Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguće i to, jer sam ja očekivao njega u prvih 11.

    Inače, nismo nikad imali jaču klupu!

    @Alucard

    Da, zbog bolesti na klupi.

    Aj razumem što ti smeta Hendo, ali šta imaš protiv Milnera?
    Last edited by z0La; 12-08-18, 12:41.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Verujem da je to,mozda Klop nece da ga rizikuje verovatno. Odradio je covek cele pripreme,igrao dobro,nema razloga da ne bude u prvoj. Jedino ako je rovit

      Comment


      • Pa vrv,stajalo mu je zuto(fanatazi) i bi je upitan za mec

        Trebalo bi da dobijete sa bar 2 gola razlike,mada kad pogledam WHU sastav prilicno ofanzivan,mogli bi da primite neki ocekujem nekih 3-1

        Comment


        • Originally posted by Alukard View Post
          Verujem da je to,mozda Klop nece da ga rizikuje verovatno. Odradio je covek cele pripreme,igrao dobro,nema razloga da ne bude u prvoj. Jedino ako je rovit
          Pa da si gledao pripreme i gledao malo sire video bi da su Milner i Wijnaldum pokidali pripreme. Ali nema veze raduje me sto imamo dubinu bice mnogo meceva u sezoni.

          Comment


          • Blago tebi ako nade u veznom redu polazes u Milnera.
            Za vajnalduma nista nisam rekao,igrao je odlicno pripreme. Kao i finale Ls.

            Comment


            • Savršena tekma. Dosta golova, bez primljenog, odlična igra i dominacija na terenu.

              Auhh, nisam očekivao da će odmah Keita ovako dobro da se uklopi. Deluje kao da je godinama u ekipi.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Alison da odradi trening posle ove tekme...da nam bude match fit Stvarno brutalna partija za pocetak sezone...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Odlično izgledamo, ali nije WH merilo previše su oni neuigrani.

                  Naravno Keita je zaista obeležio meč, nema stvari koje nije radio, ali composure koji on ima dok je na lopti je nešto što nismo imali od Alonsa. A opet se savršeno uklapa u gegenpres i u polukontrama je opasan koliko i Salah. Idemo korak po korak.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • U suštini, Keita sve radi. I u odbrani je bio odličan. Oduzeo je nekoliko lopti, a i pozicioniranje mu je dobro. Baš Kloppov tip igrača. Sad vidim zašto ga je čekao godinu dana.

                    Mogao bi on da da i nekoliko golova. Odlično se ubacuje u kazneni. Dosta opasniji npr. od Ginija.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Strasan je Keita. Verujem da cemo s njim i Fabinjom imati dominaciju na sredini kakvu nikad nismo imali. Kako on nonsalantno krece kroz guzvu i gotovo uvek napravi ogromnu razliku, a potom perfektno odabere tajming za dodavanje koje bude tacno i precizno. Od presudnog ce biti znacaja protiv bunkera.

                      Milner takodje odlicno odigrao. Bio sam skeptican pre utakmice ali Milly pokazuje zasto je jedan od Klopovih ljubimaca. Izginuo je na terenu, a podelio i iskoristive centarsuteve. Samo neka se ne hvata za slobodnjake vise, zaista nema potrebe.

                      Raduje pozrtvovanost i visok nivo samopouzdanja Manea, gori od zelje za golovima i nadam se da to nece oscilirati tokom sezone kao prethodne.

                      Sa jakim Staridzem se otvara ceo spektar novoraspolozivih varijacija u napadu. Molim se da ce napokon izgurati sezonu bez ozbiljnije povrede jer nam je za titulu prekopotrebno imati novo resenje kada stvari ne idu glatko kao danas.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Изгледа да имамо правог наследника броја 8.
                        Мане је играо брутално такође. Гомез добар.

                        Comment


                        • Gomez im je stvorio jedinu sansu, kad je Arnautovic izasao sam ispred golmana.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Gomez nema pojma, igrac za Osasunu.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Da spomenem na ovoj temi i nasu legendu Gerrard-a...Jos nije izgubio mec na klupi Rendzera...mozda se izrodi jos jedan veliki menadzer
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Ja njega gotivim, ali on je najbolji fudbal igrao kao bek i to kod Rodgersa prvih 5/6 meceva, od tada vise nikada nije igrao na tom nivou. I sve mislim kako ce sazreti, kako ce biti bolji vremenom, ali nema nista od njega.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X