Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Nesto Klop u poslednje vreme cesto govori o tome sta ce raditi posle Liverpula.. Uopste nije vreme da se to pominje. Mozda mu je to neki mind game.

    Ne mogu trenutno da zamislim trenera u Liverpulu koji bi bolje radio posao od Klopa.
    Xabi Alonso posle Kloppa.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ma ne Alonso, zna se ko se kali u komšiluku da nasledi Klopa. Toliko je logično i prirodno, da nema greške da ne bude tako.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Xabi Alonso posle Kloppa.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        Super je Xabi, ali mesto ce uvek pre biti otvoreno za jednog jedinog. Da napokon osvoji PL.

        Comment


        • Nema nista od Stivija, jedino da bude pomocnik Xabiju u Liverpulu. Ne znam koja je fora sada, sto svi bivsi igraci hoce da budu treneri.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pixi, to se mora desiti. To je sudbina. Možda eventualno ne sada, ali nekada sigurno.

            Stivi će se vratiti da trenira Liverpul. To ti je jednostavno ona priča koja mora da se desi. Sad da li će biti uspešna ili ne videćemo, ali će biti najlepša moguća.

            Što se tiče Kloppa, ne želim da razmišljam šta posle njega. Biće on još tu. Pa on je iz Dortmunda otišao kad je shvatio da nema šta više da ponudi i da je došlo do zasićenja. Kod nas svakako ima još šta da ponudi. Tek smo na vrhuncu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Nema nista od Stivija, jedino da bude pomocnik Xabiju u Liverpulu. Ne znam koja je fora sada, sto svi bivsi igraci hoce da budu treneri.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              A šta da radi kada je ceo život u fudbalu, prirodno je da nastavi u toj sferi kada završi igračku karijeru, barem meni..

              Comment


              • Ma nego šta. Tu je samo pitanje ima li kefalo i volju za trenera. To je prirodan tok. Ako si inteligentan, želiš da nastaviš da učiš posle kraja fudbalske karijere, a ceo život si u igri...što ne bi bio dobar trener.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  A šta da radi kada je ceo život u fudbalu, prirodno je da nastavi u toj sferi kada završi igračku karijeru, barem meni..
                  Da u pravu si, velika vecina fudbalera ce ostati u fudbalu, da li kao sportski direktori, pomocnici itd itd i to je sasvim prirodno.
                  Ali da bi vodio jednu ekipu moras imati mnogo drugih kvaliteta pored same materije.
                  Evo primer Ole, on je skroz gotivan i sve je to lepo cela ta prica, ali on prosto nije kalibar za vodjenje jednog od najvecih klubova na svetu niti ikada mislim da moze biti tako nesto.

                  Voleo bih ja da Stivi dodje i uzme PL, ali koliko sam ja skontao sudbina je da on ne uzme PL. Svakako cela ta prica mi se ne svidja, zato sto je na silu, neka on prvo uradi nesto u tom poslu pa cemo onda pricati o njemu, kao i za Xabija za koga mislim da ima potencijal da bude u vrhu.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • U 6 je žreb za LŠ. Koga bi voleli da izvučemo? Verujem da ne može biti gore nego prošle sezone....ili ipak grešim?



                    Moja želja - Real, Olimpijakos, Zvezda(da se opet ide u BG)

                    Kako mislim da će biti - Atletiko, Valensija, Slavija.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post

                      Kako mislim da će biti - Atletiko, Valensija, Slavija.
                      Ne moze ovo, nije po pravilniku.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Ne moze ovo, nije po pravilniku.
                        Tačno, dobro zboriš.

                        Neka bude onda Atletiko, Lion i Slavija.

                        Lion ili Lever, jedan od ta dva će doći.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Može lako koska da upadne, ima u svim šeširima opasnih klubova.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Odlican zreb, necemo putovati u Rusiju, necemo se mnogo cimati oko grupne faze. PL je prioritet.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Napoli, Salcburg i Genk. Solidna grupa.

                              Ponadah se da će opet Zvezda. Malo je falilo.

                              Biće klanje sa Napolijem, pogotovo zbog prošle sezone. Biće napeta atmosfera.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment




                              • Tih si mi Pixi. Gde je slavlje?

                                Svaka mu čast. Najbolje uložene pare ikad.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X