Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam ja gde bi Fekir igrao u Liverpulu, nekako mi nije realno da igra sa Salahom i Maneom. Ne uklapa se on uopste u nasu formaciju. A opet sa druge strane na tim pozicijama smo najtanji, nego sreca da se Mane i Salah bas retko povredjuju.

    Werner ne verujem da bi hteo da bude rotacija, on meni nikad ne bi igrao pre Firmina, tacnije ne postoji napadac koji bi mi igrao pre Firmina.
    Mnogo je bitan ovaj rok, ali mnogo ce biti tesko odraditi ga kako valja. Generalno mi prvih 11 imamo i tu tesko da mozemo da dovedemo nekoga ko ce biti upgrade. A mnogo je tesko dovesti nekog dobrog igraca koji ce da ti bude rotacija. Brandt mi se uopste ne svidja, a ovog drugog klinca nisam ni gledao.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ne znam ja gde bi Fekir igrao u Liverpulu, nekako mi nije realno da igra sa Salahom i Maneom. Ne uklapa se on uopste u nasu formaciju. A opet sa druge strane na tim pozicijama smo najtanji, nego sreca da se Mane i Salah bas retko povredjuju.

      Werner ne verujem da bi hteo da bude rotacija, on meni nikad ne bi igrao pre Firmina, tacnije ne postoji napadac koji bi mi igrao pre Firmina.
      Mnogo je bitan ovaj rok, ali mnogo ce biti tesko odraditi ga kako valja. Generalno mi prvih 11 imamo i tu tesko da mozemo da dovedemo nekoga ko ce biti upgrade. A mnogo je tesko dovesti nekog dobrog igraca koji ce da ti bude rotacija. Brandt mi se uopste ne svidja, a ovog drugog klinca nisam ni gledao.

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Pa zar mi nismo bili na ivici da kupimo tog Fekira? Dečko je slikan u našem dresu i bio spreman da bude promovisan. Jedino što je sprečilo kupovinu je bilo to loše koleno i da nismo bili spremni toliko para da damo za nekoga sa oštećenim kolenom.
      Znači da je Klopp hteo Fekira i da je imao plan za njega.

      Što se tiče Wernera, on ne mora da bude samo rotacija. On može da bude napadač koji daje Kloppu plan B u napadu, drugu formaciju. Može da promeni formaciju kad želi i stavi Wernera u špic, a Firmina na 10ku. Imaćemo verovatno najmanje 50ak utakmica u sezoni. Ako odigra 25+ utakmica u prvoj sezoni, ne znam što bi bio nezadovoljan. A ako se pokaže dobro, eto ga u sledećoj sa još većom brojkom.
      Werner je dobar špic, ali nije Ronaldo pa da zna da ima zagarantovano mesto. Od njega se očekuje da se bori za mesto.

      Što se tiče Brandta, ne znam što ti se ne sviđa? Igrački kvaliteti, ili nešto drugo? Pojasni malo bolje ako želiš.
      Ja mislim da za 25 miliona ne možemo naći boljeg igrača koji će pristati da bude rotacija Salahu i Maneu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        A od Fekira se definitivno odustalo?


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
        Ne zna se još ništa Giggsy. Ja mislim da bi ga Klopp uzeo kad bi bio jeftiniji.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Pa zar mi nismo bili na ivici da kupimo tog Fekira? Dečko je slikan u našem dresu i bio spreman da bude promovisan. Jedino što je sprečilo kupovinu je bilo to loše koleno i da nismo bili spremni toliko para da damo za nekoga sa oštećenim kolenom.
          Znači da je Klopp hteo Fekira i da je imao plan za njega.

          Što se tiče Wernera, on ne mora da bude samo rotacija. On može da bude napadač koji daje Kloppu plan B u napadu, drugu formaciju. Može da promeni formaciju kad želi i stavi Wernera u špic, a Firmina na 10ku. Imaćemo verovatno najmanje 50ak utakmica u sezoni. Ako odigra 25+ utakmica u prvoj sezoni, ne znam što bi bio nezadovoljan. A ako se pokaže dobro, eto ga u sledećoj sa još većom brojkom.
          Werner je dobar špic, ali nije Ronaldo pa da zna da ima zagarantovano mesto. Od njega se očekuje da se bori za mesto.

          Što se tiče Brandta, ne znam što ti se ne sviđa? Igrački kvaliteti, ili nešto drugo? Pojasni malo bolje ako želiš.
          Ja mislim da za 25 miliona ne možemo naći boljeg igrača koji će pristati da bude rotacija Salahu i Maneu.
          Pisali smo vec o tome, da bi Fekir bio starter morali bi da menjamo formaciju, a ja njega ne vidim u trojci u vezi. Sad pitanje koliko je bilo istine u celoj toj prici oko Fekira.
          Takodje sto se tice Wernera, opet bi bio sto ti kazes plan B. Ne znam da li bi on hteo da bude plan B.
          Brandt mi se ne svidja, uvek kad sam ga gledao kasnio je sa odlukama, ne znam nekako mi je dosta usporen pojma nemam. Al kao zamena za Milnera moze sto se mene tice.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Koliko se sećam predsednik Liona Ola stopirao transfer Fekira na Enfild u zadnjem trenutku...

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Pisali smo vec o tome, da bi Fekir bio starter morali bi da menjamo formaciju, a ja njega ne vidim u trojci u vezi. Sad pitanje koliko je bilo istine u celoj toj prici oko Fekira.
              Takodje sto se tice Wernera, opet bi bio sto ti kazes plan B. Ne znam da li bi on hteo da bude plan B.
              Brandt mi se ne svidja, uvek kad sam ga gledao kasnio je sa odlukama, ne znam nekako mi je dosta usporen pojma nemam. Al kao zamena za Milnera moze sto se mene tice.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Što se tiče Fekira, mislim da nema ništa od toga. Jedino ako je jeftin i slično.

              Što se tiče Vernera, iako je Firmino car, valja imati i dobrog špica koji ti nudi nešto drugačije. Staridz odlazi, a Origi je još neizvestan. Ostajemo baš uskraćeni za pravog špica. Klopp voli 4-2-3-1, tako da me ne bi čudilo da dođe Verner i da vidimo povremeno Firmina na 10ku, a ovaj na špica. Potrebna nam je dubina. Bar 2 igrača u napadu (krilo i špic).

              Ne znamo mi kakva je motivacija Verneru. Možda on misli da ima šansu da se probije. Mislim da bi mu Liverpul bio pravi potez za napredak u karijeri. Možda poludi pa postigne 20+ golova u prvoj sezoni. Samo mislim da bi bio odlična opcija. Pravi igrač za nas. Radilica, brz, brutalno oseća prostor.

              Što se tiče Brandta, ništa ti se on ne razlikuje od OX-a. I on je često kasnio sa odlukama, birao pogrešne i slično. Na Kloppu je da ga oblikuje. U pravim je godinama i došao bi kod savršenog trenera. Ono što sam ja gledao pred kraj ovog prvenstva je bilo odlično od njega. 25 miliona je baš jeftino po meni.

              Inače, penim da vidim Keita-Fabinjo-OX sredinu sledeće sezone.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Izgleda da ce se nekima zelja ispunit, Brandt najverovatnije ide u Dortmund, zeli da ostane u Nemackoj.

                Comment


                • Sto voli Klop odvesti igrace na mini letovanje pred bitne meceve, pa to ti je. Ne secam se da ijednog takvog
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Sto voli Klop odvesti igrace na mini letovanje pred bitne meceve, pa to ti je. Ne secam se da ijednog takvog
                    Obicno kad se vrate sa tih hot destinacija ne znaju gde se nalaze.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Išli smo u tu Marbelu i pred prošlo finale LŠ-a.

                      Ali ajde, ove sezone je bar to finale u Španiji, ista klima i to..tako da ima više logike.

                      Verujem da je bolje napuniti baterije na nekom poluostrvu u Španiji, nego u sumornoj Engleskoj.

                      Neće biti tamo do početka tekme, već samo 5-6 dana.

                      Firmino počeo da trenira.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma ja tu vidim vise mana nego prednosti. Gubis trenazni ritam i fokus na mec. Umesto da nogama budu tamo gde provode preko 320 dana godisnje a mislima u mecu oni odose na mini letovanje sa nogama u bazenima i moru a glavom na suncu. Znam i da se tamo trenira i misli o mecu ali ni blizu kvalitetno kao sto bi to bio slucaj u Engleskoj
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Brandt u Dortmundu, mnogi Nemci sa kojima nas povezuju kontam da nikada nisu ni bili u prici. Al dobro ovaj mali mi nije nista specijalno.
                          A da ga je Klopp stvarno hteo, dosao bi on kod nas...

                          Ja bih ovom malom dao sansu, da bude rotacija.
                          Last edited by Brian McShtull; 22-05-19, 16:41.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Liverpool bi morao da pronjuška situaciju sa Ceballosom. To bi izašlo 40-50 miliona a u Klopovom sistemu bi bio više nego dobar.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Liverpool bi morao da pronjuška situaciju sa Ceballosom. To bi izašlo 40-50 miliona a u Klopovom sistemu bi bio više nego dobar.
                              Nemamo ga gde. Na sredini je već gužva. Imaš Fabinja, Ox-a, Keitu, Ginija, Hendersona i recimo još sezonu Milnera. Previše ljudi da bi kupovali još jednog.

                              Trebaju nam špic, krilo i levi bek.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mlad, a neće Henderson i Milner igrati zauvek, a hvala Bogu ima i utakmica za odmarati u PL i LŠ, intenzitet ogroman. Mislim da će ga Real dati imaju druge planove, to će biti kradja. Ne bi me čudilo da City ode po njega ili neko tako, čisto da ga imaju jer može da eksplodira.

                                Sad vidim Tot zagrizao za njega. Koliko pametno posluje klub au.
                                Last edited by Cassius Clay; 22-05-19, 22:39.

                                Comment

                                Working...
                                X