Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čitajući neke komentare, čovek bi stekao utisak da nam je trener neko ko je skroz promašio profesiju, pa ja se baš i ne bi složio......
    Mogu se složiti da snosi najveću odgovornost za ovu lošu sezonu, ali moram se ponavljati, pošto sam o ovome već pisao ovde, ovo je rezultat politike kluba na koji su se odlučili pre tri sezone.
    Kupili su jeftinog, mladog i neafirmisanog, doduše tada se činilo perspektivnog trenera, koji je izneo svoj projekat, i klub je stao iza njega (ubrzo i navijači).
    Setite se samo kakav je tek tada bio raspad sistema, svi smo znali da kreće skoro od nule, + što i sam mora sa svojim mladim igračima zajedno da doraste imenu kao što je Liverpul (Liverpool).
    Mislim da uopšte ne treba potencirati otkaz tokom sezone, a i na kraju samo u slučaju da ni na proleće ne bude nikakvog progresa u igri, mada, moje mišljenje je da je to nemoguće (da ne bude progresa).
    Nije u mentalitetu navijača (večine) Liverpula mahanje belim maramicama kada kola krenu nizbrdo, to je za neke druge klubove i njihove navijače, ali znaju to oni u Liverpulu bolje nego ja ovde, a i gospodin Ančeloti je to napomenuo nedavno........
    Još samo ovo da napišem, dugo, jako dugo sam simpatizer Liverpula i uprkos tome što i ja kao i svi vi više volim pobede od poraza, zagriženiji sam postao tek posle one zlatne ere iz osamdesetih, čudno je to, radujem se svakoj pobedi, svakom golu ali samo posle poraza imam volju napisati ovako dugačak post
    I još nešto, drago mi je da se ovde bar mali Markec nije prozivao, napravio je glupost, ali nema razlogada mu ne pružimo podršku, i njemu i svima tamo, ako mogu neka sve zaborave i probaju u nedelju da daju sve od sebe, meni je to u principu dosta, ma šta god onda bilo na kraju
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Ponudili Sterlingu novi ugovor sa novom platom od 70 000 funti i covek naravno nije prihvatio, jeste da ne treba preterivati ali sramno je davati tako malu platu njemu.

      Comment


      • Da sam ja Brendan u derbiju bih stavio Markeca i Rahima kao spiceve, a Coutinha iz njih dvojice. Markovic onih 15 minuta je pretrcavao igrace kao malu decu, i prvi put sam video zelju kod njega. Ono za crveni nije bilo, jer Markec nije hteo namerno da udari igraca vec da se zagradi, ali ovaj je toliko brz da mu je dosta odmakao. Kako bolje da se oraspolozimo nego pobedom na OTu.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Neću da pametujem ali od 80 miliona eura(ako se ne varam) od Suareza, vi ste doveli popalog Balotelija koji ni u Milanu nije igrao na vrhuncu i možda još neke ŽNj igrače. Lambert, Lalana, Lovren nisu igrači za Liverpul. Oni su više za Totenhem, Everton. Ekipa iz drugog plana. Doveli Emra Cana, igrača koji po meni totalna nepoznanica, uz dužno poštovanje što je igrao za Bajern Mihen. Marković šta reći za njega. Možda prerano je došao u veliki tim.Moreno iz Sevilje, možda jedino pojačanje koje se može reći da je pojačanje ali ne pratim puno Liverpula pa ne znam kako igra i jeli igra a u Sevilji je rasturao. Sve u svemu veliki promašaji u prelanskom roku. Da su doveli 1 igrača koji valja, koji pravi razliku pa makar ga platili 60miliona eura isplatio bi im se. A ne ovako, doveli hrpu nepoznatih igrača i oće da pariraju Čelziju, Sitiju i ostalima, e pa ne možeee. Eto uskoro dolazi zimski prelaski rok. Možda najbolje riješenje bi bilo igrači Atletika, Arda Turan i Koke. Navijam za Atletiko i znam kako ko igra. Njih dvojica bi bili savršeni za Liverpul. A da ne pričam o Huanfranu... Ali eto to je neka moja slika gledišta na stanje Liverpula. Ne treba ćerati trenera, vama treba prava osveženja na terenu. To treba i nadam se da će te ga dovoesti jer vrlo gadno, ružno je gledati ovakav Liverpul....

          Comment


          • Jel od ove sezone vazi da pobednik LE ide u LS sledece sezone? ili to jos nije stupilo na snagu?

            Video sam na klupi Sakhoa. Voleo bih da se taj covek vrati sto pre. Ako nista, valjalo bi protiv Bornmauta u FA...
            Cekaju nas 2 mnogo teske tekme, i dolaze u najgorem mogucem periodu. United jeste vezao 5 pobeda, ali je u blagom padu forme sto se tice igre.Poslednje 2 tekme (protiv Stoka i Svetaca) nisu bas impresionirali igrom.Neverica sta je Stoke omasio na Old Trafordu, a i da ne pricam da su protiv Svetaca imali ukupno 3 suta.Te njihove 2 tekme su me malo podsetile na sezone kad ih je Ferguson vodio. Umeli su da igraju ruzan fudbal, a da uzimaju bodove. Ne secam se da sam to video nijednom pod Mojesom.
            Definitivno bih izbacio Lovrena iz prvih 11, jer i najmanje greske ce kaznavati Persi i Runi, a znajuci njega, nema tekme na kojoj nije zasrao bar jednom.Nadati se da ce se Skrtel naprziti kao sto se uvek naprzi kad igra derbije...
            Protiv ovako slabe odbrane Utd-a, moraju od pocetka da igraju i Lallana i Coutinho definitivno...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Comment


              • kad se vraca staridz ?

                Comment


                • ‘Liverpool had Perin contact’

                  Niste svjesni kakvog bi golmana dobili ako uspijete da ga dovedete , oni koji prate "Serie A" znaju o cemu pricam.

                  Nasljednik Buffona u reprezentaciji Italije , decko ima tek 22 godine.

                  Po mom misljenju trenutno najbolji golman Serie A , Genoa je trenutno na 3. mjestu zahvaljujuci njemu.

                  Spoiler
                  Last edited by Rossonero; 12-12-14, 14:33.

                  Comment


                  • Originally posted by nikola_bg View Post
                    kad se vraca staridz ?
                    U januaru najranije, mada ni tad nije siguran, ne treba ozbiljno racunati na njega bar ne pre februara.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      ‘Liverpool had Perin contact’

                      Niste svjesni kakvog bi golmana dobili ako uspijete da ga dovedete , oni koji prate "Serie A" znaju o cemu pricam.

                      Nasljednik Buffona u reprezentaciji Italije , decko ima tek 22 godine.

                      Po mom misljenju trenutno najbolji golman Serie A , Genoa je trenutno na 3. mjestu zahvaljujuci njemu.

                      Spoiler
                      Zar nije Liverpul vec dovoljno mladih nada doveo, sve osim dovodjenja iskusnog golmana poput Ceha je bacanje para.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        ‘Liverpool had Perin contact’

                        Niste svjesni kakvog bi golmana dobili ako uspijete da ga dovedete , oni koji prate "Serie A" znaju o cemu pricam.

                        Nasljednik Buffona u reprezentaciji Italije , decko ima tek 22 godine.

                        Po mom misljenju trenutno najbolji golman Serie A , Genoa je trenutno na 3. mjestu zahvaljujuci njemu.

                        Spoiler
                        E ovo volim kad vidim da cemo dovesti nekog igraca a ja ne znam puno o njemu i mislim da je los i onda se pojavi strucnjak za tu ligu i nahvali ga samo tako, sto mi daje nadu naravno.

                        Comment


                        • Kao shot stopper odlican. E sad, ja ga nisam dovoljno gledao da bi mogao da ocenim komandovanje odbranom, mentalnu stabilnost, tehniku, pravovremena istrcavanja...

                          U odnosu na Minjolea sigurno upgrade.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            Zar nije Liverpul vec dovoljno mladih nada doveo, sve osim dovodjenja iskusnog golmana poput Ceha je bacanje para.
                            Perin je vec sada u ovom trenutku veoma dobar golman.

                            Comment


                            • Comment


                              • Iako ga Brajko dosta hype-uje, mislim da je ovo onaj tip Italijana, kojeg zapravo vredi platiti.
                                Odusevio me u jednom mecu, mada to je samo bio jedan mec. I Simon je u nekoliko meceva bio odlican, a sada vidimo koliko nije ni blizu klase, kakva je potrebna nama. Ali da, uzeo bih ga sada odmah ako moze, samo me zanima koliko bi ovi trazili. Da je to Palermo, znao bih odmah da to ne ide ispod 30m.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X