Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Nema nista od toga, covek ce sigurno hteti da igra LS. A verovatno ce i Junajted da razgovara sa njim. Trenutno mi mozemo da dovedemo samo igrace koje niko nece, kao prosli prelazni, samo sto smo tad nudili LS.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Telegraph - Memphis Depay, Christian Benteke and Danny Ings all believed to be targets for #LFC.
        Nije to vise tako nemoguce, jer su ovo bas pouzdani ljudi u pitanju. Ja sam cenio da je to Utd zavrsio, ali cini se da tu nije bilo nikakvih dogovora uopste.

        Telegraph takodje pise da Mario, Lucas i Borini idu na leto.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Rodzers o Staridzu...

          “The key now is getting him back consistent and playing for the team. We will see if that is going to be this season or pre-season.
          Mozda ga uopste i ne vidimo do kraja sezone.....

          p.s. Koliko bi kostao Benteke? 20-30 miliona?
          Last edited by z0La; 27-04-15, 14:10.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Rodzers o Staridzu...



            Mozda ga uopste i ne vidimo do kraja sezone.....

            p.s. Koliko bi kostao Benteke? 20-30 miliona?
            Do kraja koje sezone, Brendan je sezonu zavrsio u FA cupu. Protiv WBA smo izasli i igrali prijateljski mec, a mogli smo da se ukljucimo u borbu za top4. Da smo dobili taj mec, sutra bi pobedom prisli na -2, a tek im predstoji mec sa Arsenalom. Ali dobro imamo jos 5 pripremnih meceva za sledecu sezonu. Kakav je to luzerski mentalitet.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma prica Rodgers o Sturridgu u smislu celokupne njegove buduce role i karijere u klubu. Dosta se spekulise da BR vise nema poverenja u njega, kud ga ovako staklenog majka rodi.

              Napadac je top meta na leto, potvrdio BR, ali ako ne dovedu veznjaka, ne zelim uopste da pricam o sledecoj sezoni.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kako i da planiras buducnost sa njim kad je vise od pola sezone proveo van terena. Koja steta jbte. Da ga povrede ne ubise, bio bi sad garant rame uz rame sa Kejnom i Aguerom po golovima. Gledam ga posle povrede, ima tu i dalje njegove magije, al nije to to. Svi kazu treba vremena da bude onaj stari i slazem se, ali kako da se vrati kad se povredi svakih 20 dana jbte....
                Jedan top napadac mora da se dovede. Tu se vraca i Origi sa pozajmice, mada ne bih zanemario ni Ingsa.
                Sto se tice veznjaka, pa nece valjda sredinu celu sezonu da nam drze Hendo, Lucas, Allen i eventualno Can, ako uspe nekako da se makne sa CB-a?!?
                I sta se desava sa Ilorijem? Moze li on nekako da bude zamena za Ture-a, ako ovaj ode negde na kraju sezone. Nisam pratio njega nikako. Ne znam gde procitah da igra solidno u Francuskoj...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Gerrard i Lucas su bivsi igraci, za Stivija se vec zna, od nedavno se i za Lucasa spekulise, pa bi bio pravi show da se bar jedan veznjak ne dovede, a treba dva bar.

                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment




                    • A ovi vlasnicu, nemam reci, koja su to govna, znao sam i da su se pre zalili ali nista nisu smanjili cenu. Valjda su nesto smanjili samo za utakmice juniora.

                      Comment


                      • Ala nema srece ovaj decko....

                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • PSV SD on Depay "Liverpool and PSG are indeed a step ahead of Man United. Bayern Munich is not in it"
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Prosto ne mogu da poverujem u to. Da cemo jednog od najvecih talenata u Evropi mi da uzmemo. Ne, ne, dosta mi je slucajeva Miktarijana, Wilijana, Salaha i ostalih....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Prosto ne mogu da poverujem u to. Da cemo jednog od najvecih talenata u Evropi mi da uzmemo. Ne, ne, dosta mi je slucajeva Miktarijana, Wilijana, Salaha i ostalih....
                              Da ali cemo prodati Sterlinga...

                              Comment


                              • Apsolutno sam ravnodušan što se Sterlinga tiče.......
                                Ako je neko lud da za Rahima da dobre pare, samo neka izvoli, njega bi za razliku od Suareza prodao i nekom direktnom konkurentu
                                Liverpul ako želi biti konkurentan za sledeću sezonu mora kupiti kvalitetnog desnog beka, štopera, zadnjeg veznog i napadača sa bar 15 golova u nogama.
                                Migs, Martin, Čan, Ajb, Kutinjo i možda Hendo su igrači koji bi trebali ostati kostur ekipe u budućnosti, dok bi za Lalanu, Markeca i Morena sledeća sezona trebala biti prelomna, oni moraju puno bolje.
                                Ne znam koliko ozbiljno se može na Staridža računati, voleo bi da je ovo bila samo jedna baksuzna godina, ali nekako mi je teško za poverovati da on može biti opet onaj stari
                                Nadam se da su čelnici bar nešto naučili iz grešaka što se predhodnih prelaznih rokova tiče, i neće više prepuštati rivalima ključne igrače zbog par miliona razlike
                                Što se mene tiče, kada smo već izvisili za LP, ne moramo ni LE da igramo, pošto je Brendon ove sezone debelo dokazao da nema rešenja da vodi ekipu na više frontova, ono mučenje je bilo strašno i gledati.
                                Zato bi bilo bitno da nam ovaj put pojačanja budu provereni igrači, u punoj fudbalskoj snazi jel samo takvi igrači mogu obezbeiti ekipi kao što je Liverpul neophodnu širinu u borbi za bilo kakav trofej, a ne neki 20-o godišnji talenti...., takvih imamo i za izvoz.
                                Last edited by somborac; 02-05-15, 09:06.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X