Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spominje se da smo zainteresovani za Ardu Turana. Sta mislite o tome ?

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Spominje se da smo zainteresovani za Ardu Turana. Sta mislite o tome ?
      Fantastican potez ali ima LS u Atletiku, ne bi dosao kao ni Kosta. On je realniji za sledece leto ako ne produzi s njima ugovor koji ima do 2015.
      sigpic

      Comment


      • Ne bi bio los potez mada ne bi me cudilo ako Totenhem vidi da ga trazimo odma ima i on da udje u trku cisto zbog nas
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Spominje se da smo zainteresovani za Ardu Turana. Sta mislite o tome ?
          Mislim da će biti ovako:

          #LFC 2013 summer transfer story: Papadopolous X Ilori X Mkhitaryan X Costa X Willian X Turan X.
          Objektivno gledajući.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • On ima 24m funti klauzulu, pricam o Ardi i bas se spominje njegova prodaja, zato Atletico juri Diega, ako sam dobro skapirao. Mislim, nerealan je verovatno, zbog LS, mada ko zna...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Aly Cissokho: "Imao sam sreću da igram na Enfild-u i to je bila zaista posebna situacija za mene. Imam lepe uspomene na tu noć... Liga šampiona u Liverpulu je utakmica koja je posebna za igrača protivničkog tima i tim koji dolazi na Enfild, zato Liverpul zaslužuje da bude deo tog takmičenja"

              Comment


              • Ako smo nudili 30 za Vilijana, znaci imamo te pare. Pazite ovo:

                Fernando Reges 10 miliona
                Tobi Alderveld 7 miliona
                Adem Ljajic 13 miliona, mozda i manje.

                Realno, dobijas sa ovim dosta dublji tim. Dobro gledaju ovo leto ali i dalje nedovoljno siroko.
                sigpic

                Comment


                • Sumnjam da je deal za Fernanda moguc, neko bi vec isao po njega da jeste. 10m je malo za njega s obzirom kakav je igrac i u kojem klubu igra. Bez obzira na poslednju godinu ugovora...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Sumnjam da je deal za Fernanda moguc, neko bi vec isao po njega da jeste. 10m je malo za njega s obzirom kakav je igrac i u kojem klubu igra. Bez obzira na poslednju godinu ugovora...
                    U Portu su rekli da je slobodan za 10 miliona. Zasto ne ide, ne znam, mozda pregovara s nekim. Nije problem i vise dati a sigurno je da bi postojale sanse.

                    Ja bih probao tako. Tobi bi dosao sigurno, verujem i Adem.

                    Samo da sad ne bude neki panic buy do kraja avgusta, bolje niko da ne dodje pa u januaru opet traziti nekog Staridza i Kutinja nego ovako. A tad ce i dosta ekipa zavrsiti sa LS, igraci koji sad nisu dostupni bi tad mogli da budu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da imamo sanse ako platim tih zeljenih 24m Arda ce pristati, uz to da prvo Atletico pristani , jer je vise puta rekao da je veliki navijac Liverpoola.

                      Comment


                      • Moley ‏@MoleyBTK 3m
                        Anyway time for the leaba but before I go I hear Friday could be the next day of interest regards LFC making a move for a player
                        Aj pomozi boze po 4. put. Mada osecam da ako budemo nudili bice neka kanta tipa Skot Sinkler.

                        Moley ‏@MoleyBTK 30s
                        @Liam_Hayes93 it actually depends on another clubs business , well know more probably tomorrow
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          U Portu su rekli da je slobodan za 10 miliona. Zasto ne ide, ne znam, mozda pregovara s nekim. Nije problem i vise dati a sigurno je da bi postojale sanse.

                          Ja bih probao tako. Tobi bi dosao sigurno, verujem i Adem.

                          Samo da sad ne bude neki panic buy do kraja avgusta, bolje niko da ne dodje pa u januaru opet traziti nekog Staridza i Kutinja nego ovako. A tad ce i dosta ekipa zavrsiti sa LS, igraci koji sad nisu dostupni bi tad mogli da budu.
                          Ako su oni tako rekli, onda dobro... Legao bi nam, kakav je to samo radnik, sjajan igrac, a za Tobya znamo. Ne znam na koga li Moley cilja, tj ovi nasi, ali posle Williana, I don't care anymore...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nije ni ovo los tim, samo da ne bude panic buy koji bi sve upropastio.

                            Mozda misli na Lamelu, kaze zavisice od drugih klubova a danas kuka za njim po ceo dan kao da je Mesi licno, jos rece da vredi 30 miliona.

                            Ja sam da se pokusa jos sa Ardom i Murielom. Ako to ne prodje, onda nista. Sosijedad ulazi u LS tako da Grizman nije opcija. Konopljanka nije lose resenje ali tu bi isto bila neka third party, odrali bi nas.

                            EDIT: Ljajic isto, cenim da bi dosao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nešto sumnjam u dolazak nekog ofanzivca do kraja prijelaznog roka. Možda to bude još jedino štoper, mada i to u velikoj mjeri zavisi od ostanka/odlaska Škrtela. Stiče se dojam da niko iz kluba nema petlju da pljune veću lovu na nekog igrača. Svi se boje tog ponovnog fulanja sa transferima, tako da su zadnje 2 sezone počeli mnogo da se cjenkaju, faktički gledaju u svaku funtu. Zbog toga sumnjam na neko zvučnije pojačanje. I tržište je dobrano otanjalo ovim odlaskom Williana u Tottenham, svjesni su i oni toga da bi vrlo lako moglo biti preplaćivanje što bi svakako izazvalo gnjev navijača.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Liverpool Echo: Spurs 'win' Willian race, Turan talk, Illori interest.
                                There are also suggestions Liverpool are turning their attentions to Atletico Madrid winger Arda Turan, but could face competition from Arsenal.
                                Lastly, The Mirror claims the Reds are renewing their interest in defender Tiago Ilori as the Sporting Lisbon man refuses to sign a new contract.
                                Sa parama koje su nudili za Williana mogu se dovesti Turan i Ilori. 30-ak miliona će biti taman za obojicu. Turan ima klauzulu od 24 miliona, dok Ilori ne bi trebao koštati više od 6-7 miliona. Prethodno je transfer zapeo za svega 1 milion, jer naši nisu htjeli da idu iznad 5 miliona. Dobra stvar je što Turan ima tu klauzulu po kojoj može ići, potreban je dobar i čvrst dogovor sa njime, ponuditi mu nešto što će teško odbiti - recimo jaču platu i mjesto u prvih XI. Atletico svakako ima prednost u odnosu na Liverpool, budući da se radi o izuzetno kvalitetnoj ekipi, koja je konstantno u samom vrhu, igraju Ligu Prvaka. Al', prednost bi nam mogla biti činjenica da je Turan navijač Liverpoola, a ne bih imao ništa protiv kada bi sada to i dokazao.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X