Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo onako, više loše no dobro.
    Drugo totalno suprotna priča. Dva puta ste pogađali okvir gola + Bravo hipnotisao Salaha u izglednim situacijama.
    U nastavku je do izražaja došla vaša bolja fizička sprema gde ste totalno bili izdominirali u odnosu na Građane .
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 04-08-19, 19:58.

    Comment


    • Hvala RPZ.

      paul joyce@_pauljoyce

      Simon Mignolet set to join Club Brugge. Due to undergo medical tomorrow. Liverpool will look to sign a new No2.

      Mignolet fee €7m rising to €9m with achievable bonuses
      Ode i ovaj dinosaur.

      Imao je dobrih i loših momenata, nije on kriv što je prosek golman. Ali hvala mu na profesionalizmu. Puno sreće u nastavku karijere.

      paul joyce@_pauljoyce

      Liverpool set to sign Adrian, ex West Ham goalkeeper, to replace Simon Mignolet.
      @TimesSport
      Dobra zamena.

      Jeeeeeeeeee, konačno transfer.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ne moze Salah bez Manea nista, Mane navuce na sebe 3 igraca i otvori prostor za Salaha. Mada Salah izgleda kao da je u top formi, jeste bio sebican dosta ali je nekoliko puta prosetao celu odbranu Sitija. Salah puca od samopouzdanja, ubijace on ove sezone. Firmino isto sasvim solidno, jos nisu dostigli nivo koji se trazi, ali se vidi da igraju sa mnogo samopouzdanja. Henderson i Gini se nisu videli, to je bio i najveci problem. Posle kad smo promenili formaciju kad su usli Ox/Lallana/Keita i Shacirovic, otvorilo se mnogo vise prostora mnogo smo bili opasniji.
        TAA jos nije fizicki dovoljno spreman, i nekoliko puta je ispao, Gomez pomalo nesiguran, Robbo i VVD su masine.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Voleo bih da je Liverpul bio aktivniji što se zvučnijih pojačanja tiče. Naročito u napadu i na poziciji plejmejkera. Treba im pravi centarfor i graditelj igre. Sada kada su šampioni Evrope bilo bi im lakše da dovedu dobre igrače. Trebalo se to iskoristiti.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Ako je istina da je Eriksen dostupan za 60 miliona, evo već sad bih otišao tamo sa 70 i kupio ga. Za takvu klasu, ovo je sitnica cena.

            Da ga stavimo da igra neku polu10 i mirni smo što se tiče tima.

            Mane-Firmino-Salah
            Eriksen
            Keita-Fabinjo

            Madreeee mia...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Steta da nismo doveli rezervne bekove.
              Sessegnon cini mi se za 25-30 milki ode u Totenhem
              You'll never walk alone!

              Liverpool <3
              AC Milan <3
              Atletico Madrid <3
              Crvena zvezda <3

              Comment


              • Ja samo ne mugu da vjerujem da Klop i ove godine racuna na Lalanu.

                Steta sto nismo ojacali ovaj tim u ovom prelaznom roku. Fali po igrac u napadu, sredini i na bekovskim pozicijama. Ali dobro valjda Klop zna sta radi.

                Comment


                • Originally posted by SOMI View Post
                  Ja samo ne mugu da vjerujem da Klop i ove godine racuna na Lalanu.

                  Steta sto nismo ojacali ovaj tim u ovom prelaznom roku. Fali po igrac u napadu, sredini i na bekovskim pozicijama. Ali dobro valjda Klop zna sta radi.
                  Ne znam da li si gledao pripremne meceve, ili mec protiv Sitija. Ali Lallana izgleda odlicno, samo da ga zaobidju povrede, moze da bude odlican sa klupe. Rotacija u vezi nam je najbitnija, Ox/Keita/Lallana su kljucni igraci ove sezone kao sto sam i pisao.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ne znam da li si gledao pripremne meceve, ili mec protiv Sitija. Ali Lallana izgleda odlicno, samo da ga zaobidju povrede, moze da bude odlican sa klupe. Rotacija u vezi nam je najbitnija, Ox/Keita/Lallana su kljucni igraci ove sezone kao sto sam i pisao.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Gledao sam ali to su prijateljske utakmice kad se timovi ne forsiraju toliko, mec sa sitijem je nesto drugo. Ne znam, meni Lalana uvijek djeluje smotano nekako, ima taj neki "roling" koji pokusava stalno i tu neku borbenos ali mislim da nije kalibar za Liverpul. Vjerujem da mu je ovo poslednja sansa u Liverpulu.

                    Comment


                    • Ne bi me iznenadilo da Milner bude na golu u sredu, s obzirom da nam je i treci golman povredjen. A Alison moze da bude povredjen od 10 dana do 3meseca, u zavisnosti od ozbiljnosti povrede, ali onako kako je on objasnio sta je osetio nije dobro.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Sasvim solidna partija Origija sinoc. Odlican ce biti za rotaciju. Nije se osecao nedostatak Manea u napadu u prvom pol.

                        Mogao bi biti pravi boom ove sezone.

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Ne stižem sad ništa da ispratim. Šta bi za Allisona na kraju? Jel ozbiljno?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nekoliko sedmica oporavka (4-8 sedmica).

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X