Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    Taman sam mislio da se Nando vratio u formu ali prc milojka... #%d*

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Mogli su resiti utakmicu ladno da imaju najmanje 3:0,posto je Maxi propao igrac svakako ali sam mislio da ce bar Torres to da realizuje.Ngog igra prvu,Babel ne #%d* ono sto je bitno je da ipak ima kakvog takvog napretka i da se igraci mnogo vise zalazu na terenu.Meireles je dosta podigao formu,ni Maxi nije katastrofa s pocetka sezone samo sto je njegovo vreme proslo,ali je svakako nesto korisniji.Po meni treba u ovoj postavi da igramo:Reina-Johnson,Carragher,Agger,Aurelio koji je po mom misljenju bolji od Koncheskog mada nam svakako treba levi bek ali mislim da bi nam Aurelio vise znacio.Onda Gerrard,Meireles,Kuyt,Cole,Babel i u spicu Torres.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        Danas sam gledao snimak samo zadnjih 10 minuta i to mi je bilo dovoljno da vidim da je igra očajna. Lukas opet izgubljen na terenu, Kirgijakosa i dijete od 2 godine može nadskočiti, a kako je Lennon protrčao pored Končeskog to je smiješno. Mora se pod hitno dovoditi neki veznjak i ja stvarno ne znam zašto je dovodio Kola ako mu ne igra. A od svih zadnjih pojačanje najbolje se ubjedljivo pokazao Meireles.

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...lengthy-injury

          Bez Carraghera smo naredna 3 mjeseca,ovo ne bi bilo toliko lose da nije Agger povrijedjen,ali posto je Agger povrijedjen sad smo u velikim problemima,jer poznavajuci Hodgsona sad ce igrati Kyrgiakos #%d* ,umjesto da pruzi priliku Kelly-u.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Odg: Liverpool FC -YNWA

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg206730#msg206730 date=1290945547]
            Da je cijela ekipa kriva ne bi se slozio,po meni Reina,Gerrard i Torres nisu krivi za vecinu utakmica sto izgubimo,a sto se tice Johnsona,vjerovatno najbolji desni bek u Engleskoj i meni sasvim dobar igrac,ali najveci je problem sto je dosta jak u ofanzivi,a dosta slab u defanzivi,tako da bi ja nekad probao sa Kelly-em na desnom beku,a Johnsona staviti u sredinu.
            [/quote]

            Sto se Reine tice i uopste golmana u bilo kojoj ekipi nikad ne bih rekao da su oni krivi za igre tima, oni jedino mogu da budu krivi za neki gol, a Reini se to skoro nikad ne desava.
            A sto se tice Johnsona to sto si rekao je isto kao kad bi rekli da je Bale najbolji levi bek na svetu koji je sjajan u ofanzivi a slab u defanzivi, pa onda ne moze da bude najbolji bek ako je slab u defanzivi, nego levo ili desno krilo, jel tako? Ja sam i sam rekao da je Johnson odlican u napadu i zato bih ga i ja pomerio u vezni red, ali ne mozes da kazes da je najbolji desni bek, koji je eto samo slab u defnazivi.

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              Dobro nisam ja sad mislio da je dosta slab u defanzivi,ali je jednostavno tip igraca koji se bolje snalazi u napadu poput Maicona,Alvesa.Sada nema trenutno nesto puno bekova koji su specijalci za odbranu tako da sam ja poprilicno zadovoljan sa njim,kakav nam je ostatak tima on je izvanredan.
              Sto se tice ostalih vijesti iz Liverpool-a Torres nece putovati u Rumuniju,cuva ga za Aston Villu,Gerrard bi trebao biti spreman za utakmicu protiv Newcastle-a,Reina bi trebao biti novi kapiten u odsustvu Gerrard-a i Carragher-a i prica se da je Honda blizu prelaska u Liverpool,a da Hogdson zeli i Bent-a.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ns-listen-live

                Evo vecerasnjeg sastava,veceras dosta ocekujem od Pacheca i nadam se da ce pokazati Hodgson-u kakav je talenat.Pored Pacheca radujem se sto ce igrati Kelly,Wilson,Shelvey i Babel.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Mnogo sam srecan sto je Lane dao gol! '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Sa ovim bodom smo danas osigurali prvo mjesto u grupi.Nisam gledao utakmicu tako da je ne mogu komentarisati nesto puno.Vidim da je Jovanovic glavom dao go,a da smo primili go poslije greske Reine.Hodgson je poslije meca pohvalio Pacheca i Babel-a i nadam se da ce to znaciti da ce dobijati vise prilike jer mislim da su obojica sjajni igraci,Pacheco veliki talenat,a Babel odlican igrac.Sto je cudno nije ni u jednoj recenici poslije utakmici spomenuo Jovanovica sto najverovatnije znaci da mu Hodgson pretjerano ne vjeruje.Ja i dalje mislim da Jovanovic ne zasluzuju da igra u prvoj postavi,ali da zasluzuje da ulazi sa klupe,sto mu se rijetko desava u zadnje vrijeme.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Ma ide na bolje ljudi ja sam reko postepeno se poboljsavamo i uzimamo ligu evrope pazite sta vam kazem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Liverpool , Porto ili Napoli uzimaju ;)


                          Doduse ovo Napoli je vise sto navijam za njih , a Liverpool ili Porto realno
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            Po meni su glavni favoriti Liverpool,City i Zenit,a Napoli mora pobjediti da bi prosao dalje.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Da , mora , ali ne vjerujem da ce biti problema kuci sa Steauom ;)

                              Sinoc velika sansa u sudijskoj , ali pogodjena stativa na prazan gol

                              Ali ne sumnjam u Cavania i ostale u zadnjem kolu
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Liverpool,Porto, i videcemo jos ko ce sve doci iz LS ali mislim da Liverpool osvaja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X