Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Originally posted by z0La View Post


      Tih si mi Pixi. Gde je slavlje?

      Svaka mu čast. Najbolje uložene pare ikad.
      Ma jebes pare, on za nas nema cenu, i da smo ga platili 1milijardu bilo bi worth.
      Mene samo boli sto mnogi ljudi potcenjuju Virgila, i generalno ne dobija dovoljno respecta za ovo sto radi. Covek je na ovom nivou godinama u nazad, samo niko to ne zeli da vidi. Da je u Realu bila bi druga prica, ali polako dobija ono sto zasluzuje, sledeci je ballon d'or, pa dogodine opet sve isto u krug.


      Inace imamo najboljeg stopera na svetu, najboljeg golmana na svetu i najbolji napad na svetu, jos samo veznjaci da prestanu da se povredjuju tu prevashodno mislim na Keitu pa da dominiramo i ove sezone u LSu.

      Last edited by Brian McShtull; 29-08-19, 21:35.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Hhahahahah. Zajebavam se. E ne može čovek ništa više da kaže.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Uzima to Virgil.

            Nego, šta mislite o onoj situaciji sa Maneom na kraju tekme?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Salah je krajnje antipatičan lik, tako da me reakcija Manea nimalo ne čudi.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Sreca pa je pauza a ne gostovanja Napoliju i Celsiju gde bi nepovoljniji rezultati ostavili dublji trag na atmosferu.

                Ako nastave ovakvom igrom i rezultatima, prelezace te boginje. Mane ce davati golove, Salah odigravati lopte a Firmino vise Maneu. I zaboravice se.
                Ako nastavi ovako Salah a to se poklopi sa losijim rezultatima u tezem rasporedu koji sledi..
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Mene ne brine mnogo Maneova reakcija, zeljni su i Salah i on zlatne kopacke. Imao je i Firmino dve situacije gde je bilo bolje da prosledi loptu.

                  Mislim da bi Salah dodao da je bilo pitanje pobede.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Uzima to Virgil.

                    Nego, šta mislite o onoj situaciji sa Maneom na kraju tekme?
                    Daj boze, da bude tako. Ako se da Mesiju onda nagrada gubi smisao, treba je dodeliti jednom i dok Messi ne prestane sa fudbalom nema logike dodeljivati tu nagradu. A ako se gleda ko je kakvu sezonu imao, onda mora Virgil da uzme.

                    Taj incident ako se moze tako nazvati, mi jos vise povecava vaznost Firmina u ovoj ekipi, Firmino i Van Dijk su stub ove ekipe bez njih dvojice ne bi bilo nicega. Manea i Salaha cemo lako zameniti, sta cemo kad ode Firmino, toga se ja plasim.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ne znam, što se tiče incidenta, ja mu ne bi pridavao toliko važnosti. Koliko sam samo puta video da se Hendo i Robbo svađaju na krv i nož. Pa eto čak su se i VVD i Klopp raspravljali posle jedne tekme. Sve je to normalno. Emocije su visoke.

                      Ipak oni provode svaki dan zajedno. Svaka situacija se brzo reši. Glave se ohlade i slično.

                      Što se tiče Firmina, totalno se slažem. On je uvek bio važan, ali sad je postao glavni u napadu, bar meni. Koliko se samo izvlači tokom tekme. Češće ga vidim oko sredine nego u špicu. Mislim da on preuzima odgovornost glavnog kreativca u timu. To se vidi kad ne znamo kako da probijemo, on se izvuče i napravi višak i poremeti odbranu. Ponekad je previše ležeran, ali uglavnom mu je svaki potez na mestu. Sve ima svrhu. Baš dobro čita igru.

                      Neće on nigde dok je Klopp tu, to je bar jasno. Mislim da mu je Bobi omiljeni igrač pored VVD-a. Ne bi ga pustio da ode, nema šanse.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • Brutalno kakav side pass ima, od ovoga najvise Trent profitira.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Odgledah samo prvo poluvreme. Ko bi rekao da su nam nekad ove tekme gde jurimo preokret bile problem? [emoji16]

                              Bobi je madjija. WC igrac.

                              Procitah da ce Alisson biti van terena jos neko vreme, a da se Nabi vraca uskoro.

                              Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ja bih sad odmorio Virgila i Ginija u utorak, napred bih bacio Brewstera umesto Firmina koji moze da udje u drugom. Bez velikih tenzija, moze to i da se izgubi nebitan mec.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X