Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ballo na asistenciju Henda,i jos jedan da uvali Dzeki iz penala.Minjole da ima 2-3 dobre odbrane,i po meni savrsen dan...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Sta je sa Morenom ?

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Sta je sa Morenom ?
        Vjerovatno ga odmara za Real,nije igrao ni za mladu reprezentaciju Spanije sad.

        #qpr: McCarthy; Isla, Onuoha, Dunne, Caulker, Suk-young; Sandro, Fer, Henry; Austin, Zamora.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment




        • 0:37
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Baron von Eric View Post


            0:37
            Jordan. Jel zna neko sta je Samedom Yesilom jel covek povredjen ili je propali talenat ?

            Comment


            • da sam rodzers, baloteli mi nebi igrao do katolickog bozica minimum.

              kolko smo smesni pozadi neverovatno

              Comment


              • Prošlo kolo sam napisao, da bi valjalo spojiti par pobeda, pa makar se tukli za tri boda..., e ali ovo je prevazišlo i moju fantaziju
                A za Real predlažem da javimo da smo bolesni, ako treba ja ću napisati opravdanje, svakako u utorak idem za ćeru pravdati dva dana, pa usput
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Nisam gledao mec, ali po svemu sudeci, citajuci razne komentare, pravi cirkus od utakmice sam propustio.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • @Fresko

                    Pravu rijec si iskoristio cirkus.

                    Comment


                    • Plasim se SREDE
                      Last edited by Brian McShtull; 19-10-14, 22:21.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by PiXarr View Post
                        Plasim se utorka
                        *Sreda... inace imam neki osecaj da cemo dobro odigrati tu utakmicu, da ce biti tecna pas igra, i da mozemo iznenaditi Real.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          *Sreda... inace imam neki osecaj da cemo dobro odigrati tu utakmicu, da ce biti tecna pas igra, i da mozemo iznenaditi Real.
                          Ja se nadam da ce ih ta utakmica dici na visi nivo,da ce svi dati svojih 110%.Ako tu ne udju maksimalno motivisani ja ne znam gde ce i kad ce.Nadam se da ce Coutinho igrati
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Coutinho je danas pokazao onu staru formu iz prosle sezone i opet je bilo onih opasnih kontra napada, voleo bi da vidim Lallanu i Coutinha zajedno na terenu ispred njih Sterling i Balo(nemamo boljeg ) dok Hendo i Gerrard zadnji vezni.

                            Comment


                            • Lovren danas jedini na nivou u odbrani,Skrtel i Johnson ocajni.....
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ma i Enrique je OCAJAN, a ni Lovren nije bolji, njih dvojica krivci za prvi gol QPR.

                                Comment

                                Working...
                                X