Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Mladjani Milner u punoj snazi.

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Alli is baaack! [emoji16] Samo se nadam da ga nisu prerano vratili...

        Šta je ovo...4-2-3-1, Firmino AMC?

        Alcantara ni na klupi...samo da se oporavi...

        Ajmo Jota, pokaži šta znaš. [emoji3]

        P.S. Šta se dešava sa Keitom?!


        Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
        Last edited by z0La; 24-10-20, 20:38.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nisam nigde nista procitao za Keitu [emoji848]

          Teska 3 boda, jasno je da necemo imati laganih utakmica na koje smo se navikli, ali ipak ocekujem da cemo dizati formu posle onog soka od Vile.

          Comment


          • Thiago poceo da trenira, bilo bi dobro da bude spreman za subotu protiv WHU.
            Pominje se Kabak za januar, mada ja sumnjam u to. Posto nas uvek povezuju sa igracima iz Nemacke koji se na kraju nikada ne dese.
            Ja pre mislim da ce neko doci na pozajmicu, nego da cemo kupiti dugorocno resenje. Van Dijk ulazi u 30. i ova povreda bi mogla da ostavi ozbiljne posledice na nastavak njegove karijere, tako da ne bih ja srljao sa stoperom. Bolje da se saceka letnji rok, i da se gleda neko ko ce biti tu stub narednih 5/6 sezona.
            A sto se tice igre poslednja dva meca, bas smo losi i morace to da se popravi sto pre, vezni red da se dovede u red, cak sam i za to da Williams mali igra stopera samo da ne bude promaja u vezi. WHU ce biti mnogo zajeban mec.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Nisam pratio Kabaka, tako da neam pojma o kome je reč.

              Što se tiče VVD-a, recimo da se oporavi skroz od ove povrede, bez posledica, ja i dalje mislim da u sebi ima bar 3 sezone na TOP nivou.

              I ako ćemo iskreno, nama su potrebna dva štopera u što skorije vreme(do juna sledeće god). Matip ne može jednu utakmicu da izdrži. Čovek je završio sa ozbiljnim fudbalom, to se vidi iz aviona. Potreban nam je ozbiljan, mlad štoper u januaru. A na leto da šutnemo Matipa, i da dovedemo još jednog štopera. VVD, novi štoper1, novi štoper2 i Gomez. To bi po meni bilo sasvim ok. Da ostavimo Fabinja na miru, da igra DM poziciju, kao što bi trebao. Ne možemo da budemo ozbiljan klub i da u sezonu ulazimo sa 3 štopera.

              Kakav tim očekujete večeras? Mislim da bi neko iz trojke napred mogao da ostane na klupi, čak možda i dvojica. Jota i Minamino u prvih 11. U odbrani bih možda odmorio Trenta. I da, ne bih previše opteretio Alisona. Možda je mnogo da ima 3 utakmice za 7 dana. Adrian večeras, a Alison protiv WH-a.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mislim da pocinju Shaqiri, Minamino i Jota, a ostalo manje vise isto.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Misliš da će zameniti svu trojicu napred?

                  Ne znam, mislim da jednog mora zadržati. Jota-Minamino-Salah?!

                  Šta ti misliš, koliko nam je štopera potrebno do kraja letnjeg prelaznog roka?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Uff ne znam sve zavisi od Van Dijka i kako se on oporavi. Jedan sad u januaru mora da se dovede, kabak je verovatno najjeftinije resenje.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Auuu, al je izmešao Klopp.

                        Opet 4-2-3-1. Minamino AMC...

                        Ne znam koliko je uigran ovaj napad, ali ako ništa imamo 5 izmena i jaku klupu.

                        Moram platiti onim lopovima 50 dinara da gledam preko klika tekmu...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Dave Maddock reporting that Fabinho’s hamstring isn’t as bad as feared. Grade1/2, so he will be back after the international break...
                          Ovo su juče izjavili. Što i nije tako loše. Da, propustio bi Atalantu, WH i Siti, ali bolje i to nego meseci van terena...

                          Da bi danas ovo objavili...

                          The echo saying it’s still not clear and it may still be longer...

                          He’s going for another scan.
                          Tako da...videćemo.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ovo su juče izjavili. Što i nije tako loše. Da, propustio bi Atalantu, WH i Siti, ali bolje i to nego meseci van terena...

                            Da bi danas ovo objavili...



                            Tako da...videćemo.
                            Verovatno se vraca Matip za WHU, a i Thiago bi trebalo da bude spreman.
                            Sada cujem da je Salah pod znakom pitanja, ali dobro napred imamo opcija.
                            Nadam se samo da cemo imati Matipa i Thiaga za Atalantu i Siti bar, ako ne mogu protiv WHUa da igraju.

                            Sent from my motorola one action using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Zašto bod? Pa imamo trojku napred, Henda i Ginija u sredini, Allisona na golu i bekove. Jota i Saciri da udju ako prigusti.

                                Uvek mozemo da idemo na gol vise. [emoji16]

                                Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X