Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljiva slika. Pozicije Ginija koje je igrao kroz njegovu celu karijeru. Samo još na golu nije bio.



    Strašno inteligentan igrač.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kako sam gotivio da ga gledam u paru sa Emre Čanom. Meni jedan od skladnijih parova na sredini terena Gini je strasan, ne mozes ga ne gotiviti.
      Igrac velikih meceva, sad ga dao Nemcima, ove sezone Totenhemu. Prosle Romi u polufinalu. 16/17 Sitiju i Celsiju jedini gol na mecu a Arsenalu u pobedi od 3:1.
      15/16 u dresu Njuke dao 2 Totenhemu, jedan Celsiju Junajted i Liverpulu..

      A kad vidim ovu sliku podseti me na FM 08(mislim da je osmica) i vunderkida iz Fejnorda koji pokriva sve na terenu i kako sam ga dovodio bez obzira da li bio menadzer Celsija ili Lidsa
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Eno i VVD se vratio nesto ranije sa reprezentativnih obaveza, kazu da je u pitanju ono rebro, valjda nije nista ozbiljno.

        Comment


        • https://twitter.com/TheRedmenTV/stat...52281150861317

          Comment


          • Jel ide neko na okupljanje u subotu?
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Eno i VVD se vratio nesto ranije sa reprezentativnih obaveza, kazu da je u pitanju ono rebro, valjda nije nista ozbiljno.
              Koliko ja razumeh, Virgil se vratio ranije iz predostrožnosti. Nije povreda, već ta rebra još nisu na 100%, pa bolje da preskoči tu prijateljsku tekmu i da se vrati i oporavi dodatno.

              Što se tiče Salaha, svakako bih ga odmorio protiv Hudda, iako se vrati. Dati Šaćiriju ili Staridzu šansu.

              Originally posted by Adam The Llama View Post
              Jel ide neko na okupljanje u subotu?
              Ja ne.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Zasto ne Zola? Ajde ako neko ide neka se javi na pm.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Imam neku svadbu u subotu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Koliko ja razumeh, Virgil se vratio ranije iz predostrožnosti. Nije povreda, već ta rebra još nisu na 100%, pa bolje da preskoči tu prijateljsku tekmu i da se vrati i oporavi dodatno.

                    Što se tiče Salaha, svakako bih ga odmorio protiv Hudda, iako se vrati. Dati Šaćiriju ili Staridzu šansu.



                    Ja ne.
                    Ekstra ako je tako.

                    Ma da, kontam da Klop ni nece forsirati Salaha i da ce Shaqiri startovati protiv Hudda.

                    Comment


                    • Ian Doyle@IanDoyleSport

                      #LFC are aware Sadio Mane has suffered a hand injury while on international duty with Senegal. Will be assessed on return to Melwood. Reports suggest Mane has broken his thumb.
                      Pa daj jbteeee....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pa dobro jebes palac na ruci, imace gips i moce igrati.

                        Comment


                        • Teško da sme igrati odmah sa polomljenim palcem. Mada, neću da lupam, ne razumem se najbolje.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Gomez odigrao malopre odlično protiv Španije. Štoper u tandemu sa Megvajerom. Bez greške odigrana tekma.

                            Englezi primili dva gola, ali jedan iz kornera gde je Kejn zakasnio da interveniše, a drugi tako što je Ramos oduvao Vokera u duelu i zabio ga glavom.

                            Moram reći da odavno nismo imali situaciju u kojoj se dva štopera bore za mesto. Obično smo to mesto krpili. Vremena se menjaju.

                            Svakako Gomez ispred Dekija za mene. Odlična sezona za sad, i ne vidim kako će na klupu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Najverovatnije se nece produziti ugovor Morenu, a mesto ce popuniti Stiven Levis, momak iz akademije LFC.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Najverovatnije se nece produziti ugovor Morenu, a mesto ce popuniti Stiven Levis, momak iz akademije LFC.
                                A kad mu ističe ugovor, na leto?

                                Ok je ako je leto u pitanju, ali ako je januar, to bi bilo neodgovorno po meni.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X