Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Misliš da će ostaviti Hendersona na klupi u derbiju, posle onako dobre tekme protiv Napolija? Baš teško...
    I Fabinho je odlicno odigrao 2 prethodne utakmice, videcemo...

    Comment


    • Michael Edwards, Jürgen Klopp and FSG have three “fundamental” transfer policy rules..


      To je to. Kloppova je prva i poslednja. Ovo što FSG ne bi ispunio neku želju Kloppu,da...važi...

      Uglavnom, FSG može da daje preporuke i slično, ali ako Klopp neće, mogu da se slikaju.

      Svako radi svoj posao, i to se u klubu oseća.

      Tako da sam još više ubeđen, da su čekali Klopovo "DA", kad su prodavali Koutinja. Kad je Klop dao zeleno svetlo, tek su onda prodali igrača.
      Last edited by z0La; 14-12-18, 17:33.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zola ja se pitam za transfere, kakav crni Klopp, ja posaljem FSGu listu zelja i oni moraju da mi ispune.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Zola ja se pitam za transfere, kakav crni Klopp, ja posaljem FSGu listu zelja i oni moraju da mi ispune.
          I nisu se poslušali kad si rekao da ne dovode Salaha i Alisona
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Kad su mi ispunili najboljeg stopera svih vremena, dao sam im prostora da nesto sami odrade.

            Edit:
            Originally posted by bici View Post
            I nisu se poslušali kad si rekao da ne dovode Salaha i Alisona
            Elem da se vratimo u realnost, ja svoje greske priznajem. A prisetimo se sta si ti pisao za VVDa, i ne samo ti vec i dobar deo foruma. Da on sam nece nista resiti u odbrani Liverpula.

            Liverpul od dolaska VVDa, je primio najmanje ligaskih golova u evropi(racunajuci 5 najjacih liga), sta mislis ti o tome?
            I da li se secas one rasprave u Utd temi, kada sam pisao kako je VVD najbolji stoper u PLu, jos dok je bio u Sotonu. Gde su svi pricali kako su Baji i Smoling bolji stoperi, pogotovo je Baji bio tada u modi.
            Pre nego sto terate druge forumase da jedu govna, pojedite svoja.
            Last edited by Brian McShtull; 15-12-18, 12:59.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Klajn u prvih 11

              Comment


              • Bolje da je Moreno startovao, Klajn je ofanzivno nesposoban.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment




                • Opa, sredina koju svi želimo. Izgleda Klopp sve više veruje Fabinju, čim mu daje u ovakvoj tekmi priliku od početka.

                  Videćemo kako će se Klajn snaći.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Mislim da je ovo najbolja moguca postava od raspolozivih igraca.

                    Comment


                    • Klajn i Lovren su slabe tacke...ako oni budu bar pristojni ovo bi trebalo da bude "walk in the park"...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Klajn je u defanzivi uvek bio solidan. Njega zeza ofanzivni deo.

                        Milner povređen, inače bi on igrao beka verovatno.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Klajn je u defanzivi uvek bio solidan. Njega zeza ofanzivni deo.

                          Milner povređen, inače bi on igrao beka verovatno.
                          Pa bas zato, zar ti ocekujes da ce Junajted nas da napadne? Moreno bi ovde bio mnogo korisniji...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Nije Fabinjo Klopov stil igraca.

                            Comment


                            • Fabinjo pokidao...ali mene fascinira Robertson, pratim fudbal skoro 30 godina, nikad nisam video nekog sa tolikim plucima...fascinantno...Sjajna igra, rutinska pobeda koja je trebalo da bude izrazena i vecom razlikom...Bravo za Klopa i ekipu.
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Fabinjo pokidao...ali mene fascinira Robertson, pratim fudbal skoro 30 godina, nikad nisam video nekog sa tolikim plucima...fascinantno...Sjajna igra, rutinska pobeda koja je trebalo da bude izrazena i vecom razlikom...Bravo za Klopa i ekipu.
                                Ja sam već pričao u temi za LŠ da je on najbolji bek na svijetu. Vjerovatno najbolji fitnes ima u PL koja je puna fizikalaca. Nije mogao centaršut da mu dođe do izražaja večeras, ali nije ni čudo kada je Junajted non stop imao više od pet igrača u 16.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X