Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zbog finala WC-a. Mislim da sigurno neće stići na početak sezone.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Gomez je bas los, bar ovo sto sam video u poslednja dva prijateljska. A i na kraju sezone je bio ocajan.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Pa on ili Klavan. Nema treće opcije. Osim ako se Matip ne oporavi do početka...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kog datuma pocinje sezona ?
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Kog datuma pocinje sezona ?
            10.8

            Comment


            • Ako prodamo Origija za ovih £27m, Edvardsu treba dati dozivotni ugovor, ovo nije realno sta mi radimo poslednja 2/3 roka.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Kome ćemo to da ga uvalimo za 27 miliona funti?

                Jedina prednost koju trenutno ima je mladost. Daj Bože da uzmemo i oko 20.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Daj uvalite nekom Grujana ,procenili ste ga na 22m ,Zvezdi ide 10 %...a inace izgleda da transfer listu idu i Karius i Minjole

                  Comment


                  • Grujan verovatno prvo potpisuje ugovor, pa ide na pozajmicu u Kardif sledeću sezonu.

                    Pišu da Kardif već ima usmeno tu pozajmicu i da se čeka samo potpis Grujana za nov ugovor da se to realizuje. Ko zna, možda izrazi želju da pređe negde za stalno, mada ne verujem...

                    Što se tiče Migsa i Kariusa, ne verujem da će obojica sad da napuste.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Daniel Sturridge is set to stay at #LFC this season with Klopp prepared to run the risk of losing the striker on a free next summer.

                      Liverpool are now ready to rebuff any interest and retain him for the final year of his contract, writes @JamesPearceEcho
                      Što bi se reklo, poslednja šansa. Pišu da je u najboljoj formi u kojoj je bio u poslednjih par godina i da deluje spremnije nego ikad. Svakako je oduševio Kloppa, čim je od prežaljenog, dobio još jednu šansu. Videćemo koliko će to da traje.

                      Znači, Firmino-Staridz-Solanke. To bi trebalo da budu napadači sledeće sezone. Ako (veliko ako) Staridz ostane zdrav, biće dobar dzoker.

                      Svakako veliki rizik Kloppa.
                      Last edited by z0La; 24-07-18, 13:34.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Klop zna da je Staridz klasa kada je zdrav,malo sam pratio ove prijateljske utakmice,igru staridza i golove koje je dao. Vidi se klasa u svakom golu,ima taj golgeterski njuh,ali ne moze da poveze 3 meseca zdrav.
                        Mislim da Klop ide na kombinaciju Firmino-Solanke a Staridz ako bude zdrav to je dodatni bonus.
                        Steta je sto nemamo zamenu za firmina vec spica koji je prosle sezone dao jedan gol.

                        Comment


                        • Originally posted by Alukard View Post
                          Klop zna da je Staridz klasa kada je zdrav,malo sam pratio ove prijateljske utakmice,igru staridza i golove koje je dao. Vidi se klasa u svakom golu,ima taj golgeterski njuh,ali ne moze da poveze 3 meseca zdrav.
                          Mislim da Klop ide na kombinaciju Firmino-Solanke a Staridz ako bude zdrav to je dodatni bonus.
                          Steta je sto nemamo zamenu za firmina vec spica koji je prosle sezone dao jedan gol.
                          Dobrodošao na forum i na temu.

                          Ako Staridz ostane u ovakvoj formi, nema šta tu Solanke da traži.

                          Izvikana nam je priča oko Staridza. Stalno isto....klasa ali povrede ga ubijaju. I to se prenosi iz sezone u sezonu.

                          Što je najgore, uvek se ponadam.

                          Nimalo me ne raduje ako ostanemo samo na Solankeu kao rezervi. Onda samo da se pomolimo da će Firmino da ostane životinja kakva jeste.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Hvala na dobrodoslici![emoji16]
                            Solanke ima potencijal,ali nikako nije za prvi izbor kada je u pitanju rezerva Firminu.
                            Staridz,na zalost mislim da ce vec u oktobru biti u bolnici.

                            Comment


                            • Klop rekao da ozibljno racuna na Stadza samo da ostane zdrav. Vidicemo, ako je zdrav sigurno ce on biti druga opcija.
                              Last edited by Scouser; 24-07-18, 16:08.

                              Comment


                              • Zamisli da Staridz ostane zdrav i udje u formu. Onda bi vam napad bio:

                                Mane-Firmino-Salah
                                Last edited by bici; 24-07-18, 16:28.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X