Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Mislio sam da ce povreda Gerrarda znaciti novi niz losih rezultata,ali onda je Meireles prosto zablistao.Covek drzi sve konce u veznom redu i prava je zamena.Kad je dosao bio je ocajan,ali je sada sjajan.Samo neka nastavi tako.Jos kad Steve se oporavi bice odlicno.Imamo 2 veznjaka,ali i 2 rupe kao zamene,mada verovatno stize pojacanje i na toj poziciji.
    sigpic

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-joy-for-reina

      I da ne zaboravimo Reinin rekord koji je ostvario veceras.Bravo Pepe i branio nam ti u Liverpool makar jos 10 godina +*@WT*48*
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Svaka cast za Reinu , kao i za Liverpool , nakojn ovakve predstave


        Samo da Roy konstatno stavlja Babela u prvu , i ostalo sve da ostane isto i eto Liverpoola do kraja sezone medju 3
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          I ja se nadam da ce Babel dobijati vise prilike,ali sumnjam jer je Hodgson poslije utakmice izjavio da je Babel dobar igrac i da je dobio priliku jer Torres nije bio u mogucnosti da igra,sto znaci da ce Babel vjerovatno biti zamjena Roy-ovom ljubimcu Ngog-u #%d*

          EDIT:I nadam se da cemo veceras dobiti novog Torres-a,malog El Nina koji ce biti ljubimac Kop-a kao i tata $#^%RT
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Pa dobro to je izjavio,sto je i cinjenica da je zato dobio priliku,ali posle dobre partije,mozda ga i stavi u prvu.
            sigpic

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Meireles je sigurno ubedljivo najbolje pojacanje u zadnjih 5,6 prelaznih rokova za Liverpul

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                [quote author=milanche link=topic=2667.msg211367#msg211367 date=1291719038]
                Meireles je sigurno ubedljivo najbolje pojacanje u zadnjih 5,6 prelaznih rokova za Liverpul
                [/quote]
                Sad je taman krenuo da igra kako zna i Gerrard se povredi.Stvarno nemamo srece,ali kad se Steve vrati,bice to brutalan tandem.Jos da Babel zaigra u prvoj,pa jos koje pojacanje,ali dobro pojacanje i top 4 ,minimum je tu.
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Meireles je odlican igrac i meni je sad draze sto imamo njega u timu nego Mascherana,ali bilo je i boljih pojacanja u zadnjih 6 godina od njega poput Torres-a,Reine i Alonsa.Torres sinoc dobio djecaka,mislim da se mali zove Leo,nadam se buduca zvijezda Liverpool-a Leo Torres $#^%RT
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Kad bi se samo otarasili Lucasa, L`pool bi razbijao... Taj covek bi unistio i vec unistenu Villu &amp;+I}\
                    UP THE VILLA!!!

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg211370#msg211370 date=1291719317]
                      Meireles je odlican igrac i meni je sad draze sto imamo njega u timu nego Mascherana,ali bilo je i boljih pojacanja u zadnjih 6 godina od njega poput Torres-a,Reine i Alonsa.Torres sinoc dobio djecaka,mislim da se mali zove Leo,nadam se buduca zvijezda Liverpool-a Leo Torres $#^%RT
                      [/quote]

                      Ne u 6 godina nego u 6 prelaznih rokova (2 u godini) %QWT&amp;W

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Nisam te shvatio najbolje @(*6sd$% ,u zadnje 2 godine jeste sigurno najbolje pojacanje.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Pa od Toresa su jedina 2 dobra pojacanja Meireles i Johnson. &amp;+I}\
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/media...for-ronaldinho

                            Evo sad se i Ronaldinho spominje,zamislite Gerrard-Ronaldinho-Torres.Ne bi bila losa kupovina s obzirom da bi dzaba dosao,a neke pare za njega davati ne bi imalo smisla jer ima 30 godina.Evo i Comolli spominje da su mnogi timovi u finansiskoj krizi i da bi se neki transferi koji su se smatrali nemoguci mogli desiti u januaru i da uprava radi mnogo na pojacanjima u januaru.Jedva cekam #$&amp;+|r
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg211629#msg211629 date=1291768306]
                              http://www.liverpoolfc.tv/news/media...for-ronaldinho

                              Evo sad se i Ronaldinho spominje,zamislite Gerrard-Ronaldinho-Torres.Ne bi bila losa kupovina s obzirom da bi dzaba dosao,a neke pare za njega davati ne bi imalo smisla jer ima 30 godina.Evo i Comolli spominje da su mnogi timovi u finansiskoj krizi i da bi se neki transferi koji su se smatrali nemoguci mogli desiti u januaru i da uprava radi mnogo na pojacanjima u januaru.Jedva cekam #$&amp;+|r
                              [/quote]

                              Napokon da se spomene neki kreativac.Do sada su se spominjali samo takticari,atleticari i trkaci a pravih majstora na lopti ni za lek.

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Ja bas i nisam za Ronaldinha.Jesam za igraca tog tipa ali ne i za njega licno.Ne moze on da igra konstatno na visokom nivou sto smo videli po partijama za Milan,nekad odigra dobro i to je to.Proslo je njemu vreme.Mozda da on bude na klupi pa da imamo jacu rotaciju,tako bi vise mogao da pomogne jer bi manje igrao i manje bi se trosio pa bi imao vise snage.Igrac kojeg bi ja zeleo da vidim u Liverpoolu je Javier Pastore.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X