Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.soymadridista.com/index.p...n-el-liverpool
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
      Ok so a trusted source has told me we are in discussions today with a agent of a PL striker , I am not allowed to give name sorry #lfc
      Anfield Mole ‏@AnfieldMole
      He is young and exciting and would cost about 10m #lfc
      Ko bi ovo mogao da bude?
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Sinkler?
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Ma nemojte se lozit. To bi mogo bit bendtner, a ako vam on dodje mogli bi na izlozbu magaraca lagano carol adam i ova bandera
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mozda je i Moses
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • "Brendan Rodgers is ready to bid £2.75 million on Omar El Kaddouri from Brescia. *RUMOUR*" S obzirom da sam citao da para nema, i da ce biti nesto ako prodamo Kerola, Adama, Kola... Treba ocekivati ovakve anonimuse.

              Comment


              • Zavisi sta podrazumeva pod "striker"... Moze vrlo lako biti Moses, on je inside forward, au koliko bi srecan bio... Ajnstajne, msm nemoj lupati brate, koji crni Bendtner... Ne znam ko bi jos mogao biti meta...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • I ja također mislim da je to Moses pogotvo jer je to ta cjena koje se spominjala za njeg.

                  Comment


                  • Eh kad bi bio Moses, samo da ne bude neki polovnjak.

                    Prema BBCu za Johnsona su zainteresovani Tottenham, Sunderland i Liverpool, dakle pojačana je konkurencija. I ovaj Tottenham posljednjih dana se povezuje sa nevjerovatnim brojem igrača, šta im je pred kraj prijelaznog roka.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Zadnjih 7 dana transfer roka će biti havarija

                      Comment


                      • Freshko samo kazem da ima i ta opcija da vam i onaj balvan dodje
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Izgleda da bi taj igrač od 10m mogao biti Sturidge.

                          http://www.metro.co.uk/sport/footbal...on-move-stalls

                          Pa dosta više tog Tottenhama, koji god igrač je na meti Liverpoola, odmah sutradan ga traži i Tottenham, treba držati ovo u tajnosti samo zbog njih.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • "Newcastle United will not raise their £12m offer for Andy Carroll and insist it is up to LFC whether they want to keep an unhappy player"
                            Treba prihvatiti! Ionako niko nece dati vise novca za njega u januaru, pogotovo ne posto presedi celu polusezonu. Valja se kupiti jos 2 igraca do kraj prelaznog roka.

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              "Newcastle United will not raise their £12m offer for Andy Carroll and insist it is up to LFC whether they want to keep an unhappy player"
                              Treba prihvatiti! Ionako niko nece dati vise novca za njega u januaru, pogotovo ne posto presedi celu polusezonu. Valja se kupiti jos 2 igraca do kraj prelaznog roka.
                              Ako prihvatimo, gubimo napadaca, a necemo imati dovoljno para za pristojnu zamenu. Malo je to, WH je nudio 17m...;) Ostaju Suarez i Borini kao jedini napadaci..

                              P.S. Kakav ti je to siganure, ala sam se istripovao, poceo da bijem po monitoru, i nmg da je ubijem...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ako prihvatimo, gubimo napadaca, a necemo imati dovoljno para za pristojnu zamenu. Malo je to, WH je nudio 17m...;) Ostaju Suarez i Borini kao jedini napadaci..

                                P.S. Kakav ti je to siganure, ala sam se istripovao, poceo da bijem po monitoru, i nmg da je ubijem...
                                Hahah full je, ja kad sam ga video isto poceo da bijem .. Izgleda da smo opet omanuli sezonu, ali ima pomaka i to velikog! Rodzers razdvaja sta valja sta ne valja. I iskreno, ako Stivi ne udje u formu za mesec dana, na klupu treba da ide, legenda je i sve ali mnogo je bio los i ne treba da nas koci. Karagera necu pominjati, covek je prespor. Daj da ova sezona bude prekretnica, a ja sam siguran da BR i ortaci skauti vec pomno prate igrace. Mozda se pojacamo na zimu. ALi ne treba zuriti nikako i dovoditi bilo koga 2 sata pred kraj prelaznog roka. Ali da ce doci krilo to je 100% gotova stvar, e sad ako nadju nekog napadaca pustice Kerola.

                                Comment

                                Working...
                                X