Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Daj Pixi, baci neki koment.

          Od tebe sam navikao na surovi pesimizam. Daj neki ultra pozitivni post, iznenadi me.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Daj Pixi, baci neki koment.

            Od tebe sam navikao na surovi pesimizam. Daj neki ultra pozitivni post, iznenadi me.
            Jos sam mamuran da bih bilo sta komentarisao, mec je bio debilan. Debilno je to sto se mec nije igrao pre 15dana, nego su igraci mesec dana bili bez meca i onda ocekujes neku utakmicu. Imali smo dosta srece sinoc, i hvala bogu da je tako, ovo je moralo da se osvoji.
            Gledaj paradu pusti me komentarisanja...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ne vezano koga voliš ili ne, simpatišeš ili ne simpatišeš, ako si čovek, ne možeš ostati nem bez emocija na zagrljaj kapitena Hendersona i oca, koji je dobio glavnu životnu bitku i savladao kancer grla.
              Priznajem, zasuzile mi oči...

              Comment


              • Kakva noc
                Last edited by z0La; 02-06-19, 19:41.

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Jos sam mamuran da bih bilo sta komentarisao, mec je bio debilan. Debilno je to sto se mec nije igrao pre 15dana, nego su igraci mesec dana bili bez meca i onda ocekujes neku utakmicu. Imali smo dosta srece sinoc, i hvala bogu da je tako, ovo je moralo da se osvoji.
                  Gledaj paradu pusti me komentarisanja...
                  Evo pitanje za tebe što su Karagera pitali sinoć.

                  Kad bi morao da biraš između VVD-a i Kloppa, koga bi izabrao?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Klopp naravno, zar je stvarno neko postavio to pitanje?
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Klopp naravno, zar je stvarno neko postavio to pitanje?
                      Odgovorio čovek da bi pre uzeo Kloppa.



                      Spoiler




                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma Liverpul ima najgore navijace u Engleskoj, nego postoji taj hype oko Enfilda.

                        Ne samo sto cutimo 90min svaki mec, nego smo i stoka najveca guramo ljude u bazen ubijamo ljude, mi smo vise ubice nego navijaci.




                        Pre ovog meca smo maltene izgubili titulu, i bili -3 protiv Barselone, najgori navijaci na svetu nema sta.

                        Last edited by Brian McShtull; 02-06-19, 20:37.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ova je najbolja




                          Ali ja sam sinoc bio opasan, jedva je Origi primio loptu, a ja vec poceo da slavim gol, ortaci me gledaju kao da sam poludeo, a onda ga ovaj zabija. Toliko sam siguran bio u njegov sut

                          Comment


                          • Odlično izgleda. Vizuelno.

                            Inače, Zola promenio avatar ne mogu da se naviknem, dobro mu stoji. Kao kada neko ima dugu kosu pa se pošiša na kratko pa ti treba vremena da se navikneš.

                            Da li će vam Origi dobiti značajniju ulogu sledeće sezone, ili?

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Odlično izgleda. Vizuelno.

                              Inače, Zola promenio avatar ne mogu da se naviknem, dobro mu stoji. Kao kada neko ima dugu kosu pa se pošiša na kratko pa ti treba vremena da se navikneš.

                              Da li će vam Origi dobiti značajniju ulogu sledeće sezone, ili?
                              Kad pomenu Origija, on je u januaru bio na 24h od transfera u Huddersfield...

                              @Adam Da li stvarno verujes da navijaci drugih klubova ne bi znali da proslave uspeh...

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Odlično izgleda. Vizuelno.

                                Inače, Zola promenio avatar ne mogu da se naviknem, dobro mu stoji. Kao kada neko ima dugu kosu pa se pošiša na kratko pa ti treba vremena da se navikneš.

                                Da li će vam Origi dobiti značajniju ulogu sledeće sezone, ili?
                                Ja to menjam samo jednom godišnje, ili svake druge godine.

                                Ali morao je Klopp da se ispoštuje, zaslužio je.

                                Da si me pitao pre 3 meseca za Origija, rekao bih ti da nema šanse, ali ovako sad...ne znam. Staridz definitivno ide, a priča se da dovodimo napadača.

                                Nisam siguran da je ovih par golova(iako su mnogo važni) ubedilo Kloppa da mu Origi bude drugi špic. Ako pojurimo stvarno Vernera, onda je Origi definitivno 3. izbor.

                                Ne bi me čudilo da prodamo Staridza i Origija, a dovedemo Vernera i prebacimo malog Brewstera iz akademije kao 3. špica. Mislim da Origiju neće biti dovoljno da bude i sledeće sezone treća opcija.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X