Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Van Strike View Post
    Mislim da bi to bio korak unazad. Gotivim Lovrena, bez obzira koliko je znao da pogreši. Mislim da je jasno da se mora ići po štopera, na duže, da i sledeće sezone bude uz VVDa. Ne da se Lovrenom krpi veliki problem.

    Primarno, štoper na kojeg može ozbiljno da se računa. Može i Lovren pogotovo ako se ispostave tačnim ove prognoze da će Gomez biti van terena mesecima.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ne verujem da ce ici po 2 stopera, cak ne mislim ni da ce kupovati, vec neko na pozajmicu. A stopera na duze ce juriti na leto.



      5 startera i rotacija

      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      Last edited by Brian McShtull; 12-11-20, 13:04.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ja nešto ne verujem da smo mi oterali Lovrena. Mislilm da je sam hteo da ode. Nije igrao ovde, a i mislim da je liga postala previše zahtevna za njega. I on je bio sklon povredama. Jednostavno je hteo verovatno neku malo sporiju ligu, gde bi mogao više da igra.

        Ne znam ni zašto bi hteo da se vrati.

        Složio bi se sa tobom Pixi oko pozajmice, da nismo izgubili 2 štopera na celu sezonu. Mislim da će Klopp da kupuje štopera na zimu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Salah ima koronu, a izgleda i Alison i Firmino. Dobro Milner je zdrav [emoji3]

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Taman su spremni do 22.

            Comment


            • Posle Salahove korone, najnovija vest. Robertson danas propušta utakmicu. Priča se o povredi. Ništa još nije potvrđeno, i nadam se da je samo odmor u pitanju...

              Deluje mi neverovatno da u par sedmica izgubimo 2 štopera i 2 beka, tj. celu prvu postavu..
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Što se tiče Škotske danas nema:
                David Marshall
                Stephen O'Donnell
                Declan Gallagher
                Scott McTominay
                ...
                Četvrtak je u smislu produžetaka i penala i fudbalskog rata koji je trajao satima bio praktično juče i bio bi zaista sulud potez selektora Škotske kada ne bi promenio 90% tima.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Javljaju za Robertsona i Henda da bi isto mogli da propuste mec protiv Lestera, neke manje povrede su u pitanju. Salah isto najverovatnije propusta Lester.
                    Kako bi bilo dobro da prekinu sezonu, i onda da se nastavi tamo u aprilu.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Čekaj, daleko je vikend. Ima vremena da se još neko povredi.

                      Cela zadnja linija povređena + kapiten + Salah. Još ako Fabinjo i Thiago ne budu spremni, stvarno veselo...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Evo updateovane liste povredjenih/kovidom zarazenih igraca. Najnoviji slucaj koji nije na listi Neco Williams, tako da ce Milner najverovatnije umesto Trenta. Eh kad bi imali 11 Milnera gde bi nam kraj bio.



                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 20-11-20, 01:18.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Liverpool FC -YNWA

                          Malo je ovakvih ljudina u danasnjem svetu fudbala. Uzor za svakog sportistu ili profesionalca u bilo cemu. Kod njega ne postoji "los dan" ili neraspolozenje koje utice da radi bez motivacije ono za sta je placen. U nekim fudbalskim domenima jeste limitiran ali ovakav karakter je najpotrebniji sampionskim ekipama, sto zbog davanja maksimuma na terenu, sto zbog davanja primera saigracima i unosenja psihicke stabilnosti i dobre hemije u tim.

                          James Milner: “I know I won't start every game but whenever and wherever I am asked to play I will."

                          Comment


                          • We all dream of a team of Millners
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Nek okači neko onu emisiju od Trenta i Robba, šteta da ne bude na temi. Robbo je isto vrhunski mentalitet, mnogo drag igrač. Svi deluju kao da "bi poginuli" za Klopa i verujumu 100%. I dalje mi je neverovatno kako je promenio mentalitet i atmosferu oko kluba. Klasa.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X