Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do juce su mecevi LS bili najbitniji i LS je bilo najelitnije i najbitnije takmicenje.
    Danas mecevi LS nisu bitni.
    U Maju LS ce opet biti najbitnije takmicenje.

    #kontinuitet

    Comment


    • Ne znam kako ti ne dosadi, ajmo ovako.
      LS jeste najvece klupsko takmicenje, ali izgubiti jedan meca nije jednako ispasti iz takmicenja. Napoli je svakako tesko gostovanje, pritom dobar broj nasih igraca je prosle nedelje odigrao dve utakmice sa reprezentacijom. Tako da ne vidim veliku potrebu da se iko preopterecuje, i mnogo nam je vazniji mec sa Celsijem u ovom trenutku. Takodje ako bih morao da biram PL ili LS u ovom trenutku PL.


      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Sredina....Henderson-Fabinjo-Milner...to mi se nesto i ne svidja. Ostalo sve standardno.

        Pricalo se da se ne zna da li ce Robertson biti spreman, ali ipak igra. Mislim da je trebao da ga odmori i stavi Milnera na beka. Andy zasluzuje pauzu...a ceka nas i Celzi u nedelju.

        Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Veoma loša sredina terena.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
            Veoma loša sredina terena.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Čestitke Klopu, potpuno zaslužena nagrada, neverovatna sezona za njega i Liverpool. Šta reći za posao koji je odradio otkada je došao, osim:

              Nadam se da će uzeti i PL, ima lepe šanse za to. Ako uzme, nazvati stadion po njemu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Bravo Klopponja. Zasluzio je majstor. Kakva transformacija kluba, nerealno.
                Sta se desi kad su vlasnici i trener na istoj talasnoj duzini. Savrsen spoj za napredak.

                Cestitke i Alissonu. Najbolji golman na svetu za 2019?

                Pixi, Alisson ti salje jedan [emoji16]

                Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Brendan Rodžers je svakako vukao poteze u pravom smeru, i on je doprineo današnjem Liverpulu nema nikakve sumnje.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • The curse of Divock Origi

                    Comment




                    • Evo da se povuče mala paralela. Čisto da se prisetimo gde smo u skorijoj prošlosti bili. Baš smo se napatili, uglavnom je bilo frustrirajuće navijati za Liverpool. Ovo mora biti najgorih 11 ikada. Ngog.

                      Kucamo na vrata zaboravljenih asova



                      Ne treba zabiraviti na klupi velikog Roya Hodgsona.
                      Deluje kao neki poster za horor film.

                      Hvala Klopu.
                      Attached Files
                      Last edited by mark !t zer0; 25-09-19, 16:59.
                      sloboda ili ništa

                      Comment




                      • Virgil 'Boom' Van Dijk

                        Ali kakva briljantna reakcija Manea hahaahahahha kralj.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Je li gledao neko tekmu u sredu? Pišu da smo u odbrani bili katastrofa, tj. klasičan Liverpul iz prošlih sezona.

                          Mada sam i primetio da ne briljiramo toliko u odbrani od početka sezone. Previše grešimo. Ima i do toga da nema Alissona na golu. Ne toliko zbog odbrana, Adrian tu odrađuje sasvim solidno...već zato što Adriana ne možemo da koristimo kao Alisona što se tiče pasa. Nema to samopouzdanje kao Alison i dosta je siromašniji u tom segmentu igre. A Klopp baš forsira da golman učestvuje u akcijama.

                          Ima i toga da igramo ofanzivnije i odbrana nam igra bliže sredini nego prošle sezone.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Je li gledao neko tekmu u sredu? Pišu da smo u odbrani bili katastrofa, tj. klasičan Liverpul iz prošlih sezona.

                            Mada sam i primetio da ne briljiramo toliko u odbrani od početka sezone. Previše grešimo. Ima i do toga da nema Alissona na golu. Ne toliko zbog odbrana, Adrian tu odrađuje sasvim solidno...već zato što Adriana ne možemo da koristimo kao Alisona što se tiče pasa. Nema to samopouzdanje kao Alison i dosta je siromašniji u tom segmentu igre. A Klopp baš forsira da golman učestvuje u akcijama.

                            Ima i toga da igramo ofanzivnije i odbrana nam igra bliže sredini nego prošle sezone.
                            Ne mogu da se slozim, u PLu smo dosta dobri. Nismo primili ni na jednoj utakmici vise od 1 gola, najmanje primljenih golova u ligi. Pritom je bilo 2/3 gola koja smo primili na glupost, kao onaj protiv Sotona kada im je Adrian poklonio gol.
                            Mislim da je u pitanju vise neka nonsalancija, cim je kriticno odmah to bude kompaktnije. Pa i u sredu, posle primljenog treceg gola , poslednjih 20-25min Salzburg koliko se secam nista ozbiljnije nije napravio u napadu.

                            Sve u svemu, najveci problem u zadnjoj liniji je promena nacina na koji se branimo, i verovatno ce biti jos kikseva dok se igraci ne usavrse u tome. Kod ovakvog nacina branjenja gola, mnogo je bitna komunikacija, pa ja ocekujem da kad se Allison vrati to bude dosta bolje, Adrian je previse uplasen. Cini mi se da i Van Dijk nije na fizickom nivou od prosle sezone, pritom covek igra svaki minut od kada je dosao u Liverpul, brutalan nivo je postavio, i pitanje da li ce njegovo telo to moci da izdrzi.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Slazem se sa Adamom.

                              Opustili su se previse pocetkom drugog poluvremena a Salzburg je bio u nekom naletu, desava se. Izracunat xG Salzburga je 1.45, stvorili su dve dobre sanse (od 80% i 40% realizacije), dok smo mi imali ukupan 2.35.

                              Nedostatak Alisona je primetan ali ne zbog lose igre Adriana vec zbog ociglednog manjka samopouzdanja u zadnjoj liniji. Ali sto kaze Adam, kada prigusti ekipa se stabilizuje i najcesce rutinski privede mec kraju.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ne mogu da se slozim, u PLu smo dosta dobri. Nismo primili ni na jednoj utakmici vise od 1 gola, najmanje primljenih golova u ligi. Pritom je bilo 2/3 gola koja smo primili na glupost, kao onaj protiv Sotona kada im je Adrian poklonio gol.
                                Mislim da je u pitanju vise neka nonsalancija, cim je kriticno odmah to bude kompaktnije. Pa i u sredu, posle primljenog treceg gola , poslednjih 20-25min Salzburg koliko se secam nista ozbiljnije nije napravio u napadu.

                                Sve u svemu, najveci problem u zadnjoj liniji je promena nacina na koji se branimo, i verovatno ce biti jos kikseva dok se igraci ne usavrse u tome. Kod ovakvog nacina branjenja gola, mnogo je bitna komunikacija, pa ja ocekujem da kad se Allison vrati to bude dosta bolje, Adrian je previse uplasen. Cini mi se da i Van Dijk nije na fizickom nivou od prosle sezone, pritom covek igra svaki minut od kada je dosao u Liverpul, brutalan nivo je postavio, i pitanje da li ce njegovo telo to moci da izdrzi.
                                I slažem se i ne slažem.

                                Nisam mislio na statistiku primljenih golova. Više neko zapažanje. Prvo što sam primetio je da više gubimo lopte na sredini i stvaramo kontre. Mnogo više nego prošle sezone. Bilo da su to loši pasovi(kojih je mnogo) ili gubljenje lopte. Drugo ta organizacija igre(ali to baš ima do Alissona, vidi se da fali da pomogne prilikom presinga na našoj polovini). Kad pokušavamo pasom da pobedimo presing pa lopta dođe do Adriana koji izbije loptu 20 metara i odmah oni imaju opasan napad. Mnogo takvih situacija u poslednje vreme. Treće je što su igrači često van pozicije, što se može pripisati ovoj maloj modifikaciji taktike Kloppa, pa se još uvek privikavaju.

                                Ali se slažem sa tobom i Limunom da čim je kritično, podigne se nivo igre u odbrani i sve to deluje bolje. Tako da, moguće da je to do opuštanja i nonšalancije.

                                Sve u svemu nisam nezadovoljan, daleko bilo. Ali čisto sam primetio neke stvari.

                                Što se tiče Virgila, mislim da je nastavio gde je bio prošle sezone. Koliko se samo puta našao na pravom mestu u pravo vreme ove sezone. To se ne primećuje na prvu, ali u 90% slučajeva je on taj koji spreči taj jedan pas protivnika koji ih deli od gola.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X