Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Staridz ovo s klupe resave.

    Comment


    • Ovaj kliksport mi radi gore od strimova. Pet sekundi radi, i onda zakuje i ne pomera. Kad rifrešujem, opet 5 sekundi radi i zakuje...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Uff bre pa nisam ja njega osudio, samo sam rekao svoje misljenje u datom momentu. Nisam ja nijednog momenta rekao da je on los golman, ili mozda i jesam ali ja mislim da nisam. Previse sam bio zagrizen za Oblaka, ali sam pogresio. Mislim da bi Oblak bio gori od Bekera.

        Al ono, hvala ti Zola, ti mene jedini voles ovde, svi ostali me hejtuju.
        Onakvo osrednje mišljenje o onakvoj velicini i jeste osuda )

        Evo i veceras brat skida zicer, prvo nogom pa rukom. Da je neki drugi golman, sad bi ispali. Bice veliki taj Alison.

        Comment


        • Joel Matip out for six weeks after suffering broken collarbone versus Napoli. Will undergo surgery @TimesSport
          Kakav tajming da se dva štopera povrede na 6 sedmica. Ostadosmo samo na VVD-u i rovitom Dekiju. Gde je Klavan kad ti treba?

          I to nije sve...

          Trent is having a scan on his foot...
          Valjda nije ništa ozbiljno za Trenta.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Tu je univerzalac Milner, jos samo golman nije bio.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Milner će na desnog beka. Nema on vremena za štopera.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jel me zajebavas da se Matip povredio?! Kakvo sranje... Mozda ce Fabinho uci u rotaciju centarhalfa.

                Comment


                • Izgubimo i Matipa i Gomeza u roku od 5 dana.

                  Mora Deki da se pokaže sad. Ovo mu je trenutak.

                  Mučeni VVD nikako da malo odmori. Igra svaku moguću utakmicu. A sa ovim povredama, tek će da ih igra.

                  Verovatno će Fabinjo da uskoči ako bude trebalo. Ili neki klinac...ne znam kakvo je stanje u mlađim kategorijama.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Izgubimo i Matipa i Gomeza u roku od 5 dana.

                    Mora Deki da se pokaže sad. Ovo mu je trenutak.

                    Mučeni VVD nikako da malo odmori. Igra svaku moguću utakmicu. A sa ovim povredama, tek će da ih igra.

                    Verovatno će Fabinjo da uskoči ako bude trebalo. Ili neki klinac...ne znam kakvo je stanje u mlađim kategorijama.
                    Dobice mozda onaj Philips sansu, na kup mislim naravno. Ali voleo bi da vidim makar jednu tekmu da VVD odmori, cisto zbog cele sezone.

                    Comment


                    • Ne znam stvarno, nisam uopšte pratio klince. Moguće da će mu Klopp dati šansu.....ali da ponovim...gde je KLAVAN kad ti treba?

                      Inače, kako komentarišete Hendovu igru sinoć?

                      Po meni je prekucao. Prvo poluvreme onako, ali drugo je iskidao. Ne znam šta mu je Klopp rekao, ali pasovi su išli napred. Čak je trčao sa loptom kroz sredinu, što on nikad ne radi. Sećam se da je protrčao kroz mali prostor između dva igrača Napolija i da sam zanemeo. Posle toga je i driblao.

                      Henderson koji trči sa loptom kroz sredinu na štopere Napolija....moja reakcija bukvalno...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ne znam stvarno, nisam uopšte pratio klince. Moguće da će mu Klopp dati šansu.....ali da ponovim...gde je KLAVAN kad ti treba?

                        Inače, kako komentarišete Hendovu igru sinoć?

                        Po meni je prekucao. Prvo poluvreme onako, ali drugo je iskidao. Ne znam šta mu je Klopp rekao, ali pasovi su išli napred. Čak je trčao sa loptom kroz sredinu, što on nikad ne radi. Sećam se da je protrčao kroz mali prostor između dva igrača Napolija i da sam zanemeo. Posle toga je i driblao.

                        Henderson koji trči sa loptom kroz sredinu na štopere Napolija....moja reakcija bukvalno...
                        Odigrao je dobro utakmicu.
                        Ma nije mu Klop nista rekao, sve je procitao ovde na forumu.
                        Mada kontam da ce vec sledecu biti opet robot.

                        Comment


                        • Veliki problem je ovo sa stoperima...a ceka nas paklen raspored...Milnera da uigravamo i na stoperu
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Odigrao je dobro utakmicu.
                            Ma nije mu Klop nista rekao, sve je procitao ovde na forumu.
                            Mada kontam da ce vec sledecu biti opet robot.
                            Ovo bi bilo nešto što baš očekujem od njega sledeću tekmu.

                            Ali je pokazao da ume da odigra i napred. Ja sam mislio da uopšte nema to u sebi..

                            Samo da VVD ostane zdrav, i nemam brige. Pored njega da staviš Salaha, bio bi solidan štoper.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Borussia Dortmund, Barcelona, Porto, Bayern Munich, Real Madrid or Juventus for #LFC in the last 16 of the @ChampionsLeague. Draw is on Monday.
                              Koga bi voleli? Ne verujem da imamo toliko sreće da nam opet dođe Porto.

                              Ja bih voleo Bajern ili Real. Sa Dortmundom bi bila prava makljaža.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Dobijate ili Real ili Dortmund

                                Comment

                                Working...
                                X