Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ESPN FC ‏@ESPNFC
    Liverpool sources have told ESPN of their surprise over talk of a move for Giorgios Samaras. He doesn't fit the bill.


    Total LFC ‏@TheTotalLFC
    Brendan Rodgers to start Jonjo Shelvey upfront vs westham in the "false number 9" role (Echo). #LFC
    Ma znao sam da ce ovo biti slucaj...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • 121208124209rodgers.jpg


      Tako je BR kralju

      Comment


      • Evo potpuna lista sa mogućim protivnicima:

        #LFC Possible opponents: Ajax, Atletico, Basel, Bate, Dynamo Kiev, Gladbach, Inter, Levante, Leverkusen, Napoli, S.Prague, Stuttgart, Zenit.

        Comment


        • Sparta, BATE, Basel, Levante od onih koji su poželjni u žrijebu. Ostatak čine jako kvalitetne ekipe sa kojima će biti teško igrati i izboriti prolazak.

          Jose Calléjons agent Garcia Quilon admits the 25 year old striker is talking with Liverpool and AC Milan in a interview with Marca.
          Earlier this year Garcia Quilon denied Calléjon would leave Real Madrid, but apparently that decision has been changed during the last 2 months. Jose Calléjon came to Real Madrid in 2011 from Espanyol for around £6m. 17 goals and 19 assists in 36 games so far.

          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • e čuj kaljehon

            ne bih to volio da vidim, ok je igrao u Realu ali tu igra sa Ronaldom,Ozilom,Alonsom,Khedirom,Benzemom

            Nema on sta da trazi u epl, bar po meni... Mozda gresim ali to je moje misljenje

            Comment


            • ja mislim da bi vam legao bas, ok je igrac

              Comment


              • Ma dobar je on,ali ja hocu spica,golgetera.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • pa dobro i on je spic, ali kad dobije sansu da bude celu utakmicu na terenu pokazace sta zna
                  u Realu nema toliko mogucnosti pored Benzeme i Iguaina, ali sad kad je Iguain povredjen
                  pruza solidne partije

                  Comment


                  • Originally posted by mareliverpool View Post
                    Ma dobar je on,ali ja hocu spica,golgetera.
                    On je krilni napadac, po mogucstvu spic, neki kazu da je prosek, po meni je on jedan vrlo dobar igrac, vise od proseka, igrac koji bi doneo nesto novo LFC, treba biti zamena onakvim igracima u Realu, i opet biti efektivan...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • HOCU BONYA BREEEEEE

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        On je krilni napadac, po mogucstvu spic, neki kazu da je prosek, po meni je on jedan vrlo dobar igrac, vise od proseka, igrac koji bi doneo nesto novo LFC, treba biti zamena onakvim igracima u Realu, i opet biti efektivan...
                        On je previse podcijenjen igrac ako mene pitas,svoje sanse koristi perfektno;)

                        Vrlo je opasan po go,ima dobar sut i brz je,nije vrhunska klasa ali objektivno jedan sasvim dobar igrac koji bi mislim legao Liverpoolu dobro samo sto ja nisam siguran da bi ga Mou pustio...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          On je previse podcijenjen igrac ako mene pitas,svoje sanse koristi perfektno;)

                          Vrlo je opasan po go,ima dobar sut i brz je,nije vrhunska klasa ali objektivno jedan sasvim dobar igrac koji bi mislim legao Liverpoolu dobro samo sto ja nisam siguran da bi ga Mou pustio...
                          To će sve Xabi u red dovest

                          Comment


                          • Team for today: Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Lucas, Allen, Gerrard, Sterling, Shelvey, Downing. #LFC
                            Kanta pocinje, odigrao je dobro protiv Udinesea, nadam se da moze ponoviti slicnu partiju.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Tesko da ce nama ta kanta danas nesto pomoci... Danas je bitno da ne primimo gol a sto se tice napada pa valjda cemo ga dati nekako iz nekog prekida... Vjerujem da mozemo do pobjede ali i bod bi bio dobar.

                              Comment


                              • Malo statistike pred današnji meč.

                                U 102 međusobna duela između Liverpoola i West Hama mnogo smo uspješniji sa čak 54 pobjede. West Ham je slavio 20 puta, dok je 28 puta bilo neriješeno. Što se najubjedljivijih pobjeda tiče, vjerovatno je malo vas znalo da nas je West Ham davne 1930. pobijedio sa čak 7-0 što je i najubjedljivija pobjeda nekog od ova 2 tima. Mi smo također znali slaviti ubjedljive pobjede kao 6-0 1984. godine, zatim 1998. sa 5-0.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X