Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Keita se povredio...
    Samo jos Firmino i Allison da se povrede veceras i to je to.
    Last edited by Brian McShtull; 16-10-18, 17:00.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • U jednom rep. ciklusu VVD, Mane, Salah i Keita....

      Sreća pa nam je raspored dobar. Zamisli da se ovo desilo u onom teškom rasporedu...

      Znači, crta se sredina Hendo-Fabinjo-Gini koliko vidim...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        A kad mu ističe ugovor, na leto?

        Ok je ako je leto u pitanju, ali ako je januar, to bi bilo neodgovorno po meni.
        Na kraju sezone. Taman da se ovaj mali jos malo regrutuje.

        Comment


        • Šta mračite samo, verovatno će svi biti na raspolaganju u subotu......
          I Lalana se priključuje prvom timu, posle tri nedelje intenzivnog treninga
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Liverpool will demand a fee in excess of £20million for striker Divock Origi in January.

            The Reds are prepared to sell the Belgium international.

            Liverpool expect Wolves to make another attempt to secure Origi's services during the winter window.
            Ako ga uvalimo za 20 miliona funti, to će biti odličan posao.

            Samo ne znam šta će Vulvsima kad imaju Himeneza koji je odličan ove sezone.. Pominje se i Everton...

            Inače, priča se da Barsa hoće Fimina. Koliko je tačno a koliko je patka, ostaje da vidimo. Svakako mogu da ga vidim kako menja Suareza na špicu...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Нормално је да сваки тим жели Бобија. Невероватан је. Много подцењен играч.

              Comment


              • Što se tiče povreda...

                VVD i Salah spremni za tekmu, videćemo da li će startovati.

                Milner se oporavio, samo ne verujem da će igrati sad.

                Mane će verovatno propustiti ovu tekmu, ali biće spreman za LŠ ili za sledeći vikend.

                Keita će biti van terena dve sedmice.

                Tako da su vesti sasvim OK.

                p.s. E da, i Lallana se skroz oporavio...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Liverpool: Alisson, Gomez, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Milner, Lallana, Salah, Sturridge, Shaqiri.
                  Subs: Mignolet, Fabinho, Wijnaldum, Firmino, Origi, Matip, Alexander-Arnold #LFC
                  Ne razumem ovo trpanje Gomeza na beka, samo da bi Lovren igrao...

                  Velika šansa za Studza i Šaćirija.

                  p.s. I tek oporavljeni Milner umesto Ginija, koji je u top formi...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja razumijem. Hadersfild samo iz prekida daje golove, dali ljudi dva gola iz auta. Mora se tu visinom odgovoriti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sto rece Zola tek oporavljeni Milner ispred Ginija. A sta reci tek za lalanu? Odjednom u startnoj a fabinjo na klupi. Nije mi jasan klop. Lalana ako sastavi ovu tekmu bez povrede bice sneg sutra.

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Ja razumijem. Hadersfild samo iz prekida daje golove, dali ljudi dva gola iz auta. Mora se tu visinom odgovoriti.
                        Samo što ćemo mi jedno 80% tekme napadati. A Trent je ofanzivno mnogo bolji od Gomeza.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Hendo & Milner starting (and Gini missing) has resulted in 1 win, 3 draws and 1 defeat - averaging 1,2 points per game.
                          Hmmm...


                          Big chance for Lallana today. His first PL start since January 1. Sturridge's first PL start for #LFC since last November.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Nije mi jasno da Lalana tek sto se oporavio igra prije Fabinja. Nije valjda da Fabinju toliko treba da se uklopi?! Mnogo je cudno ovo sve oko Fabinja

                            Comment


                            • Bas lose igramo.

                              Comment


                              • Očajna igra, ali 3 boda su 3 boda.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X