Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I veceras je potvrdjeno, dva najbolja tima u Engleskoj su Liverpool i Liverpool u23.
    Slusao sam preko radija, i vidim da smo imali dosta poseda, svaka cast klincima. Mislim da treba za ozbiljno uzeti nastavak kupa, sledeci je Celsi.


    Last edited by Brian McShtull; 04-02-20, 23:55.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Mene iskreno briga za kup, ali ozbiljno.

      Dovoljno bežimo u ligi da bi mogli ozbiljno da se posvetimo LŠ. Ne moramo da biramo ono klasično liga ili LŠ. Idemo ozbiljno na oboje. Mislim da smo postali dovoljno ozbiljan klub za to.

      Niko ne pominje da smo pregrmeli onaj naš januarski period bez greške. Gde su svi očekivali ogroman pad, kao što sezone unazad i nalažu.

      Kakva je ovo mašina postala. Klopp je našao balans i ugradio mentalitet u njih.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Pa dobro i prosle sezone smo gurali na oba fronta, pritom su intenziteti utakmica bili jaci nego ove sezone. Ove sezone nas je najvise ubilo WCC, sve ostalo nam je islo na ruku i raspored i sve.
        FA cup je bitan trofej, i treba gurati sa Lalanom, Origijem, Minaminom, Shaqirijem, oni su svi zeljni fudbala.
        Adrian
        Williams Matip Lovren Milner
        Jones Keita Lallana
        Shaqiri Origi Minamino

        Ovaj tim moze da se bori za FA cup bez problema.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 07-02-20, 13:22.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • FA kup klinci i prvotimci kojima trebaju minuti na terenu. Ako to bude dovoljno protiv Čelzija u gostima, super.

          Nego, šta se dešava sa Hendersonom? Povampirio se totalno. Igra mnogo dobro. Ja sam iskreno oduševljen. Toliko je kritika dobijao ovih sezona, da sad kad konačno igra na vrhunskom nivou...nekako prolazi ispod radara. Ako ćemo iskreno, glavna karika na sredini terena trenutno.

          I ne bih da ga ureknem, ali i Ox je pronašao formu.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Izgleda ce Salah propustiti i pocetak sezone, s obzirom da postoji velika mogucnost da bude na OI sa Egiptom.
            A s obzirom da ce propustiti i veci deo januara a mozda i februara sledece sezone, treba razmisljati o nekoj ozbiljnoj zameni.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ozbiljna zamena je jedino Mbappe. Po mom misljenju, samo on dolazi u obzir. Sancho ne.

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  A ja odmah pomislio na Celsi i povratak
                  Ne mozete sve igrace da imate, ostavite nesto ostatku lige. Uzmete KDBa i Laporta, eventualno Mareza, i to je to
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    A ja odmah pomislio na Celsi i povratak
                    Ne mozete sve igrace da imate, ostavite nesto ostatku lige. Uzmete KDBa i Laporta, eventualno Mareza, i to je to
                    KdB je vec u zrelim godinama, nema on jos mnogo vremena. A sigurno ima zelju da osvoji LS, ako planira da ostane na ostrvu, jedini klub koji moze u naredne dve god da osvoji LS je Liverpul. Plus je kao klinac navijao za Liverpul.
                    Naravno sad pitanje koliko je Klopp uopste zainteresovan za to, ali verovatno ce traziti novi klub ako se ova kazna ne bude umanjila ili skroz ukinula.


                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ne odgovara on uopste Klopovom sistemu. To je jedan od najboljih veznjaka ikada, ali ovde ne pomazu ni Xavi, Iniesta, D. Silva itd (svi iz najboljih dana),u ovom sistemu nema trenutno boljih igraca od Henda i Ginija. Mnogo je potcenjen kvalitet nasih veznjaka, mnogi hvale odbranu i ubitacan napad ali retko ko obrati paznju na vaznost i funkcionalnost sredine u Klopovom sistemu.

                      To nisu veznjaci koji jednim pasom stvaraju gol, ali su igraci koji ne dozvoljavaju protivniku da igra fudbal. Protiv Liverpoola retko ko je igrao fudbal ove sezone. To su radilice koje savrseno pokrivaju sredisnji deo terena, umeju da uguse igru najboljih veznih kreativaca i potpuno je normalno da takvi igraci ne stvaraju leprsav fudbal.

                      Jesu VVD, Robertson i TAA sjajni igraci, ali naravno da bi imali upola manje clean sheetova da nemaju pit bulove ispred sebe.

                      Ovo je jedinstven sistem kakav fudbal nikada ranije nije video. Atraktivan, ubitacan, a sa druge strane veoma destruktivan.

                      KDB je igrac za Barsu ili Bajern.

                      Comment


                      • Kakvi smo bili u utorak?

                        Nek napiše neko nekoliko rečenica ako ga ne mrzi. Nisam gledao tekmu. Valjda ću revanš odgledati...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Neki stručnjaci ga zovu konobar, neki naučnici tvrde za njega da je kancer...., za mene je legenda


                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X