pa da mozes da uzivas u dobrom fudbalu ;)
                          P.s. poznavalac, nije obavezno quote-ovati post iznad ako na njega odgovaras.

                          Comment


                          • Originally posted by Alukard View Post
                            Bas si mi za tri meseca preko foruma provalio zivce. Za takve kao sto si ti imam ih sasvim dovoljno ;)
                            Drago mi je da ti je drago pa da mozes da uzivas u dobrom fudbalu ;)
                            P.s. poznavalac, nije obavezno quote-ovati post iznad ako na njega odgovaras.
                            Pa mogao bi za pocetak da prestanes taj smajli da koristis, tako je previse ocigledno
                            Znas kako je Filip Visnjic nekad pevao, bolje kvotovat' spise na vrijeme neg da neko u medj vremenu postuje pa ces morat onda, i kvotovat, i editovat.
                            Edit: kojekude.
                            Last edited by bici; 19-09-18, 13:00.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Hahahah,cuj namig smajli je znak nervoze i tankih zivaca [emoji23][emoji23]

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Da sam na vasem mestu, najvise bi me radovalo to sto je Salah bas patio na poslednje dve utakmice i nije se video.
                                Jeste, ali zato Mane igra na nekom nivou na kakvom nije bio nikad, od kad je u klubu.

                                I mislio sam da ovo nikad neću reći, ali Wijnaldum mi sada deluje kao neki drugi igrač, zasenio me je. Sve ono suvišno što je radio, sada je izbacio, bukvalno ne greši u ovoj roli 6-ice, i odgovara na svaki mogući zadatak koji mu Klopp zada. Klopp ga je gurao maksimalno od početka čim je došao, sada mi je jasno zašto. Milneru ne treba trošiti reči.

                                Fabinho će morati da odere dupe na treningu da bi uopšte ušao u priču.

                                Ova tekma je pokazala i dubinu LFC u ovoj sezoni, pogotovo sredina, eto krenuo je taj super teški raspored i za sada je rezultat 100%.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X