Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merlin je u pravu...

    Anfield Mole ‏@AnfieldMole
    Ok now that's in been widely reported I can confirm we are in talks with #sturridge player wants move but early days #lfc #cfc
    Pa dobro..

    John Fogarty ‏@JohnFogartyIrl
    Looks to be an £8m deal done for Dempsey. Daniel Sturridge still on #LFC's radar. As mentioned before, likely dependent on Carroll going.


    Sta reci, a ne zaplakati..
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jbg, Ameri zapeli za Dempsija, ipak je on poznat tamo (sa fudbalske, ili sto bi rekli soccer standrarde) pa se nadaju prodaju dresova. Imam utisak da je samo do fudbalskih kvaliteta tesko da bi dosao.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • "Rodgers remains hopeful of making another couple of additions to his squad MC winger Adam Johnson won’t be one of them" #LFC.
        Daj bre da zgrabimo Mertensa sto da ne? Vidim da BR gleda i u Holandiju tako da mooozda...

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Jbg, Ameri zapeli za Dempsija, ipak je on poznat tamo (sa fudbalske, ili sto bi rekli soccer standrarde) pa se nadaju prodaju dresova. Imam utisak da je samo do fudbalskih kvaliteta tesko da bi dosao.
          To smo davno ustanovili zbog čega je Dempsey meta vlasnika. A i ovo oko njega se previše razvuklo, mjesecima.

          @KERSDRS
          Spominjali smo ga ovdje jedno 2-3 puta čini mi se kada smo navodno bili zainteresovani za njega. Strašan je to igrač, kada mu samo statistiku vidiš sve ti je jasno, ali realno nema šanse da sada dođe u Liverpool.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Sto nema sanse? Mozda, ako se proda Kerol, znam kakav je igrac. Mislim da bi trebali mnogo vise da poslujemo po Holandiji. Bolje da smo doveli Sulejmanija nego Borinija npr..
            I jos nesto, cini mi seda Dempsija ne volimo samo mi na forumu, video sam puno odusevljenih ljudi

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Sto nema sanse? Mozda, ako se proda Kerol, znam kakav je igrac. Mislim da bi trebali mnogo vise da poslujemo po Holandiji. Bolje da smo doveli Sulejmanija nego Borinija npr..
              I jos nesto, cini mi seda Dempsija ne volimo samo mi na forumu, video sam puno odusevljenih ljudi
              Može jedino da bude k'o grom iz vedra neba, poput Assaidija. Ma problem su prvo finansije kojih nedostaje zbog toga se i nastoji napraviti neka mini čistka u klubu, a kako se može pročitati da smo više zainteresovani za Johnsona, Sturidgea nego Mertensa.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Sjajno bi bilo kada bi doveli Johnson-a.Onda bi mogli da igramo Dauning desno,Johnson levo,a Suarez u spicu.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Merlin View Post
                  Može jedino da bude k'o grom iz vedra neba, poput Assaidija. Ma problem su prvo finansije kojih nedostaje zbog toga se i nastoji napraviti neka mini čistka u klubu, a kako se može pročitati da smo više zainteresovani za Johnsona, Sturidgea nego Mertensa.
                  Ma sta ce nam Johnson, meni je Sturidgea bolji mnogo, ima dobar dribling, prodoran je, dovoljno iskusan , igrao je pre za City koliko se secam. Treba se ove sezone osloboditi viska igraca, uigravati ostale igrace, Sterlinga! PA onda sledce leto ili vec sad u zimu Rodzers vadi spisak i molim lepo. Kad mu dovedu njegove igrace to ce biti druga prica.

                  Comment


                  • Originally posted by mareliverpool View Post
                    Sjajno bi bilo kada bi doveli Johnson-a.Onda bi mogli da igramo Dauning desno,Johnson levo,a Suarez u spicu.
                    Ma koji crni Dauning ??? Taj ne bi smeo ni na klupi da bude.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Imamo li boljeg?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by mareliverpool View Post
                        Imamo li boljeg?
                        Naravno. Assaidi i Sterling, uostalom svako je bolji od njega. A ako i dovedemo Dzonsona, sto nece biti slucaj je Brendan ocigledno njega ne gleda, onda bi Dzonson i Suarez bili po krilu, a Borini bi bio napadac.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Tu si upravu,ali meni se Borini uopste ne svidja.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by mareliverpool View Post
                            Tu si upravu,ali meni se Borini uopste ne svidja.
                            Ne svidja se ni meni, treba nam neka zivotinja u napadu, bolje da imamo Yakubua nego Borinija Mnogo je bre Borini fizicki zaostao, pojesce ga svi CB.Ali moze da bude igrac za klupu. Znaci jedan napadac i to e to. Assaidi Suarez + napadac jedan.

                            Comment


                            • Michael Ngoo otputovao sa prvim timom u Skotsku, eto mu nagrade za odlicne partije u U21 timu.

                              U Skotsku nisu otputovali Suarez, Glendinho, Skrtel i Kapiten.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by C-Bosh View Post
                                Michael Ngoo otputovao sa prvim timom u Skotsku, eto mu nagrade za odlicne partije u U21 timu.

                                U Skotsku nisu otputovali Suarez, Glendinho, Skrtel i Kapiten.
                                Ako vala, zasluzio je. A bas sam hteo da vidim Assaidija na delu, ali jbg, pravila su pravila. Ovi glavni se odmaraju za Siti, ocigledno. Za sada o pojacnjima nista novo, od AJ-a nema nista, i drago mi je zbog toga, i navodno merkamo Staridza.
                                Last edited by Freshman; 22-08-12, 14:15.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X